Partneri
ZDRAVIE.sk Šport7.sk Rodinka.sk Klik-Klinik - online doktori
Internet.sk
Internet.sk ĽudiaĽuďom.sk Fony.sk ephoto.sk Dnes24.sk

Nouvelle color back

mimushqape

ja zas pouzivam sampon svetlohnedy a mm z toho cierne vlasy a povodne ako mi odrastaju je mizivy rozdiel v aprili min roku som si sampon dala na posledy a vlasy kde odrastaju povodne su takmer cierne mam tmavohnwde vlasy ax cierne pokial este slnkom neboli spalene a ak snko ich opali su skarede chcela by som ako ich mam povodne mam velmi pekbu farbu popolava tmava hneda a snwda plet k tomu.Uz ten sampon aa vymil a mamich pekne tmave len nmm rada slnko tak ako mi plet hned s prichodom leta stmavne tak mi vlasy opali a vtedy sa mi to nepaci.tam kde odrastaju so samponom je to takner jednoliate mizivu rozdiel.keby slnko mi ich neopalilo nokdy by son sampon nepouzivala.Ale aj effesor vraj zosvetli vlady a toro da povodnu farbu?ja uz mam povodnu len ma zaujima ci je v tom peroxid lebo to nechxem na vlasy lebo ich znici.kupim yo v drogerii?

a dokwdy este budete vymyslat temy? ja aa nebudem prerabat na nikoho vkus lebo nechcem pracovay ako slapka na nete ck nemu spiclovia co robit?dajte uz pokoj.podsuvajte zistene veci podavanie rafinovane typicke pre filozofickospicelaku spolocnost.Neprerobim sa na nikoho vkus

Textová Inzercia

Máte problém s erekciou?

Erexus vyrieši váš problém! Náhrada liekov založená na prírodnej receptúre bez lekárskeho predpisu s extra silou!

Správca siete - SANDING

Správa firemných počitačov. Bratislava a okolie.

Zaujalo Ťa niečo? Zostaňme v kontakte!

Registruj sa na fóre a dostávaj emaily o nových príspevkoch v témach, ktoré Ťa zaujímajú.

Chcem sa registrovať

Prihlás sa k odberu noviniek a zaujímavých článkov

Nouvelle color back - Fórum - ZDRAVIE.sk