Partneri
ZDRAVIE.sk Šport7.sk Rodinka.sk Klik-Klinik - online doktori
Internet.sk
Internet.sk ĽudiaĽuďom.sk Fony.sk ephoto.sk Dnes24.sk

Rozhádzané, strapaté, neupravené vlasy

Príspevok v téme: Rozhádzané, strapaté, neupravené vlasy
mimusik

Ahojte :)Keď si učešem vlasy vyzerajú pekne upravene, no za nejaký krátky čas sa rozdelia do takých prameňov a vlasy pôsobia totálne neupravene, sú rozhádzané a také divné, ako slama. Umývam si ich každý deň a inak s nimi nemám nijaké problémy. Aj vy máte niečo podobné? Ako proti tomu bojujete? Rady? Tipy? Nápady? :) Ďakujem :)

Strapaté dievčatko

Ahoj! Mohli by ste mi pomôcť ?
Mám tak tiež tento problém,
Ráno sa učešem sú super ale hneď ako len výdem z domu sú úplne strapaté

123456789

nemala by si stále ten šampón meniť...skus ostat verna dlhsie ejdnej znacke a men az po mesiaci a tak po dlhsej dobe...ja mám ten isty problém ale to je tým že mám také vlasy...jemné a kučeravé takze stale niekde trcia iked pouzivam hocico...mne pomáha ze ked si po umytí dám vlasy do copu ale zabalím do drdola a vtedy ostanú nerozlietané

mimusik

šampón pri každom umytí mením. (Eleve, head&shoulders, Pantene ...) a keď si ich neumyjem každý deň, tak na druhý deň vyzerajú hrozne :) Skúsim nejaké tie zábaly :) ďakujem za radu :)

lekno009

vlasy by sa nemali umývať každý deň,
používaš správny šampon??používaš kondicioner?robíš si aj nejaké zábaly,a kúry?,o vlasy sa treba v dnešnej dobe dost starať,no nie každá vie ako,máme s nimi mnohé problémy:(((

Zaujalo Ťa niečo? Zostaňme v kontakte!

Registruj sa na fóre a dostávaj emaily o nových príspevkoch v témach, ktoré Ťa zaujímajú.

Chcem sa registrovať

Prihlás sa k odberu noviniek a zaujímavých článkov

Rozhádzané, strapaté, neupravené vlasy - Fórum - ZDRAVIE.sk