Partneri
ZDRAVIE.sk Šport7.sk Rodinka.sk Klik-Klinik - online doktori
Internet.sk
Internet.sk ĽudiaĽuďom.sk Fony.sk ephoto.sk Dnes24.sk

Tehotenstvo?

Príspevok v téme: Tehotenstvo?
motylik89

Ahojte, s partnerom sa uz dlhsiu dobu snazime o dieta, podla plodnych dni...mali mi zacat utorok. stredu sme mali nechraneny sex, stvrtok rano som zacala krvacat - proste v strede cyklu...jasno cervena krv...nie tolko vela, ako pri menzes ale predsa. Dnes je toho este menej. Niekde som citala, ze moze ist o ovulacne krvacanie. Nikdy som to ale predtym nemala. Zaujimalo by ma ale, ci je mozno otehotniet aj pocas takehoto krvacania.

Kvety zla

mate styk aj mimo plodnych dni? vypocet plodnych a neplodnych dni nie je uplne spolahlivy a od zeny k zene sa moze lisit. krvacanie moze byt sposobene cimkolvek - aj samotnym pohlavnym stykom, no ak ste mali pohlavny styk aj predtym, moze ist o krvacanie pri uhniezdovani oplodneneho vajicka. avsak ak ste mali styk len teraz, tak by to nebolo ono (uhniezdenie nastava typicky 7 - 10 dni po ovulacii, moze skor, moze neskor).
ak sa to krvacanie objavilo prvykrat tak si myslim ze nie je nutne navstivit lekara, ak nemas ziadne bolesti ani prejavy zapalu. ak by sa to opakovalo tak by to mohlo byt vhodne.
drzim palce nech sa otehotniet podari. :)

Textová Inzercia

Stop suchej a olupujúcej sa pokožke!

Vyskúšajte novú kozmetickú masť Psoricol s výťažkami z rastliny Yucca Shidigera.

Zaujalo Ťa niečo? Zostaňme v kontakte!

Registruj sa na fóre a dostávaj emaily o nových príspevkoch v témach, ktoré Ťa zaujímajú.

Chcem sa registrovať

Prihlás sa k odberu noviniek a zaujímavých článkov

Tehotenstvo? - Fórum - ZDRAVIE.sk