Vitamin C intravenozne

Gonzales

Vitamín C nelieči rakovinu ani náhodou, RNG by o tom vedel hovoriť, bohužiaľ tí ktorým radil už hovoriť nemôžu lebo zomreli na rakovinu. Spýtajte sa RNG-ho či hovorím pravdu.

V ovocí, zelenine a vôbec jedle sú tisíce objavených a tisíce ešte neobjavených látok ktoré účinkuju spoločne, a samostatný vitamín C je skoro nanič.

Vemeno

Megadavky vitaminu C, ako aj inych vitaminov su nezmyslom, alebo prinajmensom nir su podlozene. Uz fenna davka 20mg je dost prehnana, o jednom grame a viac ani nehovoriac. Je to preto, ze ucinok viatminov je limitovany dostupnostou inych vitaminov. Plati to aj naopak, ze ak cloveku chyba jeden lubovolny vitamin, tak mu chyba aj dalsich 10. Vitamin C vo velkych davkach uz nie je vitaminom, ale sprava sa len ako relativne neskodna kyselina.

skrutka

ja chapem ze nador ma iny metabolizmus ako ostatne tkanivo, a preto su vyvinute lieky na spomalenie delenia buniek a to v prvom rade nadorovych, ale to ze ste ma zacali napadat, svedci ze vsetcia ste klamari. damian je lekar, a viem ze ma vsetky potrebne informacie. pridaj si ma okamzite na skype a ja ti to vysvetlim ze co a ako. dakujem solomonko.

Solomon

skrutka zase potvrdzujes ze vobec nechapes o co ide, no samozrejme ze ten kolchicin inhibuje aj mitozy somatickych buniek... to je hlavny problem, aj ked v mensej miere.

Na troch zvieratkach nic nezistis

Nechaj si povedat, hucime tu do teba styria asi ze nevies co robis tak nas pocuvni prosim...

llek

Mila skrutka, pred tym podla mna ta potrhla kraskaham, ty si nemozes len tak skusat nieco na zvieratkach, na to su dost prisne predpisy. Ale take nieco tebe nic nehovori. Skus sa radsej venovat niecomu inemu ako liekom ci chemoterapii, v tom si totizko neskutocne slabucka a vobec tomu nerozumies. Spletas jedno cez druhe a o vyskume nemas ani najmensiu potuchu.Pri vyskume musis mat v hlave jasno a musis presne vediet co chces, ako sa to da dosiahnut, ako by si chcela svoje vysledky hodnotit a interpretovat. To nie je tak ze podam nieco zvieratku, nieco sa mi zazda a urobim z toho zaver, ze co ja viem bapriklad ked som dala macicke vypit 1g C-vitaminu, macicka bola zdravsia.