Partneri
ZDRAVIE.sk Šport7.sk Rodinka.sk Klik-Klinik - online doktori
Internet.sk
Internet.sk ĽudiaĽuďom.sk Fony.sk ephoto.sk Dnes24.sk

Láska k dvom mužom

Príspevok v téme: Láska k dvom mužom
lolela

ahojte potrebovala by som poradiť, som vo vzťahu už sedem rokov so starším partnerom, preskákali sme si spolu toho veľa, pred rokom sme sa skoro rozišli,pretože sme spolu netrávili vôbec čas, ani sme spolu nespávali,bola som v tom období veľmi nešťastná a práve v tom období som spoznala jedného muža, bližšie sme sa zoznámili až teraz, povedala som si ked ten môj aktuálny so mnou nič neplánuje aspon o ničom nevravel tak sa stretnem aj s niekým iným,tak sme sa začali stretávať.. a v tom nastal zlom moj partner sa akoby zázrakom zmenil začal plánovať spoločnú budúcnosť, no a ja som zmetená pretože nedokážem prestať myslieť na toho "nového"muža nič sme spolu nemali, ale neskutočne mi učaroval,a stále na ňho myslím, on tiež, lebo sme stále v kontakte aj ked obaja vieme že by sme nemali, je taký milý zdvorilý a viem že ku mne niečo cíti, a trápi ho to že som zadaná, vôôbec neviem čo mám robiť, mam začať niečo nové alebo dať šancu novému životu s mojím súčasnýnm partnerom?nechcem nikomu ublížiť ale asi sa tomu nevyhnem:(

Textová Inzercia

Máte problém s erekciou?

Erexus vyrieši váš problém! Náhrada liekov založená na prírodnej receptúre bez lekárskeho predpisu s extra silou!

Správca siete - SANDING

Správa firemných počitačov. Bratislava a okolie.

Zaujalo Ťa niečo? Zostaňme v kontakte!

Registruj sa na fóre a dostávaj emaily o nových príspevkoch v témach, ktoré Ťa zaujímajú.

Chcem sa registrovať

Prihlás sa k odberu noviniek a zaujímavých článkov

Láska k dvom mužom - Fórum - ZDRAVIE.sk