Partneri
ZDRAVIE.sk Šport7.sk Rodinka.sk Klik-Klinik - online doktori
Internet.sk
Internet.sk ĽudiaĽuďom.sk Fony.sk ephoto.sk Dnes24.sk

Nic ma bez neho nebavi

Príspevok v téme: Nic ma bez neho nebavi
amy55

Ahojte,tak moj problem je jasny uz z nadpisu. Mam priatela cca 2 roky,(ja mam 24 on 28) problem je ten,ze som si nanho postupne tak navykla,ze ma absolutne bez neho nic nebavi. Ked viem,ze budeme dnes spolu,mam cely den skvelu naladu a tesim sa nanho,az sa stretneme. A ked sa zobudim rano a viem,ze dnes sa neuvidime,mam cely den zlu naladu,na kazdeho som podrazdena,nic sa mi nechce robit. Chodim aj s kamaratmi von,aj v skole mam vela kamaratov,ale aj tak som duchom nepritomna a nebavi ma s nimi proste byt. Moj priatel je naopak velmi spolocensky,ma kopu kamaratov s ktorymi chce byt, a zaluby,ktorym sa venuje. Aj ja som mala vela zalub,kym sme sa nestretli, a aj ich robim este,ale moj postoj k nim sa uplne zmenil-predtym ma to uplne bavilo a naplnalo a teraz ma to nudi. Vidim,ze mojmu priatelovi to vadi, ze mam v podstate len jeho ako zalubu,ale neviem si pomoct. Dni bez neho su uplne dni bez energie...Nejake rady? Dakujem.

Agnes999

sususu to vystihla uplne dokonale, z nej si ber priklad. Nie je zdrave vysiet na jednom chlapovi, nedat mu dychat a chciet s nim chodit pomaly aj na zachod. Stretavate sa dost casto, nechapem, ze ti to nestaci.

sususu

alebo robim nieco pre svoju mysel, ucim sa , citam knihu... bud pre neho zaujimava, rozoberat to s nim potom .... alebo tiez rada idem s kamoskami von a trkotame o muzoch :-) o konkr. pozitivnych vlastnostiach a potom ho chcem este viac :-) alebo ideme s kamoskami tancovat a tak aby trosku ziarlil a bal sa aby ma nestratil.. muz musi vediet ze ti je dobre aj bez neho a to mu bude aj trosku vadit uvidis ;-) skus to presne naopak..nic mu nevycitaj, skus mu povedat "zajtra sa nestretneme lebo idem von s dievcatami a tak.. a uvidis ze nebude rad ;-) :-D

sususu

Amy, ja ti poviem ako to riesim ja..tiez som na zaciatku vztahu, trva asi 2 mesiace... a on chce byt so mnou kazdy den...ale ja som sa rozhodla trosku to preriedit a vies preco? Aby sme si boli vzacni..nechcela som aby som sa citila ze tento vztah trva uz roky...velmi mi chybal ten pocit radosti ked sa mame stretnut ako nieco nove... take rande chapes? Ze myslim cely den na to co si dam na seba a tak ... a preto ked nie sme spolu robim nieco preto aby som sa citila ze v den ked budeme spolu budem krajsia...robim si den pre seba... idem cvicit, na nakupy, dam si masku a tak... a cely den sa tesim kedy pride ten den ked sa stretneme.. a on to iste.. tiez sa nevie dockat kedy sa uvidime a nosi mi ruze :-) chcem to takto a tesim sa na neho o mnoho viac ... tiez by som s nim chcela byt kazdy den ale teraz je to vzacnejsie a krajsie :-) chybalo mi to...

Agnes999

Az raz budete spolu byvat tak s nim budes denne, akurat svojich konickov sa ani vtedy nevzda, akurat sa k tebe bude vecer vracat. Bud si najdi vlastne hobby a nechaj ho dychat alebo sa s nim rozid

amy55

no chcem s nim byt preto,lebo ho milujem a je to super clovek:) a nie sme spolu castejsie preto,lebo on ma vela tych konickov,ktorym sa chce venovat. neviem,rozchadzat sa s niekym preto,lebo ma hobby by mi prislo trochu
pritiahnute za vlasy nie? a neprenecham ho nejakej inej,ktora s tym nebude mat problem..

TinaM

amy, ja som tiez typ cloveka, ktory chce byt so svojim partnerom denno denne. Preto ta chapem. Otazka potom znie inak- preco chces byt s niekym, kto ti nedava to, co ty potrebujes? A preco sa nestretavate castejsie?

amy55

Tina, zmenit svoj pohlad na vec je jedna z najtazsich veci,ale snazim sa o to:) ja som si vedoma toho,ze mu musim pripadat otravna..dufam,ze sa stihnem zmenit,kym mi neda kopacky..len je to tazke,ked vidim,ze kamarati su s ich priatelmi/kami kazdy den a ked idem s nimi von,tak som jak tretie koleso u voza a vsetci sa ma pytaju,kde mas toho svojho zas..take reci sa cloveku zapisu do podvedomia a potom si mysli,ze je s jeho vztahom nieco v neporiadku..

TinaM

Ale ja nehovorim, ze mas v sebe dusit, ked sa ti neico nepaci..to v ziadnom pripade. Problem je vsak v tom, ze sa na to asi pozeras len z tvojho hladiska, ktore je trosku extremne. Preto radim, zmen svoj pristup a nebudes mu uz nic vycitat-lebo ti to prestane vadit :)

Textová Inzercia

Máte problém s erekciou?

Erexus vyrieši váš problém! Náhrada liekov založená na prírodnej receptúre bez lekárskeho predpisu s extra silou!

Správca siete - SANDING

Správa firemných počitačov. Bratislava a okolie.

Zaujalo Ťa niečo? Zostaňme v kontakte!

Registruj sa na fóre a dostávaj emaily o nových príspevkoch v témach, ktoré Ťa zaujímajú.

Chcem sa registrovať

Prihlás sa k odberu noviniek a zaujímavých článkov

Nic ma bez neho nebavi - Fórum - ZDRAVIE.sk