Partneri
ZDRAVIE.sk Šport7.sk Rodinka.sk Klik-Klinik - online doktori
Internet.sk
Internet.sk ĽudiaĽuďom.sk Fony.sk ephoto.sk Dnes24.sk

Lak na vlasy

Príspevok v téme: Lak na vlasy
nix

Ahojte. Mam dost velky problem s lakmi na vlasy. Skusala som uz mnohe laky a stale mam ten isty problem... Mam strasne jemne vlasy a ked si dam aj naozaj ze vela laku, nevydrzi mi to dlho a aj tak akoby som ziaden lak po case nemala. Kamaratke tak lak vydrzi aj cely den a ma vlasy "tvrde" a uces jej drzi tak ako na zaciatku, navyse mne niekedy vidno aj tie biele bodky. Som uz zufala. Najma ked idem na nejaky festival, zabava v plnom prude, vlasy sa spotia a stica rozdeli,,,mam teda typ vlasov s ktorymi nic lepsie nevycarujem? alebo sa to da? Dakujem za odpoved

nix

noo uz som tu spominala, ze si farbim vlasy, ale iba HENNOU
vlasy sa mi pomerne lahko rozcesavaju, takze kondicioner az taky potrebny nie je, ale mam v plane si ho kupit, ked miniem tento sampon co mam :)

lekno009

no práve som ti chcela poradit tužidlo,ale prišla si nanho sama,tak ho vyskúšaj.inak neviem či si farbiš vlasy,ale ak áno,tak musíš používat aj kondicioneri,to je proste ochrana vlasov,aby sa dobre rozčesali,a nelámali,a mali potrebnú výživu.

nix

no neviem, ja si praveze velmi potrpim na sampony, kondicioner momentalne nepouzivam, sampony samozrejme bez silikonov to je jasne, no neviem este som rozmyslala ci by nebolo lepsie keby si dam aj tuzidlo? aby som nemala take jemne vlasy....pripadne pivo? mozno by to pomohlo, ale neviem,,,,cez vikend asi poskusam nieco, lebo uz ma to nebavi, ze sa mi stale tie vlasy "pokazia" a v podstate ako jedina vyzeram ako "neupravena" :D

faidra8

mne sa osvedcil ruzovy lak od got2be megalomania, ten fakt drzi asi najviac z tych, ktore som skusala, dokonca aj prijemne vonia
a je fakt, ze to mozno bude aj samponom a kondicionerom, ktore pouzivas, bolo by dobre skusit nieco ine, aby vlasy neboli take splasnute, idealne bez silikonov, kludne aj obycajny zihlavovy sampon

nix

Samozrejme, ze len prilezitostne, najma ked je nejaky ten festival, clovek sa vyblazni. Naposledy ked som skusala lak na koncert, dopadlo to tak, ze najskor to vyzeralo fajn, neboli ani biele bodky, no po koncerte, mokra stica a ked uschla, uuz tie bodky boli. Kamaratka aj po koncerte ma sticu v povodnom stave :/

to s tou zehlickou vyskusam, vlasy si farbim len hennou

Diasddddd

Odporucam ti taký čierno- ružový loreal, studio line, alebo take niečo, keď si vlasy umyješ nedaj si balzam ani kondiciiner, a umy si ich headshouldersom alebo niečím na objem vlasov, budú suchšie, ale to potrebuješ, neviem presne čo s tými vlasmi chceš, ale to miesto čo nalakuješ (nie do bezvadomia) potom vyžehli a potom nalakuj toľko koľko treba, ak sa ti budú tvoriť guličky dala si ho zbytočne veľa... Tento proces rob len priležitostne, lebo si vlasy poškodíš..Farbíš si?

Zaujalo Ťa niečo? Zostaňme v kontakte!

Registruj sa na fóre a dostávaj emaily o nových príspevkoch v témach, ktoré Ťa zaujímajú.

Chcem sa registrovať

Prihlás sa k odberu noviniek a zaujímavých článkov

Lak na vlasy - Fórum - ZDRAVIE.sk