Partneri
ZDRAVIE.sk Šport7.sk Rodinka.sk Klik-Klinik - online doktori
Internet.sk
Internet.sk ĽudiaĽuďom.sk Fony.sk ephoto.sk Dnes24.sk

Nevera po 2 mesiacoch chodenia?

Príspevok v téme: Nevera po 2 mesiacoch chodenia?
somebody90

pred tým ako začnem písať musím pripomenúť ze ja a môj priatel sme už dospelí ľudia, ktorí mali velké plány do budúcna aspoň ja a neviem ako je to z priateľovej strany. Sme spolu iba 2 mesiace ale mám pocit že ma už neľúbi, no niekdy aj taký pocit že ma podvádza. Už na začiatku som ho len ledva vedela nahovoriť na to aby sa dal akože "do vzťahu" na FB, bolo to pre mňa len kvôli tomu dvôležité aby videli iné že je už zadaný. Na začiatku mi hovorieval za každým že ma ľúbi, no teraz aj keď mu napíšem alebo niekedy aj keď poviem že "ľubim ťa", nepovie/nenapíše nič. Ešte sme spolu nespali, no mali sme už oralny sex a iné zábavky v posteli. No cez víkend som mu navrhla aby spal u nás, samozrejme som dostala krámy, ale jemu som nepovedala, no on odmietal u mna spať, vraj príde ujo rano pre neho a idu preč (čo aj zvykli) ale večer ho volal ujo že neidú nikam, no on ajtak odmietal u mňa spať. V sobotu a nedelu večer sa vyhovoril na to že je unavený a išiel ovela skôr spať ako zvykol, začala som byť nervozna. Strašne ma hnevá aj to, že furt len ja, ja, ja a nie my. Dofrasa keď sme spolu vo vzťahu tak nechápem prečo nedokáže sa spamätať že už nie je len on. S jeho rodinou vychádzam fantasticky až príliš dobre čomu sa aj teším, no on ani neviem opísať ako sa správa. Akoby ani nechcel nič len si zabíja čas so mnou. No niekedy mi zas ukazuje opačnu stranku, že by mi zobral aj modré z neba, hladká ma furt, bozkáva. Absolutne sa z neho neviem vykoktať, čo chce, či čo je s ním. Ako rozdvojená osobnosť, ktorá ani sama nevie čo chce. Ťažko by sa mi chcelo veriť že človek o ktorom sa óduje aký je normalny a milý by bol ma schopný podviesť a takto ťahať za nos. Naozaj neviem.

Rudko

Ahoj,si ešte neskusene dievča ale je to pekné :) porozpravaj sà s ním že dobre ty k nemu uz niečo citis skus mu vyjadriť čo sà tí nepáči :) a spýtaj sà ho či to tak mysli ako ty :) a ked nie tak mu daj čas lebo chodenie je len spoznávanie :) ver mi daj si povedať :) viem že city sú silnejšie ale musíš kontrolovať samú seba :)

Iba Katka

Všimli ste si niekto, že názov témy sa volá "nevera po 2 mesiacoch" a v celom príspevku je len spomenuté "mám pocit že ma už neľúbi, no niekdy aj taký pocit že ma podvádza"?

pompom

ja mam pocit on tp este neberie vazne len sa chce pohrat asi este budesat viac inych vztahov.Podla mna aj to je chyba alebo akp som so vsimla od kamosiek my zeny velmi tlacime na pilu chces aby ste kazdy den boli spolu N on potrebuje volnost a priestor.zachpv a toleruj jeho pravo aj na sukromie mne by slo na metvy vzdy a vsade splo a vsetko.aj popri nom mozes byt sama so svojimi zaijmami nemusis byt na nom tak zavisla ze cely svoj tyzden podvolis jemu.mozte byt spolu a popritom kazdy svoje zaujmy si robi.aj u kamoske co sa neskor vydala som si vsimla ze vzdy s nim chcela byt a ons bola ta akrivna coorganizovala a volala vonka jemu stacilo doma aediet.aby sa nedusil pritene daj mu volnost.ja neznasam vsetko a vsade spolu.

jahodka123

Hm, máš trochu detinské priority a keď to tak čítam celé, typujem vek 18-20. Evidentne to má chalan na háku a na tvojom mieste by som sa na neho vykašala. Aj keď mu "dáš", nič sa podľa mňa nezmení. A po dvoch mesiacoch mať ťažké plány do budúcna a po takej krátkej dobe ťa ignoruje jak po 30 rokoch manželstva, hm....

blecha

dospelí ľudia takéto a takto veci neriešia.
2 mesiace je strašne krátka doba na všetko, čo si napísala.
a aj na to trápne vyznačovanie na FB, že ste vo vzťahu.

ale kašli na to, čo ti píšem vyššie:
podľa mňa tiež na neho veľmi tlačíš a chceš od neho asi veľa, ale on vyzerá skôr na to, že už o chvíľu naozaj bude len ty a on, nebudete vy.
hľadaj ďalej.

Mrska Silvuska

...po dvoch mesiacoch ides na neho dost zhurta....podla mna...status na FB nie je podstatny, nie? mozno len ma pocit, ze nemoze vedla teba slobodne dychat...
neber to v zlom, ale menej je niekedy viac. nechaj ho tak, nech sa prejavi sam. sama si napisala, ze ste spolu IBA dva mesiace, bez ohladu na to, kolko mate rokov a co mate prezite, je to kratky cas. z toho, co si pisala mam pocit, ze ty si na neho moc upäta. zvolni.

odpovedam

zacni ho aj ty tak ignorovat a byt voci nemu lahostajna ako on voci tebe. Nie z pomsty, ale preto, aby si si overila, ci mu vobec chybas... nejaky cas mu davaj najavo, ze vies zit bez neho, nepis, nevolaj, nepozyvaj von...
ak ta lubi, bude ta dobyjat...

lilyianka

ste ešte spolu krátko, musíš počkať, kým sa váš vzťah vykrištalizuje a nabehne do nejakých koľají, ste vo fáze, keď sa len spoznávate a všteko chce čas .. aj to, aby sa ustálil on .. nemôžeš od neho po dvoch mesiacoch čakať zázraky, možno nikoho pred tebou nemal a tak nevie ako sa k tebe ako priateľke mal chovať :)
a k tomu vzťahu na fb .. no neviem, mne to príde také o ničom .. na to tam napr. tiež nemám, veď načo? nie som toho zastánca a to, že on to tam mať bude neznamená, že mu nebudú dajme tomu vypisovať iné slečny ....

Textová Inzercia

Zapper | Fscan - revolučné prístroje

Rieši príčinu väčšiny zdravotných problémov. Záruka kvality a profesionálna podpora zdarma. Môžete ho mať doma aj vy!

Investujte do svojho zdravia

Frekvenčná metóda - rýchla pomoc ku zdraviu! Na všetky vírusy, baktérie, pliesne a parazitov.

Fresh - pre zdravie zamestnancov.

Služba pre firmy, ktorým záleží na zdraví svojich zamestnancov. Objednajte hneď!

Máte problém s erekciou?

Erexus vyrieši váš problém! Náhrada liekov založená na prírodnej receptúre bez lekárskeho predpisu s extra silou!

Správca siete - SANDING

Správa firemných počitačov. Bratislava a okolie.

Zaujalo Ťa niečo? Zostaňme v kontakte!

Registruj sa na fóre a dostávaj emaily o nových príspevkoch v témach, ktoré Ťa zaujímajú.

Chcem sa registrovať

Prihlás sa k odberu noviniek a zaujímavých článkov

Nevera po 2 mesiacoch chodenia? - Fórum - ZDRAVIE.sk