Partneri
ZDRAVIE.sk Šport7.sk Rodinka.sk Klik-Klinik - online doktori
Internet.sk
Internet.sk ĽudiaĽuďom.sk Fony.sk ephoto.sk Dnes24.sk

Prvé vrásky a zhoršujúca sa pleť v 21 rokoch

Príspevok v téme: Prvé vrásky a zhoršujúca sa pleť v 21 rokoch
tinka55

Ahojte, mam 21 ale uz dost vyrazne mimicke vrasky okolo ust - viem je to aj o genetike, ale aj tak.. pouzivate nieco v takomto veku uz na vrasky? a dalsi problem je ze sa mi zacala zhorsovat plet.. vzdy som ju mala peknu, hladku, cistu ale cim so ,,starsia\" tym viac pozorujem ze uz nie je taka pekna... staram sa o nu, pravidelne sa odlicujem na noc, nefajcim ani nepijem... cca 4 roky pouzivam tie iste odlicovacie pripravky lebo mi vyhovuju..viete mi poradit nejake dobre s lepsimi ucinkami? pocula som ze MARY KAY je fajn...ale neviem..dakujem za kazdu radu baby :)

melani

ja mám s výrobkami z naturals.sk veľmi dobré skúsenosti, sú prírodné, bez chémie a nájdeš ich len tam.Teda ak máš rada prírodné veci. Si ešte veľmi mladá, preto na čistenie pleti podľa mňa : ružovú vodu ( tá je na všetky typy pleti ), krémovanie ( závisí aký typ pleti máš ), ja milujem oleje a tam ich je dobrý výber. Nepoužívala by som drahé značky a hlavne , reklama nie je vždy odrazom kvalitného prípravku. Dôležité je jeho zloženie:)

Fleur-de-lis

Aj tu na fóre je viacero diskusií k prírodným olejom. Podľa mňa je to pre pleť každého to najlepšie. Len nájsť ten konkrétny čo bude vyhovovať tvojej pleti a tvojim požiadavkám.
www.panenske-oleje.sk
www.naturals.sk

Na nete je k tomu mnoho článkov. Je to určite lepšie riešenie nech "zázračné krémy".

Lililinka

ahoj, zdá sa mi to príliš skoro na používanie krémov proti vráskam .. skôr by som na tvojom mieste vyskúšala niečo iné.. ak teraz začneš používať hneď silné krémy, neskôr ti nebude zaberať už nič.. vyskúšaj skôr rôzne výživné krémy s vitamínom C alebo s AHA kyselinami alebo niečo podobné... prípadne ak máš možnosť tak vyskúšaj -odkaz odstránený- niektorú z týchto "terapií" ...

Textová Inzercia

Stop suchej a olupujúcej sa pokožke!

Vyskúšajte novú kozmetickú masť Psoricol s výťažkami z rastliny Yucca Shidigera.

Zaujalo Ťa niečo? Zostaňme v kontakte!

Registruj sa na fóre a dostávaj emaily o nových príspevkoch v témach, ktoré Ťa zaujímajú.

Chcem sa registrovať

Prihlás sa k odberu noviniek a zaujímavých článkov

Prvé vrásky a zhoršujúca sa pleť v 21 rokoch - Fórum - ZDRAVIE.sk