Partneri
ZDRAVIE.sk Šport7.sk Rodinka.sk Klik-Klinik - online doktori
Internet.sk
Internet.sk ĽudiaĽuďom.sk Fony.sk ephoto.sk Dnes24.sk

Gynekomastia - Endokrinologicka ambulancia

Príspevok v téme: Gynekomastia - Endokrinologicka ambulancia
Mickey93

Zdravim, trpim pocitatocnou formou gynekomastie(Zvacsene bradavky), moja lekarka ma poslala za endokrinologom, ale mam problem s objednanim v BA. Vsade maju vela pacientov a neprijmaju novych, no a ak prijmaju, cakacia doba je 3 mesiace. Potreboval by som to co najskor, pretoze po skuskovom idem do zahranicia, takze cakat nemozem. Vedeli by ste doporucit nejakeho endokrinologa, ktory by primal novych pacientov, a nemal az tak dlhu cakaciu dobu? Pripadne, ak mate skusenosti s gynekomastiou, tak ake lieky beriete, a ktore skutocne zaberaju... Dakujem za kazdu odpoved.

Ratka

a čo takto endokrinolog v Novom Meste nad Váhom. to nie je tak ďaleko. MUDr. Ján Bielik, vynikajúci lekár a hlavne človek

luciano

Odporúčam navštíviť Endokrinologický ústav v Ľubochni. Tam sa špecializujú aj na gynekomastiu. Môj synovec tam bol a veľmi mu pomohli. Čakacia doba je tam 7 až 14 dní.

Textová Inzercia

Máte problém s erekciou?

Erexus vyrieši váš problém! Náhrada liekov založená na prírodnej receptúre bez lekárskeho predpisu s extra silou!

Správca siete - SANDING

Správa firemných počitačov. Bratislava a okolie.

Zaujalo Ťa niečo? Zostaňme v kontakte!

Registruj sa na fóre a dostávaj emaily o nových príspevkoch v témach, ktoré Ťa zaujímajú.

Chcem sa registrovať

Prihlás sa k odberu noviniek a zaujímavých článkov

Gynekomastia - Endokrinologicka ambulancia - Fórum - ZDRAVIE.sk