Partneri
ZDRAVIE.sk Šport7.sk Rodinka.sk Klik-Klinik - online doktori
Internet.sk
Internet.sk ĽudiaĽuďom.sk Fony.sk ephoto.sk Dnes24.sk

Láska a iné útrapy

Príspevok v téme: Láska a iné útrapy
lujzax

Ahojte! ani neviem môj problém, je to bežná vec zo života.
Za posledné obdobie sme s priateľom na seba kričali. On ma zle pochopil, vypol si mobil, miesto toho, aby bol pri mne, keď som bola v depke z neúspechu...nakoniec vysvitlo, že bol na mňa tak trocha agresívny, bo mal toho veľa v práci, no mne to už ublížilo, bo ma to veľmi sklamalo...potom keď sme boli spolu, som ho poriadne ani nevedela objať, pobozkať s úsmevom, čo nie je u mňa obvyklé, bo pri každom jeho dotyku inokedy mi idú až zimomriavky, len čo ho uvidím sa usmievam, no teraz nie. Ale to je asi normálny stav po hádky, či?
Druhá vec, niekedy si zle naplánuje čas, a musí so mnou preto zrušiť program, alebo presunúsť na neskôr...a ja som potom tak trocha sklamaná, bo som sa naozaj tešila...a tak teraz keď mi čosi povie, napr. že zajtra ráno dojde a vynahradíme si to, tak ja viem, že nedojde ráno, ale najskôr na obed. Neverím v jeho slová :/ to bude problém čo? dokonca som sa poslednou dobou tak trápila kvoli vzťahu, že som si predstavovala, že som sama, (ako po rozchode s bývalým) a užívam si voľnosť, čas sama pre seba, len a len ja som pánom svojho voľného času, žiadne prispôsobovania...čo vy nato? :))

TinaM

no to je asi problem-ze sa len ty prisposobujes jemu. Ked slubi, ze pride rano a pride naobed, tak by som na tvojom mieste jednoducho ani neotvorila dvere, resp. odisla. Dohodli ste sa a on to nedodrzal, nebudes predsa travit dni tym, ze ho vkuse len cakas, nie?maj aj vlastny program. Nech aj on vie, ake to je, ked ma na teba cakat. Ci vobec bude ochotny...

Textová Inzercia

Zapper | Fscan - revolučné prístroje

Rieši príčinu väčšiny zdravotných problémov. Záruka kvality a profesionálna podpora zdarma. Môžete ho mať doma aj vy!

Investujte do svojho zdravia

Frekvenčná metóda - rýchla pomoc ku zdraviu! Na všetky vírusy, baktérie, pliesne a parazitov.

Fresh - pre zdravie zamestnancov.

Služba pre firmy, ktorým záleží na zdraví svojich zamestnancov. Objednajte hneď!

Máte problém s erekciou?

Erexus vyrieši váš problém! Náhrada liekov založená na prírodnej receptúre bez lekárskeho predpisu s extra silou!

Správca siete - SANDING

Správa firemných počitačov. Bratislava a okolie.