Partneri
ZDRAVIE.sk Šport7.sk Rodinka.sk Klik-Klinik - online doktori
Internet.sk
Internet.sk ĽudiaĽuďom.sk Fony.sk ephoto.sk Dnes24.sk

Novy vztah - pochybnosti

Príspevok v téme: Novy vztah - pochybnosti
anusi_q

Rozvadzam sa. Spoznala som muza, ktory sa rozvadza tiez. Je nam spolu dobre, podporujeme sa v tejto tazkej etape zivota. Mam vsak pochybnosti... O jeho ex sa nevyjadruje velmi pekne, tvrdi, ze ho velmi znicila (ona dala ziadost o rozvod), dokonca ju aj 2krat udrel, ked sa branil... on ma aj papiere od lekara, co ho ona dobila... ked citam jej prispevky na FB, tak je to zas opacne, ju kazdy lutuje, ze co to ma za muza, ona zdiela smutne obrazky a podobne. Hmm, neviem, asi mi ani Vy neporadite, ale mozno sa niekto s niecim podobnym stretol.
Na jednej strane som rada, ze mam blizkeho cloveka, co mi pomaha, no na druhej strane sa bojim, ze o par rokov sa ku mne moze spravat zle...

kafe

dievca, davaj si fest bacha. Ja by som mu moc neverila a kludne by som si pokecala aj s jeho byvalou, pripadne si najdi nejaku linku dovery a pokecaj si s odbornikom ako mozes rozpoznat nasilnicke sklony. V takychto pripadoch sa nespoliehaj na logiku, nech by jeho tvrdenia, vysvetlenia akokolvek sedeli, drz sa srdca, drz sa toho, co ti hovori tvoje vnutro. Nemas ziadnu sancu zistit dopredu AKO sa bude k tebe spravat. Su skutocne ludia, ktori si ventiluju svoju frustraciu len doma, medzi styrmi stenami na zene a detoch. A nikto z rodiny, priatelov ci kolegov by to na nich nikdy nepovedal, ze dokazu psychicky al. fyzicky tyrat.
Pozri, nejdes si ho hned brat, takze kludne sa stretavajte ale udrzuj si odstup od neho. Rafinovanejsieho tyrana nerozpoznas na zaklade spravania, on sa navonok medzi ludmi sprava bezchybne. Ale ak rafinovany neni, prezradi sa. A ak tvoje pochybnosti/nepokoj budu pretrvavat aj ked na to nebudes mat vobec ziadny dovod, daj od neho radsej ruky prec.

nirv

Smutné, takto prať špinavé pradlo na nete. Myslím že každý človek dokáže ublížiť. On nemusel fyzicky, mohol psychicky. Ked ho napadla, asi bola dosť vytocena. A tie príspevky, mozu byť od falošnych ľudí.

Slecna A.

nic podobne som nezazila....ale ak by mal byt v buducnosti daky hruby, alebo sa inak zle k tebe spravat, tie signaly uvidis uz teraz. Nevpustaj ho zatial do svojho zivota, len ako kamarata. Daj si cas, kym spolu zacnete naozaj chodit (ak vobec zacnete). Cim dlhsie ho budes v roznych situaciach spoznavat, tym lepsi obraz o nom ziskas. Nemyslim teraz situacie v restauraciach a kaviarniach. Tam je clovek v pohode a okrem rozhovoru nema sancu lepsie spoznat hlbsie povahove crty cloveka. Chodte spolu na prechadzky, na turu, na nakupy, do kniznice, na plavaren, na opekacku, do posilovne...je xxxxxxxx moznosti, kde sa zrazu ocitnete v situaciach, ktore mozu ukazat jeho povahu.
Ludia hovoria, ze na zaciatku nevedia odhadnut, ci bude v buducnosti clovek hruby, ba dokonca ci bude fyzicky napadat. Ale vzdy, vzdy tie signaly su, len ich treba citat.
Verim a drzim ti palce, aby tomu tak nebolo v tomto pripade :)

Textová Inzercia

Fresh - pre zdravie zamestnancov.

Služba pre firmy, ktorým záleží na zdraví svojich zamestnancov. Objednajte hneď!

Máte problém s erekciou?

Erexus vyrieši váš problém! Náhrada liekov založená na prírodnej receptúre bez lekárskeho predpisu s extra silou!

Správca siete - SANDING

Správa firemných počitačov. Bratislava a okolie.

Zaujalo Ťa niečo? Zostaňme v kontakte!

Registruj sa na fóre a dostávaj emaily o nových príspevkoch v témach, ktoré Ťa zaujímajú.

Chcem sa registrovať

Prihlás sa k odberu noviniek a zaujímavých článkov

Novy vztah - pochybnosti - Fórum - ZDRAVIE.sk