Partneri
ZDRAVIE.sk Šport7.sk Rodinka.sk Klik-Klinik - online doktori
Internet.sk
Internet.sk ĽudiaĽuďom.sk Fony.sk ephoto.sk Dnes24.sk

Ako získať novú motiváciu žiť?

Príspevok v téme: Ako získať novú motiváciu žiť?
deadsoul

Kde nájsť silu, keď človek už nemá motiváciu ani ráno vstať z postele? Už aj obyčajné rutinné činnosti (ísť si nakúpiť, či navariť, hygiena) ma oberajú o veľa energie. Kde nájsť novú silu, keď všetko už stratilo zmysel, keď sa už pre nič nenadchnem, keď ma už nič neprekvapí, neteší. Keď som sa roky snažil niečo dosiahnuť, ale nakoniec to bolo len zbytočné trápenie a strata času. Keď druhí len ubližujú, alebo vás nevidia, nepočujú..keď prídem z práce domov a tam prázdno..

ambrozia

Deadsoul, normálne sa musím zasmiať. Pripomínaš mi malé dieťa.Čím človek viac do teba hustí, tak ty si viac tvrdohlavejší.Moje psych. problémy, teda fóbie a depky trvajú dlhé roky, viac ako 20 rokov a válčim s nimi ako sa dá. A ja som si doteraz myslela, že som najväčší slaboch na svete. No ale takéto príspevky mi dokazujú, že vlastne nie som žiadny slaboch, pretože keď ,,spadnem", dokážem ,,vstať".

Prajem veľa šťastia, nech ti tu na Slovensku pomôžu.

,,Celý svet je plný zázrakov, na ktoré sme si však tak zvykli, že ich nazývame všednými vecami."

deadsoul

Skúsim dovolenku na Slovensku, skúsim tam psychológa alebo psychiatra, možno. Každopádne sa držím stále starého plánu.

slnieckovaaa

deadsoul to nebolo myslene konkrétne na teba, len vseobecne sme pisali co nam pomaha :) ak uz o depresii hovorime ako o chorobe, z medicinskeho hladiska je to multifaktorialne ochorenie, takze tak-ci-tak si nemyslím, že príčinou depresívneho stavu by bola iba jedna konkrétna vec (pokiaľ to nie je reaktívna depresia po konkrétnej zlomovej udalosti v živote človeka). tak čo skúšiš ďalej, deadsoul, hm?

slnieckovaaa

ked sme už pri tejto teme, mne osobne tiež veľmi pomáha viera v Boha...trošku treba vidieť veciam i pod povrch a snažiť sa nevnímať všetko len z povrchného materiálneho hľadiska, čím myslím celkový materiálny svet a prístup k životu.

hanuska

Ambrozia tu na fore je zakazané písat o niektorých veciach, preto som aj ja opatrná. Ale suhlasím medzi nebom a zemou......

ambrozia

Hanuska, máš pravdu.Treba sa dozvedieť aj o smrti. Ja zasa čítam o anjeloch. Nejako ma to ťahá k tým nadpozemským bytostiam, ale len knižne.

hanuska

Prajem pekný den. Tu u nás svieti skniečko, všetci sa usmievaju, zdá sa mi že celý svet je v pohode. No viem ,že mnohí smutia, bojuju s chorobami/aj ja/ atd. Mne sa natíska /zase prosím o prepáčenie/prečítat si niečo o klinickej smrti. Zivot už pozname, tak čo sa niečo nedozvediet aj o smrti?

slnieckovaaa

deadsoul, je super, ze si zacal s tym 5-HTP, niekde treba zacat. pockaj este chvilku ci bude posobit, ak nie, skusaj inde. A darmo budeš písať, aké je ťažké skúšať či toto a tamto zaberie, pomôže...ano je, veď nikto netvrdí, že nie je a nebude. Ale je to tvoj boj. Pokračuj, premáhaj sa. Ako tu už niekto písal, skús ešte zvážiť možnosť navštíviť psychiatra napriek okolnostiam...Pozri, hovoríš, že ti je veľmi zle, že to chceš skončiť...Tak ak ti naozaj je až tak zle, najdôležitejšie je zdravie a tým, že investuješ doňho niečo stratíš, ale mnohé získaš...

Textová Inzercia

Zapper | Fscan - revolučné prístroje

Rieši príčinu väčšiny zdravotných problémov. Záruka kvality a profesionálna podpora zdarma. Môžete ho mať doma aj vy!

Investujte do svojho zdravia

Frekvenčná metóda - rýchla pomoc ku zdraviu! Na všetky vírusy, baktérie, pliesne a parazitov.

Fresh - pre zdravie zamestnancov.

Služba pre firmy, ktorým záleží na zdraví svojich zamestnancov. Objednajte hneď!

Máte problém s erekciou?

Erexus vyrieši váš problém! Náhrada liekov založená na prírodnej receptúre bez lekárskeho predpisu s extra silou!

Správca siete - SANDING

Správa firemných počitačov. Bratislava a okolie.

Zaujalo Ťa niečo? Zostaňme v kontakte!

Registruj sa na fóre a dostávaj emaily o nových príspevkoch v témach, ktoré Ťa zaujímajú.

Chcem sa registrovať

Prihlás sa k odberu noviniek a zaujímavých článkov

Ako získať novú motiváciu žiť? - Fórum - ZDRAVIE.sk