Láska cez internet?

Príspevok v téme: Láska cez internet?
euridika

takže. mam davno po dvadsiatke, studujem na vysokej skole, mam za sebou vazny vztah, ktory je uz ale davno za mnou. problemov mam viac, ako kazdy, co ma vsak najviac taži, je to co som nikdy nemyslela ze sa niekedy moze prihodit. a to fakt, ze zacinam pocitovat nieco velmi blizke zamilovanosti k cloveku ktoreho poznam len cez internet. niesom z tych internetovych silaencov ktorý ziju zivot len virtualne, internet vyuzivam ako nevysychajuci zdroj informacii, a na jednom fore o jednom z mojich zaujmov som teda prisla do kontaktu z tymto typkom, sprvoti bezne vymienanie si nazorov a tipov ohladom toho jedneho z mojich zaujmov, neskor sa k tomu pridruzili dalsie zaujmy a podobne, a profitovali sme z toho obaja. trva to uz ale dlhsie, a tie konverzacie zacali byt osobnejsie, kamaratskejsie, a postupom casu a tym ze som sa o tom cloveku dozvedala coraz viac a viac, sa to cele dostava do levelov takych ze je to strasne tazke pretaku osobu ako som ja vobec pripustit. viem ze ide o len o virtualny obraz toho cloveka, ze som nezazila na vlastnej kozi, netusim ako vyzera (pocula som jedine jeho hlas), poznam ho len cez slova, viem a ze ten obraz ktory o nom mam je viacmenej iba projekciou toho co chcem aby bol, a teda ze si ho v hlave idealizujem. aleco ak nie? co ak je naozaj taky ako to akym sa mi javi byt? v tom pripade nenavidim vsetko, samu seba a hlavne cely sprosty zivot, kozmos mi ustedruje hnusny kopanec do brucha, ak jedina osoba s ktorou som sikedy stopercentne vo vsetkom rozumela a citila univerzalne a bytostne nevyhnutne spojenie musi zit na opacnej strane planety. a teda moj problem je nielen ta otazka ktoru si kladiem, o tom ci mam v hlavevsetko v poriadku ked dovolim aby som sa mi taketo nieco mohlo stat, ale hlavne to ako to prezit. co mam spravit? mam prerusit kontakt? zabudnut a zit si tento svoj maly nudny zivot tak ako doteraz? alebo mam pokracovat a zit v predstavach? co mam doprdele spravit aby mi uz nacisto neotrhlo hlavu?

Iveta Michael

Vojtoo

chápem ale myslela som konkrétne na ňu,že keď sú už tak dlho na nete spolu a takí spriaznení...

Laxius

A laska cez net kokotina nie je :) Partnerku som si nasiel na pokeci :) Je pravda,ze sme si tam pisali len 2 dni a odvtedy na pokeci nie sme, a asi po tyzdni bolo prve stretko,ale zdrojom kde sme sa obaja prvykrat stretli,bol pokec. Lasku sme ale cez net neriesili. tu treba riesit nazivo. Pismenka ako doplnok su fajn, ale nemali by hrat primarne husle vo vztahu.

Laxius

Az moc to riesis. Ved sa nic nestalo. Zalubila si sa do jeho pismenok a nie do neho. Vies kolko bab som na svoje pismenka namotal, ajajaj :) A presne ako to tu uz predomnou pisali, pisal som ich x dalsim zenam a kazda si myslela,ze je to osobne pre nu. Chces zit ako mniska a po nociach masturbovat nad arabom a jeho slonikom alebo hladas realnu lasku? Je to len na Tebe. Darmo tu pises, ze nezijes vo virtualnom svete, darmo to tu budes opakovat, v tomto jedno pripade ktory opisujes, si maximalne pohltena virtualnym svetom. Nic z toho co pidrd nie je realne a tvoja cela laska aj tvoj kvazi-vztah je len virtualny. nemusis byt na FB ani pokeci, bohato staci co si napisala, aby clovek z vonku videl, ze snivas a cele je to len sen. Da sa uskutocnit? Mozete spravit nieco aby sa stal realitou? Ak nie, tak si rozmysli,ci chces dalej snivat a pripravit sa o realnu lasku a realne sa oddat vsetkemu stastiu, vasnivemu sexu, a detskej radosti a lahkosti, alebo budes zit v matrixe a tak a zazivat ten, napriek vsetkemu krasny pocit nenaplnenej lasky...

To je vsetko. Je to len a len na Tebe. Samozrejme si ale zena,a teda nevies co chces,ale to je uz na dalsi topic :) Niekto by mal prist a vys..at Ti mozog z hlavy, myslim,ze by sa Ti rozmyslalo lahsie ;)

euridika

kazdemu kto spadne tam kde ja odporucam rychlo sa z toho vyhrabat.
laska cez internet je k*k*t*na ako rampa.
peace out bratia a sestry

wewe2

Agness999

nie cosi :D asi som to trochu zle formulovala..nie jednoducho posledny mail som dobabrala, napisala som tam veci, kt. vyzneli dost zle..

Agnes999

prestal si s tebou pisat lebo si mu nechcela poslat nahravku so svojim spevom? no zaujimave co sa vsetko dnes vo svete deje