Dá sa náš osud ovplyvniť, alebo ho máme vopred predurčený?

Genesis

anjelik.

nie tvoje prispevky som necital pozorne len letmo .. nemam na to cas ani chut .. nestotoznujem sa s tvojimi nazormi ale vyvracat ti ich nejdem ... ja tolerujem ze niektori ludia jednoducho skutocnu pravdu vidiet nechcu pretoze je ju ovela tazsie uniest a akceptujem ich vieru v nieco ine.

Vojtoo

tak v pohode :D
ja sa nehadam..
len hovorim, ze tie teorie su blbost, lebo na vlastnej kozi som ich "zlomil" - svojim sposobom.
podla "teorii" som uz mal byt bud mrtvy, alebo pod mostom (toto mi povedali lekari a ucitelia)
a nemozem si stazovat :)
preto si myslim o tych teoriach to, co si myslim..
mozu byt pravdive v absolutnom vnimani, lenze cely uspech stoji na 1polieri - to ako definujem uspech ja, pokial je uspech to, ze zijem pod mostom a dosytosti sa najem z kontaineru - a je mi "hej" tak som uspesny.
pokial k uspechu potrebujem 1 milionov volicov a bentley - tak to je uspech..
ja som nieco medzi :)

Genesis

vojtoo

prepac ale z mojej strany len :)

nejdem reagovat na tvoje sofistikovane pripomienky :)

za svojim povodnym prispevkom si stojim a je mi uplne jedno comu veris ty alebo ini.

Viem ze vela ludi sa s tym nestotozni ale aj to ze vela ludi vie o com pisem.

Vojtoo

Alebo ty si jeden z tych haterov (hejterov,neprajnikov) co zavidia kazdemu futbalistovi, ci krasokurculiarovi, ze "on sa s tym narodil, to neni fer" a potom odlozis pasteku spat do chladnicky na ceste od TV do kuchyne?
asi si jeden z tych sku***encyh haterov, co nevidi pot a krv za uspechom ? :D
haha, inak si to neviem vysvetlit :)
ale dik, taky clovek ako ty mivzdy zlepsi naladu :)
uvedomil som si totiz, ze som na tom neni este AZ tak zle :)

Vojtoo

genesis,

no dobre, tak pozri.

1. miesto kde sa narodis je irelevantne - mozes sa v dospelosti prestahovat, mozes poziadat o stupendium, mozes si robit cokolvek (poznam jedneho chalana co zdrhol vo veku strnastich rokov, a v sedemnstacich bola na tvrdych drogach, no dnes mu taha na tridsat a zije si celkom v pohode, niekde v australii a ma multimilionovy biznis/formy a vo svojom obore bol/je jeden z najlepsich na svete, kde je konkurencia fakt po 3,1415ci velka :) len tak mimo zapis..)

takze nieeee, to TY trepes 3,1415coviny, ked tvrdis ze "joj chudacik ja, narodil som sa zle, mam smolu" - to na margo bodu cislo 1. a 2. a 3. .

Bod cislo 7. schopnost adaptacie sa da naucit, chce to len silnu a pevnu volu, nic viac. o akej gnetike prosim ta trepes? ty si asi nevysiel z panelaku v petrzalke, vsak ze ?

bojovat mozes az do poslednej kvapky krvi, ale takyto vyrok je skor dost lamersky, taky, "EMO",taky...

avsak suhlasim s tym ze fyz pritazlivost, sila, vytrvalost atd..

LEZNE uvedom si, ze nie kazdy jeden bod je bezprostredne nutny k uspechu, z niecoho mas proste 1/3, z niecoho 2/3 a z niecoho 5/3 v orovnani s priemerom.

neexisutje clovek, co by bol podpriemer vo vsetkom, to je LOGIKA a zaroven pocul siniekody o tom, ze slepemu priroda nadelila viac sluchu napriklad? aby sa to vyvazilo ?

a to som si myslel ze ja zijem v bibline :D

poznam DOST ludi co boli na tom biedne v detstve, vyrastali v podpriemernych podmienkach, dnes su stale mlady (do 35 ci hoci aj 25, alebo 45 ,proste mladici), ale nemozu sa stazovat.

A preco?

SNAHA !!! - toto je klucove slovo v zivote, nic ine. SNAHA..

A asi tu je na case aby som koncil, nemozem ti dat fyzicky dokaz (no mozem, ale ochrana sukromia tych ludi nepusti), ale kto sa snazi, ten dosiahne COKOLVEK..

Vojtoo

kolibrikk, rychlejsie auta su bezpecnejsie nez tie pomale :D a plati fyz zakon,ze ten co ide rychlejsie a narazi do toho co ide pomalsie, pouzije toho, co ide pomalsie, ako "deformacnu zonu" cize nie, ten vyrok nie tak celkom plati v realnom zivote :P

kolibrikk

Čo sa týka genetiky, niektorí sú na tom ozaj zle, čo sa týka zdravia, ale aj mnohí z nich nam mozu ísť príkladom...a hlupáci majú zas tu vyhodu že neriešia a preto sú šťastnejší :)) zas Genesis, myslím že nepatris k telesne postihnutym, aby ťa trápilo práve toto...život si riadi každý sám, a že ma niekto na tej ceste rýchlejšie auto? Neries, možno sa skôr zabije ....

Genesis

vojto

prepac ale my dvaja nemoze viest vyrovnanu konverzaciu. tvoja argumentacia je primitivna a ukazuje ze vela vedomostami neovplyvas ... tvrdenia ktore pouzivas nie su v sulade s realitou ale verit tomu mozes takze prajem prijemny den