Partneri
ZDRAVIE.sk Šport7.sk Rodinka.sk Klik-Klinik - online doktori
Internet.sk
Internet.sk ĽudiaĽuďom.sk Fony.sk ephoto.sk Dnes24.sk

Rany pod prsiami po ožarovaní

Simca44

Dobry den, nasej krsnej po operacii pri hojeni sa rany pomohol wobenzym. Vstrebava opuch aj podliatiny a tkanivo sa rychlejsie obnovi. A nenastane zapal - na internete je dost info o enzymoterapii, tak snad pomoze.

Ivka 1

Áno to sú skutočne kvalitné včelie produkty, keď sú zberané v čistých oblastiach,ďaleko od civilizácie.S tým plne súhlasím.

RNG

Ja pouzivam med a proppolis a najma vceliu matersku kasicku na povzbudenie, ktoru zbieraju zo vcelstiev v Colorade, na velmi cistych vysokohorskych lukach, stovky kilometrov od miest a priemyslu.

Ivka 1

Áno presne tak, je potrebné používať propolis a ďalšie včelie produkty od včelstiev chovaných v čistých oblastiach napr. v púšti. To je v dnešnej dobe veľmi ťažké. Inak včelie produkty okrem iných škodlivých látok môžu obsahovať aj ťažké kovy. Takýmito produktami by sme si veľmi poškodili a už vôbec by sme ich nemohli aplikovať do otvorených rán.

RNG

Aloe vera obsahuje tiez rozne vzacne sacharidy, ktore pomahaju hojeniu znacne.
Propolis pravdepodobne tiez obsahuje rozne sachariry a ine latky podporujuce hojenie a regeneraciu, problem je len, ze je to velmi menlivy produkt, podla toho kde a kedy vcely co z kvetov zbieraju.

Ivka 1

My sme ošetrovali zmesou práškového sukru, kokosového oleja a citridalu preležaniny môjmu ockovi ale nehojilo sa to. Pomáhali sme si produktami na báze aloe a propolisového krému a ocko až do svojej poslednej chvíľky nemal preležaniny. Rovnako sme postupovali aj u ďalšieho rodinného príslušníka ,ktorý má onkologické ochorenie.Ožarované miesto sme ošetrili hneď po ožarovaní.Koža sa rýchlo zahojila bez pľuzgierov.

RNG

Kokosovy olej aj cukor prestupuju cez kozu a rany, tym vyzivuju tu poskodenu oblast, tj urychluju hojenie.Naviac su aj antimikrobialne v koncentrovanom stave, takze predstavuju ochranu proti sekundarnym infekciam.
Na radiacne poskodenia pomaha hojit okrem mnohych inych aj adaptogen Astragalus a Cordyceps, davka tychto potravinovych doplnkov je niekolko gramov.

fhcdf

ja len dodam ze praskovy cukor sa bezne pouziva aj v nemocnici pri zle hojacich sa ranach , napr pri prelezaninach. ale ci je to vhodne aj v tvojom pripade, neviem

llek

Tuto otazku treba v prvom rade polozit lekarom z radioterapie, lebo ide o specificky problem suvisiaci s RT. Koza po RT sa sprava trochu inak a aj hojenie prebieha inak Pomoc mozu aj sestry na chir ambulancii. Dnes existuju specialne obväzy ci oblkady napustene dezinfekcym prostriedkom a prostredkom ktory podporuje epitaleziaciu, teda hojenie. Su rany kde je lepsie mastny prevay a su rany kde by mastny obvaz zhorsoval hojenie a naopak treba skor susit. Toto ti my cez internet nepovieme, lebo nevidime

RNG

Nuz mne to na hojenie pomaha a nie je to nic nove, uz v starom Egypte pouzivali medovy prasok na urychlenie hojenia ran. Cukor na to je ovela lepsi, lebo je absolutne sterilny a kazdu nahodnu bakteriu alebo mikroba mumifikuje tak, ze z nej vytiahne vodu. Ja mam ten napad od dr Juliana whittakera, spred vyse 15 rokov, ktory to pouzival najma na nehojive rany, ako cukrovkarske bercove vredy s velkym uspechom. Ja osobne som do toho pridal kokosovy olej a par kvapiek citricidalu, co je nielen konzervant, ale velmi silne antimikrobialna latka a bezpecny doplnok. Mne to pracujke vynikajuco, lebo ako cukrovkarovi sa mi rany nechcu hojit a s touto zmesou sa zahoja velmi rychlo, bez zapalov a hnisania. Aj jazvy po nich su alebo ziadne, alebo celkom minimalne.

Textová Inzercia

Máte problém s erekciou?

Erexus vyrieši váš problém! Náhrada liekov založená na prírodnej receptúre bez lekárskeho predpisu s extra silou!

Správca siete - SANDING

Správa firemných počitačov. Bratislava a okolie.

Zaujalo Ťa niečo? Zostaňme v kontakte!

Registruj sa na fóre a dostávaj emaily o nových príspevkoch v témach, ktoré Ťa zaujímajú.

Chcem sa registrovať

Prihlás sa k odberu noviniek a zaujímavých článkov

Rany pod prsiami po ožarovaní - Fórum - ZDRAVIE.sk