Partneri
ZDRAVIE.sk Šport7.sk Rodinka.sk Klik-Klinik - online doktori
Internet.sk
Internet.sk ĽudiaĽuďom.sk Fony.sk ephoto.sk Dnes24.sk

Ignorácia. Nechápem. Asi som z inej planéty.

Príspevok v téme: Ignorácia. Nechápem. Asi som z inej planéty.
Volume

Bol raz jeden chlapec a dievča. Boli mladí, sprostí a obaja sa vo vzťahoch vôbec nevyznali, a tak to aj po mesiaci dopadlo...

Ide o to, že ja som sa ešte nestihla zaľúbiť. Láska na prvý pohľad u mňa neexistuje. Možno len silné sympatie. Ja som v tomto slimáčik. A on bol zaľúbený hneď. A ja som ho mala rada, tušila som, že to po čase príde, tak som mu dala šancu. Veľmi sme si rozumeli aj keď to bol len mesiac. Povedal mi o sebe tak osobné veci, že som až bola prekvapená. Myslela som, že so mnou ráta. A takmer doslova zo dňa na deň prišiel, povedal mi, že ho to prešlo a zmizol. Zrovna v tom čase keď som začala byť iniciatívna ja. (ale len tak, že - konečne som ho zavolala von, konečne som ho ja chytila za ruku) Mne to bolo tak nepríjemné, že som sa mu musela ozvať. Zdalo sa mi, že sa toho zľakol. A on mi povedal, že nechce zostať kamarát. Že v tom nevidí zmysel, keď to už nikdy nebude také ako predtým. V podstate som uňho asi úplne klesla na úroveň kohokoľvek iného. Čomu ja vôbec nerozumiem. Mala som pocit, že máme naozaj pekný vzťah, že si naozaj rozumieme. Že sme k sebe hneď od začiatku úprimní, čo nie je úplne bežné. Myslím... A je mi ľúto s tým len tak seknúť a zahodiť to za hlavu. Som naozaj taká naivná a všetko to čo v tom bolo bola len chémia a to, že bol zaľúbený? Mňa to strašne prekvapilo a je mi to ľúto. Nechcem oňho prísť. Pokojne zo mňa urobte najväčšieho idiota, len mi to prosím vysvetlite...

Už je to nejaký čas. Veľmi mi chýba. Neviem, či som zaľúbená, ale viem, že mi na ňom veľmi záleží. A neviem, čo mám robiť.

Volume

akh: DAKUJEM. DAKUJEM. DAKUJEM. Takto by mi nikdy nenapadlo rozmyslat. A aj to na toho mojho sedi. Ale aj tak sa mu cudujem, ze si ma uz za ten cas co sme boli spolu nestihol oblubit. Zvysil si mozno ego. To ano. Ale myslim, ze o tu cast o ktoru ubudlo z toho mojho. Nevadi. Mozno ma to nauci byt pokornejsia. :D Kto vie... v kazdom pripade. Stale z tej hlavy nejde von...

Melinda, ja som asi fakt vadna. Mne by ta zvedavost v takomto pripade nedala. Ja by som ho asi sama tentokrat zavolala von. :D

akh

Mnoho chlapov mava take zaujimave obdobie v zivote, ktore je charakteristicke tym, ze maju potrebu stanovit vysku svojho ega. Deje sa to cez rozne situacie a prave zakerne byvaju tie, ktore su zalozene na vztahoch. Toto sa prave stalo mnohym z vas. Chlap vztah nechcel, chcel len aby ste sa donho zalubili, co je prenho dostatocny fakt aby sa pohol o krok dalej s o kusok vacsim sebavedomim. Zazlievat to nema cenu, oni to nerobia vedome :) Skutocne si myslia ze o vas maju zaujem a sami su prekvapeni ked maju potrebu otocit stranu akonahle prejavite pozitivnu odozvu.

Desperate

Jeden chalan ma štyri roky namotaval a ked som mu dala najavo, že aj ja mam záujem, zrazu sa už neozyva. No sú ti chlapi normálni? Čo vlastne chcú?

melindaaa

presne ako pises ty... tiez som mu nieco v tom zmysle povedala, napisala teda ze zeny to beru trocha inak ako chlapia trva im dlhsie kym to prejde ze mi je luto ze to tak skoncilo... a on tesne po tom "rozchode" mi pisaval skro kazdy den ked ma videl na nete, ze ci pojdeme tam, potom ma volal tam 3 x som mu neodpisala na to a raz ze dobre tak nech sa ozve - neozval sa...vlastne ozval sa zas mi napisal na nete v ten den kedy ma volal von ale nic ako keby na to zabudol a ja som mu to ani nepripominala...takto to asi tyzden trvalo, ze mi pisaval ale ja som mala ten pocit ze aj tak nechce byt so mnou alebo uplny chaos co vlastne chce nepytala som sa sama od seba...ze to berie na kamaratskej urovni to som pochopila..uplne ma to vnutri zozieralo, potom ma silno volal na chatu, ja ze mohla by som ist nech mi da info - neozval sa mi...neslo mu o namotavanie aby ma trapil schvalne ale ako keby aj chcel a pritom si hovoril ze vlastne nechce, ze by to bola blbost...tak som mu napisala aj to, ze je to uz ok, ze ma to uz preslo ked bola rec o tom jak sa veci maju vlastne v zmysle ze ma uz absolutne netrapi co sa stalo a hrdinka sa ma "uzasne"..a on ze tiez..ze ho to sralo ale ze uz je vpohode, ze stale usmev na tvari...a ze 2 mesiace nebude doma ale v meste kde studuje...a tak sme sa odvtedy nevideli...
a preco som vtedy nesala? cez to leto..lebo som sa zacala stretavat s nieikym inym kto mi pomahal nemysliet na neho, okrem toho bolo by mi to blbe voci svojmu vtedajasiemu "napadnikovi" pretoze sme sa stretavali kazdy kazducky den..a vidis..uz tu mame skoro dalsie leto a stale na neho myslim...nemozem napisat ze som ho milovala, ale zacala som ho brat trosku vazne, vies, ze nam uz nic nestoji v ceste a chceme byt spolu obaja... no aj tak mam stale jazvicku na srdci..a doteraz nechapem ci je skutocne taky ze zo dna na den jednoducho sa zatal a prestal ma mat rad...ci to bola uprimnost alebo co mu sadlo na nos...stale sa v tom rypem v mysli a mylsim si, ze ked ma to raz definitivne prejde tak sa to prave vtedy dozviem...ina v tom nebola..jedine co si myslim bolo asi to ze sa nahle zlakol vztahu pretoze pred tym mal vztah par rokov ale nejak to nevyslo no a potom bol asi rok a pol sam kym natrafil na mna..nemozem napisat s istotou jednoducho si myslim ze si uvedomil ze asi nieje esze naozaj pripraveny na dalsi vztah a ze sa chce sustredit na sport skolu este si trocha uzit zivota...myslim realne nelietam v oblakoch... ale boh vie, mozno je za tym, ze mal maleho pipika a bal sa ze sa mi nebude pacit :DDDD tak sa radsej zdekoval :DDD

Volume

Všetko až na iniciálky sedí do bodky. :( Presne tak to bolo, PRESNE v ten deň ako som mu dala najavo, že mi na ňom záleží, zľakol sa... a sám mi to povedal. Čo mňa viac hnevá, že som mu nestála za to, aby ten strach prekonal. A predtým sa tak snažil. Načo? Ten tvoj sa tiež správal tak pribl.BLO? :-P No keby ma teraz zavolal von, šla by som, trubka... už len zo záujmu, čo sa mu v tej hlávke prehodilo, že ma zrazu chce vidieť. :D Či ho vidím, či nie, bolí to rovnako, takže to je fuk. Ak som podobná povaha ako ty, tak sa na ten rok a pol „teším.“ Takéto veci beriem dosť vážne. Podľa reakcií okolia s nadhľadom, ale vo vnútri... AU :D A prečo si vtedy nešla? Povedala si si, že ti za to ten človek nestojí? Neviem ako si to ukončila. Ja som mu povedala, že u mňa sa pocity len tak zo dňa na deň nemenia a teda, nech sa kedykoľvek ozve. Ale to bolo ešte vtedy, keď som bola v tom, že sme zostali kamaráti. Slovensko nie je také veľké, možno sa raz stretnú aj oni dvaja. Možno sa stretneme my dve. Možno sa stretneme všetci štyria a konečne pochopíme... :D Okej, späť do reality. Držím Ti prsty.... a ja? Už sa netrápim, to je silný výraz, užívam si život ;) ale smutno mi je z toho celého a poriadne. Skôr len rozmýšľam, či mi toto trápenie za ten osobnostný rozvoj stálo a ten pocit, že nie je už príliš dlho silnejší. Vedela som, do čoho idem. Moja chyba. Ale priznať si to... ani náhodou :D Sem píšem preto, že mám problém komunikovať s tými našimi spoločnými kamarátmi. Asi im to závidím. Taká hlúpa vlastnosť. Ale je to tažké pozerať sa na to ako s ním v pohode vychádzajú tí, ktorí pre ten vzťah nemuseli urobiť nič. Sebecké...

melindaaa

ahoj slecna, uplne presne viem ako sa citis nema dotycny inicialy M.J. :) koniec srandy, napisem ti tu aj ja svoju skusenost, bolo to pred rokom a pol a prezila som si presne to iste co ty, presne mesiac to trvalo poznali sme sa uz dlhsi cas najskor zvidenia potom cez internet no a nakoniec osobne, ten chlap/ec sa snazil, fakt sa snazil ziskat si ma..ja po facke od zivota ( burlivom rozchode) som sa snazila byt obozretna a nenaletiet hocakemu ch*jovi... krasny chalan-vysoky,tmavovlasy,sportovec, vysokoskolak, slusna rodina, slusne spravanie...sadli sme si ako rit na serbel no len zo zaciatku, nemohol nafobudnut okamzite ten pocit ze ma ma a nemusi uz o mna bojovat no ked som mu ja sebavedomo ukazala ze mi na nom zalezi zrazu sa spakoval a ja som ostala zavret a urevana doma s nechapavym pohladom do steny a nevysvetlenymi otazkami preco... nemozem povedat ze to na mna hral, jednoducho ma taku povahu, zlakol sa? on isiel na mna primov rychlo..a zrazu som ostala ako kol v plote bez neho ked mi na nom fakt zacalo zlezat...doteraz ho mam v hlave ROK A POL, takisto sa spravam ako ty a on sa pribl. tak isto spraval ako ten dotycny o ktorom si pisala...ako keby to bolo naschval vsak?.nechala som to tak a cez leto 2012 sa mi ozval chcel sa stretnut len tak na kavicku..a ja som ho cez zatate zuby odbila...odvtedy ziaden kontakt nevidela som ho uz fakt ten rok a pol pretoze byva v inom meste a studuje tak ist v inom meste...teraz by som s nim isla von keby ma zavolal...ale asi to nespravi...neviem, mozno, ja sa mu neozvem urcite, neviem co citi ake ma mslienky o mne ked si niekedy na mna spomenie... ja na neho myslim casto...stale s nevyriesenou otazkou preco to vlastne skoncilo a preco takto?

takze ta plne chapem...ja sa kazdy den modlim aby ma to uz preslo, netrapim sa uz, zvykla som si, ale utkvel mi v pameti, viem ze sa este niekedy v zivote stretneme ved slovensko zas niieje take velke...a keby to bolo teraz tak by sa mi asi zatriasli kolienka...- to presne nechcem. bojujem s tym pocitom presviedcam sa ze ho nemam rada a potom sa najdem ako na neho myslim a srdiecko mi pisti... on si to asi ani nezasluzi...netusi o mojich pocitoch...

nevesaj hlavu, netrap sa vsetko sa deje pre nieco a ked ste spolu neni znamena to ze je tu niekto iny kto sa spravi stastnou... zivot je taky,,si stastny a zrazu sa prebudis z toho krasneho sna ocitnes sa v realite dostanes facku od zivota ani nevies za co...kazda udalost nas posuva niekam dalej :)

Volume

Asi mas pravdu. Tak som asi naivna. Vies, ja nedokazem cloveku povedat, ze ho mam rada, ked si tym nie som ista. Aby som toho druheho nezranila. On to spravil. Tolkokrat to zopakoval. Az som mu to jedneho dna uverila. Skoda, ze si ma par dni na to poslal k vode :P

Dufala.. no neviem, ja som si ho vazila predovsetkym ako cloveka. Nechybaju mi jeho vyznania, ani bozky :D Chybaju mi tie rozhovory. Mam velmi vela ludi okolo seba. Ale vacsinou si skor oni rozumeju so mnou ako ja s nimi:P kamaratov mam menej. A s nim mi bolo fajn. Vzdy sme sa mali o com rozpravat, stale mame. Preto.

Textová Inzercia

Fresh - pre zdravie zamestnancov.

Služba pre firmy, ktorým záleží na zdraví svojich zamestnancov. Objednajte hneď!

Máte problém s erekciou?

Erexus vyrieši váš problém! Náhrada liekov založená na prírodnej receptúre bez lekárskeho predpisu s extra silou!

Správca siete - SANDING

Správa firemných počitačov. Bratislava a okolie.

Zaujalo Ťa niečo? Zostaňme v kontakte!

Registruj sa na fóre a dostávaj emaily o nových príspevkoch v témach, ktoré Ťa zaujímajú.

Chcem sa registrovať

Prihlás sa k odberu noviniek a zaujímavých článkov

Ignorácia. Nechápem. Asi som z inej planéty. - Fórum - ZDRAVIE.sk