Partneri
ZDRAVIE.sk Šport7.sk Rodinka.sk Klik-Klinik - online doktori
Internet.sk
Internet.sk ĽudiaĽuďom.sk Fony.sk ephoto.sk Dnes24.sk

Uzlina nad klucnou kostou

frézia01

Laurina22, Bola si už u lekára? moja mamka má viditeľný opuch v kľúčnej jamke, bola už asi 5x na sono, a uzliny tam nemala, na ortopédii jej povedali, že je to lipóm- tukový nádor. Tiež som sa zľakla, ke´d som všade čítala na internete, že uzliny v tejto oblasti sú obzvlášť nebezpečné. Daj vedieť ako si dopadla, želám ti veľa šťastia!

Stelaa22

Ahoj neviem čo znamená tvrdá, nikdy predtým som hrčky nikomu nechytala tak neviem či je tvrdá alebo mäkká. Choď k lekárovi ak sa obávaš, ja chodím stále dá sa povedať, hodnoty mononukleózy mi klesajú veľmi pomaly. Beriem rôzne vitamíny a snažím sa nemyslieť na to, aj tebe to radím lebo sa zblázniš. Nechytaj si ju a možno časom zmizne aj sama, máš ju maličkú a ak si štíhla, možno je aj normálne že si také uzliny nahmatáš.

hrnček

Laurina22: Prestaň sa pozorovať a rob niečo poriadne (škola, práca, rodina) a na také hovadiny nebudeš mať čas. Volá sa to hypochondria.

Stelaa22

Ahoj ja mám tiež uzlinu na tom mieste ale aj na inom, behala som po všetkých možných lekároch, mám diagnostikovanú infekčnú mononukleozu a cytomegalovírus. Viem presne ako sa cítiš, tiež som si pozerala na internete čo to môže byť a veľmi som sa zľakla...

Zaujalo Ťa niečo? Zostaňme v kontakte!

Registruj sa na fóre a dostávaj emaily o nových príspevkoch v témach, ktoré Ťa zaujímajú.

Chcem sa registrovať

Prihlás sa k odberu noviniek a zaujímavých článkov

Uzlina nad klucnou kostou - Fórum - ZDRAVIE.sk