Partneri
ZDRAVIE.sk Šport7.sk Rodinka.sk Klik-Klinik - online doktori
Internet.sk
Internet.sk ĽudiaĽuďom.sk Fony.sk ephoto.sk Dnes24.sk

Mastné vlasy

Príspevok v téme: Mastné vlasy
Siska24

Dobrý chcela by som sa spýtať... Začali sa mi veľmi rýchlo mastiť vlasy. Každý večer si robím masáž, ale si aj každý večer umývam vlasy- každý druhý šampónom ostatné len si ich opláchnem a dám kondicionér. Taktiež sa snažím obmedziť teplú vodu ale moje vlasy sú každý deň mastné. Ráno ešte v pohode ale poobede a večer je to strašné ... Čo robím zle? Ako mám predchádzať masteniu vlasov? Poznáte nejaký dobrý účes?

Lulita

ja si musim kazdy den umyvat tiez, vcera som si na obed umyla, dnes uz hroza pri korienkoch, takze zase umyt a kazdy den najlepsie, je to otrava, ale co uz, ked naozaj, ze sa mi nechce, alebo nestiham, dam si suchy sampon v spreji na korienky a precesem, jeden den to zaberie

Iba Katka

A kondicioner sa nemá dávať na celé vlasy, hlavne nie ku pokožke, ale iba na konce, teda cca tak od brady nižšie.

Agnes999

U teba to bude tymi masazami ktore podporuju tvorbu mazu. Ak si ich robit musis, tak proste nejak pretrp toto obdobie a umyvaj si vlasy kazdy den ak je treba. Vsak ono sa to zase znormalizuje, ked ich uz nebudes robit. Pouzivaj sampon, nejaky obycajny lacny, mozes dixi zihlavovy. Mne sa tiez najviac mastili vlasy zo samponov co mali byt na mastne vlasy. Nakolko mam jemne a mastne vlasy, na kondicionery a balzamy tiez mozem zabudnut, aj ked su to take, co vraj nezatazuju vlasy, mne aj take zatazuju. Proste len sampon, nic ine.

ssssa

s tým šampónom to môžem potvrdiť,, tiež mám pocit, že po šampóne proti mastným vlasom sa mi rýchlejšie zamastia ako pri inom :)

Iba Katka

Ono to máš podobne aj s pleťou. Keď si nedáš krém ale len makeup (ktorý vysušuje) a máš mastnú či zmiešanú pleť, môžeš si byť istá, že sa budeš lesknúť po zbytok dňa. Ale keď si dáš krém, tá pleť nebude potrebovať žiadne svoje mastenie a nebudeš tak mastná, ako bez neho

Siska24

Ďakujem pekne za vysvetlenie. Niekde som však čítala že mám si kúpiť nejaký napr. dixi žihľavový ktorý pokožku vysušuje. Každý hovorí inak som trocha zmätená ale vyskúšam. Ešte raz veľmi pekne ďakujem.

Iba Katka

Snaž sa predĺžiť interval umývania. Napríklad keď vieš, že cez víkend nikde nepôjdeš tak si ich nechaj mastné. A umy až v pondelok ráno. Neumývaj každý deň. Potom v pondelok maj normálne rozpustené, v utorok daj nejak do vrkoča, gumičky alebo tak a umy až v stredu ráno. Keď toto budeš praktizovať nejaký čas, tak už v ten "utorok" (teda druhý deň) to nebude tak zlé a môžeš mať aj v utorok rozpustené a v stredu mať v gumičke.

+ Kondicionér mastní vlasy

+ Kúpiť šampón na suché vlasy. Znie to ako blbosť, ale nie je. Pokožka sa mastní pretože ju vysušuješ, je to taká jej obranyschopnosť. Keď použiješ šampón na suché vlasy (teda hydratačný), tak pokožku hydratuje a tá následne nemá potrebu sa mastniť.

JaJinQa

Neumyvaj si vlasy každý deň. Kľudne stačí 2 razy do tyzdna. Pretože čím častejšie ich odmastnujes tým častejšie sa tí budú mastit.

Siska24

No možno ale ked som začala robiť tie masáže prestali mi padať vlasy ale začali s ami mastiť... no ved pýtam sa na ten účes lebo neviem nič vymyslieť

Textová Inzercia

Fresh - pre zdravie zamestnancov.

Služba pre firmy, ktorým záleží na zdraví svojich zamestnancov. Objednajte hneď!

Máte problém s erekciou?

Erexus vyrieši váš problém! Náhrada liekov založená na prírodnej receptúre bez lekárskeho predpisu s extra silou!

Správca siete - SANDING

Správa firemných počitačov. Bratislava a okolie.

Zaujalo Ťa niečo? Zostaňme v kontakte!

Registruj sa na fóre a dostávaj emaily o nových príspevkoch v témach, ktoré Ťa zaujímajú.

Chcem sa registrovať

Prihlás sa k odberu noviniek a zaujímavých článkov

Mastné vlasy - Fórum - ZDRAVIE.sk