Partneri
ZDRAVIE.sk Šport7.sk Rodinka.sk Klik-Klinik - online doktori
Internet.sk
Internet.sk ĽudiaĽuďom.sk Fony.sk ephoto.sk Dnes24.sk

Zachrípnutý hlas

Príspevok v téme: Zachrípnutý hlas
NataliQ

Prosím vás poraďte mi niekto. Mám to už dlhšie. Vlastne mala som to predtým, potom mi to prestalo a teraz zasa. Stále mi ako keby ,,zachripuje\" hlas. Napríklad dlhšie nič nehovorím, som dlhšie ticho. Potom idem niečo povedať a mám úplne zachrípnutý hlas, musím si odkašľať aby som ho mala normálny. A potom sa to opakuje znova. Alebo niečo dlhšie hovorím a zase mám ,,chrapľavý\" hlas. Prosím poraďte mi niečo na to, už mám toho dosť. Mala som predtým chrípku (cca. pred mesiacom) a odvtedy mi to hrdlo ,,zachripuje\"

pomoc :/

Ahojte ! prosím vás ... potrebujem súrne poradiť :// mám zachrípnutý hlas -.- o týždeň mám spievať na jednej akcii . Neviete ako by som sa toho čo najrýchlejšie zbavila ? Je to súrne .. Ak by niečo prosím napíšte mi na e-mail nikolaemma@azet.sk Ďakujem budem vám vďačná :)

RNG

Infekcie, ktore sposobuju zahlienenia a zapaly obvykle sidlia dlhodobo v prinosnych dutinach, kam sa usadia z kvapockovych infekcii zo vdychovaneho vzduchu. Pozri pod Google.sk zadanim rng infekcie kde su rozne nove lekarske vysvetlenia, pre co bezne liecby na to, najma ustne brane atb nie su ucinne.

Zaujalo Ťa niečo? Zostaňme v kontakte!

Registruj sa na fóre a dostávaj emaily o nových príspevkoch v témach, ktoré Ťa zaujímajú.

Chcem sa registrovať

Prihlás sa k odberu noviniek a zaujímavých článkov

Zachrípnutý hlas - Fórum - ZDRAVIE.sk