Partneri
ZDRAVIE.sk Šport7.sk Rodinka.sk Klik-Klinik - online doktori
Internet.sk
Internet.sk ĽudiaĽuďom.sk Fony.sk ephoto.sk Dnes24.sk

Čo si mam mysliet...

Príspevok v téme: Čo si mam mysliet...
takajedna

s priatelom sme sa zase dali dokopy...ked sme sa dali 2x dokopy, tak mi povedal, aby som neziarlila ked bude chciet ist von s nejakou kamoskou a ja som povedala, ze fajn sak nech si ide...tak dnes isiel von s kamoskou a uz predtym mi bolo povedane od inej kamosky, ze volakedy davno ju chcel len ona ho stale odmietala, no a to mi vrta v hlave, ze odrazu ona s nim uz von ist chce...povedal mi sice, ze by ma nikdy nepodviedol a viem, ze on ani neni s tych a povedal mi aj, ze keby nechcel tak somnou 2x nie je...mam ziarlit na tu jeho kamosku alebo nie??? ja nemam problem s tym, ze pojde von s kamoskou a neviem s kym ide len o to, ze prave s tou,kt. davno chcel...nedala som mu najavo, ze ma to hneva lebo viem, ze by mi to vycital a zase by som bola ja zla...co by ste robili vy???a zas mohla by som mu urobit to iste, ist s kamosom von,ale na co mam takto "bojovat" a potom sa s nim natahovat...dnes vecer mame ist aj von s kamoskou a jej priatelom a volal mi,ze ak by nestihal, ze pride za nami...ach, tak chcem vediet vase nazory na tuto situaciu

Maoam

Jeanette6/myska12 - od nej som citala jeden prispevok, od teba asi 30

navyse, podla toho, co si pisala, si v novom a stastnom vztahu, tak ta to predsa trapit nemusi, nie?

Maoam

takajedna: pomoc, ty si sa s tym typkom zasa dala dokopy? nie tak davno si tu pisala o vasom konci, smiala si sa z neho atd.....pisala si, ze je nemozne aby si sa k nemu vratila....

no ako vidim, vsetko prazdne reci a uz ste zasa spolu, tyzden-dva bolo vsetko 'idealne' a si zasa tam, kde si bola predtym a zasa su problemy a uz ti znova aj zakasa s inou

jasne, ze je v tom viac, ako 'kamaratstvo', to je jasne ako facka

radim ti, daj si riadne ladovu sprchu na hlavu a ukonci to, ak nechces do nekonecna opakovat taketo a podobne 'vztahy'

Agnes999

p.d. bol to vtip, ale jak som si ta precitala, tak ma napadlo, ze v jednom pripade to tak aj naozaj bolo, mala som kamosku, zoznamila som sa aj s jej priatelom a ten ma sice priamo nebalil, ale daval mi najavo, ze sa mu pacim, to si zena hned vsimne aj ked to priamo nepovie.
takajedna nechcem ti brat iluzie, ale preco by teba poslal do kelu a bol len s nou, ked moze mat obe. toto je zmyslanie vacsiny chlapov: jedna zena je malo

TinaM

Mne sa stalo neico podobne-vratili sme sa s (teraz uz definitivnym) byvalim druhykrat k sebe. V tej dobe sa stretaval s nejakou inou babou, ale nejako sa v nas prebudili stare city, babu nechal a boli sme spolu-asi mesiac. Potom sme isli kazdy vlastnou cestou, lebo to nebolo ono. On sa vratil k tej predchadzajuce :)

Podla mna je to ako s autom (neurazte sa zienky, aj ja som zena) chlap ma doma v garazi pekne, spolahlive ale ojazdene auto. Potom zbada novy sportiak a chce ho! potom zisti, ze ten sportiak mu tak nevyhovuje, lebo nie je taky "zabyvany" ako jeho spolahlive auticko v garazi. Sportiak odparkuje a vrati sa do garaze. No tam zisti, ze jeho spolahlive ojazdene auticko je vlastne az moc nudne...a najde si dalsi sportiak :D

Jeanette6

Ja naozaj nechapem naco ma chlap najlepsiu kamaratku, s ktorou kavickuje, ked najlepsou kamaratkou mu ma byt partnerka. Baby, baby, trocha zdraveho rozumu. Mne moj povedal, ze som prenho vsetkym, najlepsia kamaratka, milenka a laska v jednom a tak to ma byt. Raz som sa ho spytala, ci by mu vadilo, keby som mala najlepsieho kamarata s ktorym budem chodit von, hadaj, aka bola reakcia. Ak chlap miluje, kamosky su mu nanic:)

Textová Inzercia

Fresh - pre zdravie zamestnancov.

Služba pre firmy, ktorým záleží na zdraví svojich zamestnancov. Objednajte hneď!

Máte problém s erekciou?

Erexus vyrieši váš problém! Náhrada liekov založená na prírodnej receptúre bez lekárskeho predpisu s extra silou!

Správca siete - SANDING

Správa firemných počitačov. Bratislava a okolie.

Zaujalo Ťa niečo? Zostaňme v kontakte!

Registruj sa na fóre a dostávaj emaily o nových príspevkoch v témach, ktoré Ťa zaujímajú.

Chcem sa registrovať

Prihlás sa k odberu noviniek a zaujímavých článkov

Čo si mam mysliet... - Fórum - ZDRAVIE.sk