Čo s nepeknou jazvou?

Príspevok v téme: Čo s nepeknou jazvou?
mi-sha

zdravím, niekedy v novembri som mala úraz a po ňom mi ostala rana na stehne z ktorej sa teraz stala fakt otrasná jazva. Najprv som myslela, že sa mi to rýchlo zahojí, lebo mám viac jaziev na nohách, ale tie už sú pekné biele a nevidno ich až tak strašne. Ale táto bola najprv úplne fialová a teraz je už trochu svetlejšia, ružovšia ale stále ju veľmi vidno :/ je asi 4cm dlhá a dosť hrubá. Veľmi ma to trápi, pretože sa oteplilo, prichádza leto a ja sa kvôli nej budem hanbiť obliecť do plaviek. Alebo som si nedávno kúpila krásne kraťasy, chcela som si ich obliecť, ale sú krátke a nezakryli ju, takže som si ich ani nemohla obliecť. :/ veľmi ju vidno aj pod čiernymi silonkami. Chcela som ísť do solária, ale dozvedela som sa, že to jazvám ešte viac škodí a môžu ešte viac stmavnúť. Normálne mám z toho už komplexy. Viete mi v tomto poradiť? Poznáte nejaký fakt dobrý produkt na jazvy alebo niečo, aby tá jazva zbledla ako tie všetky ostatné? Ďakujem vopred :)

rhea

skus laser... mne moc nepomaha, ale ty mozes zareagovat inak... a inak nic mi nepomohlo, ziadne drahe masticky, gely, nic... ale opakujem, ty mozes zareagovat inak..