Najhorsia rana v nasom zivote

Príspevok v téme: Najhorsia rana v nasom zivote
kajo1234

Dobry den chcel by som sa pripojit k vasim temam co popiujete nas syni asi pred mesiacom prisiel domov zo skoli a ukzal nam hrcku na krku ktora smerovala pod klucnu kost zacal sa kolobeh vysetrni krcnne infektologicke a podobne nakoniec som doslova donutil lekarov aby napisali ziadanku na ct vysetrenie no sprava bola hrozna .Lynfom .ale to nebolo vsetko neustale teploty, potenie,bolestiodoberanie vzoriek a nekonecne cakanie az nas detska lekarka poslala na hematologiu do BB a tam dalsia rana po prehliadke nakoniec vyzliect aj slipy a to bol dalsia velka rana pani docenka sa spytala syna ze odkedy to tam ma a vraj od leta my sme nevedeli o co ide nas syn zatajoval problem kvoli tomu ze sa bal a hanbil. konecny verdykt rakovina semennika nasledovali okamzite operacie .a tento tyzden zacinuju chemoterapie velmi sa bojime co bude dalej co ma mrzi ze sa nerobi ziadna osveta syn ma 18 rokov caka ho dlhy boj stou najhorsov chorobou tak ze len tolko ze tie hrcky su uz len dosledok zdroja nadora .Nedajte sa odrdit nektorymi lekarmy ktory byvaju velkrat lahostajny ako sa to stalo u nas je pravda ze nam syn do poslednej chvyli nic nepovedal len kvoli tomu ze sa bal a hanbil.kontrolujte detom vsetko ked sa nedaju vam za sa vam nieco na nich nezda rieste to hned dakujem vam za precitanie tohoto príspevku.

Agnes999

no to mi je luto, drzim palce nech vsetko dobre dopadne. treba sa s detmi o tom rozpravat, to ano, ale tazko budete svojmu 18 rocnemu synovi kontrolovat pipika a semenniky. ak sa hanbil pred vami je to pochopitelne, ale pred lekarom sa hanbit nemusel, mal k nemu ist sam. Je to smutne, ze to tajil tak dlho, az nador metastazoval

kajo1234

dakujeme vam za podporu chceli sme sa spytat bellk mal to presne take ako nas syn? a jak dlho sa liecil?a ci ma aj deti? dakujem za odpoved

radovanpe

ja poznam podobny pripad mladeho dievvata mala len 17hanbila sa ist ku gynek a doma nic mepovedala mala bolesti prsnik kej iz mokval 2roky tajila uz bolo pozdr ked sa rodicom zdpvetila pisledne stadium rakoviny prsnika.pritom mala male prsia privelmi a chlapcensku postavu.Treba s detmk otvorene sa roozpravat o vsetkom.

TinaM

Dakujem, ze ste sa s nami podelili o vasu smutnu skusenost. Zelam Vam vela sil-hlavne synovi, verim, ze vsetko dobre dopadne. Skuste sa skontaktovat s nejakou nadaciou, alebo zdruzenim ludi s podobnymi problemami. Urcite mate podporu rodiny a priatelov, ale niekedy je dobre spoznat ludi s podobnym osudom, aby ste sa necitili sami. Este raz, vela sil!