Partneri
ZDRAVIE.sk Šport7.sk Rodinka.sk Klik-Klinik - online doktori
Internet.sk
Internet.sk ĽudiaĽuďom.sk Fony.sk ephoto.sk Dnes24.sk

Alkohol ma premohol

Príspevok v téme: Alkohol ma premohol
krava

Zdravím musím sa vykecať, v sobotu sme boli na rodinnej oslave mojho priateľa. Sme spolu 5 rokov celú rodinu poznám. Mám 30rokov. Problém je že som sa na tej oslave poriadne opila a povravela somariny a tancovala jak šibnutá asi moc si toho nepametám naštastie. Niesom alkoholik nepijem často a toto som prehnala teraz sa cítim hrozne zle mám také výčitky, že ma to ničí, keby sa dal vrátiť čas. Teraz si rozmyslím či ešte niečo vypijem...

Klasik12321

Ja kazdemu v tomto pripade zakazujem, aby mi na druhy den hovoril, co vsetko som vystrajal a je to vyriesene :)
A este mam v sebe za triezva nastaveny blok, aby som nebalil baby - a toto mi funguje - normalne ked si toto clovek vsugeruje, tak v opici sa tym riadim :)

Iba Katka

To prejde :)

My sme mali rozlúčku z práce, kedže som musela odísť (bola som len záskok počas materskej a nové pracovné miesto nebolo vytvorené, kedže sa jednalo o verejný sektor, ktorý podliehal istému ministerstvu) a kolegovia to chceli poriadne osláviť. Žiaľ, omylom som ostala ako posledná žena (kolegyne ma zradili, keď si po 23 hodine vybavili odvoz) a ja som musela počkať na nočný spoj. Čo by mi ani nevadilo, ale veľa mužov a jediná žena. Je jasné, že ma ožrali, nakoniec som ani ten nočák nestihla, odviezol ma jeden z nich a tyčkovala som mu celú cestu v aute.

Bola som rada, že už do tej práce nemusím nikdy ísť ;)

krava

No veď hádam sa odvážim :) priateľovi to nevadilo len sa obávam, že ho budú štvať proti mne ... ale jeho bratranec s manželkou ma nemali v oblube ani predtým tak sa ničť ani nezmení len budú mocť viac ohovárať

Maoam

:DD,ale no, len sa pokojne ukaz, cim pohodovejsia budes ty, tym lepsie pre teba :D, vsak si nic strasne nespravila no boze, niekto im povedat musel, co su zac, to uz mate za sebou :D a ze si si trocha potancovala a trocha viac tarala, no boze.....su ovela horsie veci

take it easy :D

krava

Maoam no asi tak jaj je fajn to takto čítať trochu ma to upokojuje :) ale asi sa tam nejaký čas neukážem ... teda dúfam že nebudem musieť .

Maoam

odvratena tvar asi nie je ten spravny vyraz, no povedzme 'prava tvar bez masky, ktoru bezne nosis, ked si triezva' :D

kasli na to, cas nevratis spät, ak si dakoho nejak urazila alebo co, tak sa ospravedln

a ze si tancovala, no boze...mozno celkom pekne tancujes,co ty vies?

krava

No isto som hovorila čo aj to čo si o nich myslím asi tiež a potom historky s práce a ako sme sa zoznámili a také dlhé otravné príbehy ..... zuzan-ka dúfam že to prejde už ma to drží dva dni aj v práci na to myslím

Textová Inzercia

Zapper | Fscan - revolučné prístroje

Rieši príčinu väčšiny zdravotných problémov. Záruka kvality a profesionálna podpora zdarma. Môžete ho mať doma aj vy!

Investujte do svojho zdravia

Frekvenčná metóda - rýchla pomoc ku zdraviu! Na všetky vírusy, baktérie, pliesne a parazitov.

Fresh - pre zdravie zamestnancov.

Služba pre firmy, ktorým záleží na zdraví svojich zamestnancov. Objednajte hneď!

Máte problém s erekciou?

Erexus vyrieši váš problém! Náhrada liekov založená na prírodnej receptúre bez lekárskeho predpisu s extra silou!

Správca siete - SANDING

Správa firemných počitačov. Bratislava a okolie.