Partneri
ZDRAVIE.sk Šport7.sk Rodinka.sk Klik-Klinik - online doktori
Internet.sk
Internet.sk ĽudiaĽuďom.sk Fony.sk ephoto.sk Dnes24.sk

Je to rozchod alebo chce len čas ?

Príspevok v téme: Je to rozchod alebo chce len čas ?
cerutti

Ahojte, mala som priatela chodili sme spolu vyše roka,ale viacmenej neskor na dialku.Velmi sme sa lubili ale potom zacali hadky, najma po telefone, niekolkokrat na mna vybehol skladal mi telefony, robil to co robia vacsinou zeny.Snazila som sa zmiernit jeho sebectvo tym ze mu pohrozim rozchodom ale nepomohlo.Stale sme sa udobrili bez toho aby sa kajal.Pred dvoma tyzdnami mi v amoku povedal ze ho otravuje ked je s kamaratmi a ze mu bude lepsie bezo mna.Potom som mu vynadala a on mal zamienku ako ho to velmizranilo a musi to predychat.On!!!Medzitym sme sa parkrat len tak kontaktovali, bavili sa o tom a vysvitlo ze chce tomu nechat cas tak ako i ja aby sme si to obaja premysleli a potom sa k sebe raz vratili.V piatok sme sa este o tom normalne bavili na skype ake zmeny potrebujeme a co nam na druhom vadi.Ale povedal mi ze mu chybam a ze chce aby to bolo ako predtym.A potom akoby utal....
VOBEC sa neozyva, na nic nereaguje, neodpoveda na sms, ....snazila som sa dozvediet ci sa nieco stalo ale ani mi len neodpisal ani jedno slovo.Prosila som ho aby mi povedal preco sa tak chova preco ma tak ignoruje...nič....
dva dni sa uz tvari ze neexistujem,nepise nevola shcvalne...spravila som chybu ze som mu poslala tolko sprav len ho potesilo ze ma to tak trapi...
viem ze by som sa mu nemala ozyvat ja prva ale chcela som nejake vysvetlenie aspon ze chce mat klud...stale mi doteraz napisal co mal na srdci...stale...pravdou ale je ze mi vedel vytknut ze naneho moc tlačim a ze na vsetko treba čas ale ja nechapem preco mi to nenapisal...uz s stalo ze ma ignoroval ale nikdy nie viac ako den....
poradte mi čo mam robit....mam zabudnut?
neviem to...prilis ho mam rada a nedokazem to zmazat...ako mi to mohol urobit...mam počkat este ?
ci je to naprosty sebec ?
som nestastna a lutujem ze som sa mu ozyvala ale ked on ma tak lubil a teraz ma bud natahuje alebo to ukoncil bezo mna.

Iba Katka

Hej, nahnevalo by ma to.

ALE

To ešte neznamená, že by po vašom rozchode bol do smrti sám, lebo takú, aká si ty, by už nikdy nenašiel :D

cerutti

nemyslím za to správanie teraz, ale za všetky tie psychické tlaky a vydieranie predtým...neni šanca to celé rozpísať to by bolo na večnosť...proste je malo prisposobivy, pohodlny a egoisticky....
tebe by nevadilo keby si povedala frajerovi ze ta nieco boli a je ti zle a on namiesto otazky ako ti mozem pomoct ti len odkaze ze mas ist na pohotovost...a ze ti posiela bozk....no to fakt pomože...
proste opora len slovna inak v praxi nula bodov....

winki

A prečo by ho mala iná za to jeho správanie sfúknuť? Za aké správanie? Jasne ti povedal, že chce čas. Povie ti, že ho otravuješ a ty mu zato vynadáš. No hej lepšiu už nestretne.

Vojtoo

Iba Katka

no hej, konecne dobry nazor :D

vzdy sa najde niekto silnejsi.. (alebo niekto kto ma viac, je krajsi, sikovnejsi, inteligentnejsi, chytrejsi, proste lepsi..)

vzdy :)

nikto nie je majster sveta :D

cerutti

Ono je to tak, aj on može niekoho stretnut a možno si bude prvotne myslieť že je to lepšie...lenže potom ho tak sfukne ta žena po takom chovani jak nič...a lutujem že som to nespravila ja...ale su prost muži ktori su nevycvičitelni lebo si myslia že nič zle nerobia...a pritom ubližuju najbližšim už len tym ako kretensky a egoisticky sa chovaju...

Iba Katka

"viem že sa priplazi lebo taku už nestretne...on ani vlastne nevie ake su ine mrchy lebo mal len mna a preto si ma nevaži...."

Uznávam, že niektoré ženy sú mrchy a podvádzajú, ale zase to nerobia všetky, tak si nebuď taká istá, že "takú už nestretne". Lebo sa môže stať, že stretne, hlavne, ak ty mu polezieš na nervy tými smskami a telefonátmi po tom, ako ti povedal, že sa mu nemáš ozývať.

Vojtoo

"viem že sa priplazi lebo taku už nestretne"
niekonu narastlo sebavedomie? :D

posli jeho fotku.. zaujimalo by ma, ako vyzeral :) len by som si rad overil teoriu "vzhlad je prvorady" :D

Deria

nuz, to mas tak: chlapovi nevytvoris priestor na tuzbu po tebe, ak ho bombardujes, ci uz telefonatmi, sms alebo inak. najlepsie ti radi lea128, drz sa toho. inac to nema zmysel.

Zaujalo Ťa niečo? Zostaňme v kontakte!

Registruj sa na fóre a dostávaj emaily o nových príspevkoch v témach, ktoré Ťa zaujímajú.

Chcem sa registrovať

Prihlás sa k odberu noviniek a zaujímavých článkov

Je to rozchod alebo chce len čas ? - Fórum - ZDRAVIE.sk