Je normálne, že sa začínam strácať?

Príspevok v téme: Je normálne, že sa začínam strácať?
Mimulus

Je normálne, že sa začínam strácať? Nespoznávam sám seba, stáva sa zo mňa úplný sebec, ktorý nedokáže odpúšťať. Ignorujem všetkých okolo seba a hodnoty, ktorým som veril už dávno neexistujú. Pomaly ale určite sa mením...ako keby som prestával existovať. Asi to je normálne len sa chcem vykecať, pretože ten pocit prázdna je strašný...
Prečo dokáže psychika tak veľmi ovplyvňovať život? prečo som prestal dôverovať ľuďom, prečo nedokážem mať rád, prečo už dlhší čas nespoznávam sám seba a hodnoty, ktorým som veril už pre mňa nemajú vôbec žiadny význam? Ináč pekný dník :)

Mimulus

momo26 - ja mám tvoj mail :) Ale naozaj sa nechcem o tom baviť. Nevidíš do toho. Je to oveľa zložitejšie ako som napísal ale ničí to moju psychiku - ešte dnes nechcem skočiť z toho okna...ale ak budem mať opäť nábeh tak ti napíšem.

momo26

Mimulus

tak mi daj mail alebo ti dam ja :D
iceberg888@centrum.sk
len si myslim, ze mas riesitelny problem.
ak by bol neriesitelny, uz by si ju zabil (ved si psycho, priznal si sa), alebo by utielka a podobne
podla mna, to ze je s tebou, je ako taky dokaz toho, ze je otvorena to riesit. ak nie , utiekla by za inym...
ale nemam sksuenosti, pisem len to co citim...
ale mal by si to riesit, nie na fore, ale v zivote urcite ano, riesis to ??

Mimulus

Pozri ja ti to napíšem len takto...nechcem sa tu o tom na fóre baviť ale všetky lekárske výsledky máme v poriadku...10 rokov nemôžeme mať dieťa...Tak čo z toho plynie...obrovská frustrácia...a samozrejme tlaky zo strany ako okolia, tak rodiny...Už len to, že nemáme dieťa je zlyhaním a pre moju manželku... Čo sa týka choroby tak depresiu (alebo čo vlastne mám)som mal dávno predtým ako som sa s mojou manželkou poznal...lenže keď sa človek zamiluje všetko vidí odrazu krajšie...Povedal som jej o tom, videla to na mne ale nikdy sa o tom nechcela rozprávať. Neskôr keď som sa dostal do recesie tak som zabudol aj ja...takže si defakto brala ,,zdravého,, človeka. A nechcem sa už o tom baviť na fóre! Vieš je to pre mňa ťažké a nerobí mi to dobre. všetko boli len moje ,,chyby,, ak sa to dá chybami nazvať. Ak je chybou ochorieť, nemôcť mať dieťa, vďaka chorobe stratiť prácu, priateľov tak ok som vinný.

momo26

to zdravie nemozes riesit?
ved tu mas RNG na fore
-odkaz odstránený-
to zdravie sa pokazilo nedavno? alebo takeho si ta a uz brala?

momo26

kto z vas nemoze mat dieta?
i ked asi si viem domysliet, a to je potom o to narocnejsie..
nedohodli ste sa na nejakom umelom oplodneni ci takom niecom? ze normalne by ho vyniesla?

Mimulus

Lost ona mi nenadáva...ak chcem čokoľvek povedať tak buď odíde alebo ma pošle do... Alebo ma jednoducho nepočúva...

Tak prvé sa pokazilo to, že nemôžeme mať dieťa, druhé moje zdravie, následne na to sex, práca, peniaze...a tak ďalej

momo26

Co jej vadi na tebe?
Co sa stalo pred 3 rokmi?
Asi to nebol len taky zlom zo dna na den ze?
Co sa pokazilo ako prve?
Na co ti dnes nadavala a na co vcera ?

Mimulus

Neviem...vieš si predstaviť 3 roky urážok, ignorovania, a bez slov a intímneho kontaktu...a potom si skús predstaviť človeka s mojou psychikou ako to na neho vplýva...samotný bozk je to najmenej...ale ....