Najúčinnejší spôsob ako sa zbaviť akné?!

Mina3

Je dôležité urobiť určité zmeny v strave a životospráve. Ja som na to začala používať kozmetiku Gernetic, ktorá funguje na princípe výživy buniek kože a musím povedať , že som veľmi spokojná .

vitavi

Otázka mala znieť : ako sa zbaviť prebytku tukov a hlienov, ktoré nám cez kožu vychádzajú z tela von ?

Jednoducho ich do tela nedávať.
Formou hustých a nasýtených tukov v mliečnych produktoch, tučných jedál, sladkostí, zahlieňujúcich jedál,
a prečistiť sa potravinami s vlákninou .
Tuk /panenský/ začať v malom množstve až po prečistení

nata24

Ahoj tiez som mala akne plne zuby plus to ze mam aj psoriazu... zatial najucinnejsie co som vyskusala je dotykova kyslikova infuzia v Trnave robia ju jedini na Slovensku... Akne mi zacalo miznut do 24hod od prveho sedenia uplne sa vyhojilo po 5tich sedeniach...chodievam tam ale stale tak 2-3x do mesiaca na udrziavanie psoriatickych flakov aby boli male :)

modráčik

Pokiaľ sa nezbaví organizmus toxických látok a nevyživí sa črevná flóra,akné pomôžu možno tak na nejaký čas mastičky. Problém je vnútorný,takže detoxikovať organizmus prírodnou cestou a nasadiť kozmetiku bez farbív a syntetiky.

Adka.b

jedinecny pripravok, ktorý vyvynul svetoznamý dermatológ dr. Nathan Newman, technológia vyvynutá z ľudských kmeňových buniek (pozn. nie embryonálnych).
www.youtube.com
ako to funguje? www.youtube.com
viac info: balkovaadriana.jeunesseglobal.com

Jana29

KatkaM, nie je to cesky pristroj, je to lacná Čína, na alibabe to kupis za par dolarov. Cinania ti to radi zabalia do ceskeho obalu ak to objednas vo vacsom pocte kusov ako ta firma. Su to obycajne LED svetielka. Logicky, myslis, ze LED svetielka ta zbavia akne? Co myslis?...Kvalitne biolampy zo Svajciarska stoja min. 600 eur, ale toto je lacna Cina, obycajne LED diodky...

zuzi74

Treba precistit telo zvnutra a nie natierat tvar kadejakymi hormonalnymi mastami a riesit akne chemickym peelingom.

oktobrova

vhbg, ja som sa na rodiel od teba chcela roacutanu za kazdu cenu vyhnut a tak som radsej u albertovej zacala nie skoncila ako ty. mne ten postup celkom vyhovoal az na to ze to trvalo rok. mala si od nej aj tu vodicku na plet alebo len lieky? nevies ci sa da ta vodicka niekde v lekarni objednat? potrebovala by som ju pre mladsiu sestru zacala mat problemy s akne ale liecit sa nechce. mozno by to stacilo len tym natierat.

mmoninka

binkykinky ahoj, bola som na tom 6 krat, ale to je u kazdeho asi inac, podla toho v akom stave je plet. Na prvom vysetreni Ti doktor pozrie plet a povie ti na kolkokrat to asi vidi, ale hlavne ti to povie po jednotlivych sedeniach. A to aj ty uvidis ako sa ti plet zlepsuje a ci este musis prist. Ked som bola na peelingu mala som aj flaky aj vyrazky a pomohlo, peeling mi dokonca zjemnil jazvicky po kiahnach z detstva.. Pokial viem pouziva sa aj na chrbat.

binkykinky

a kolkokrat si musela opakovat ten chemicky peeling? ja o nom omentalne premyslam. neviem ci tam mozes ist len ak mas flaky,alebo ak aj ejake zapaly... teraz mam celkom upokojenu pelt ale velmi vela flackov...
da sa aj na chrbat?