Partneri
ZDRAVIE.sk Šport7.sk Rodinka.sk Klik-Klinik - online doktori
Internet.sk
Internet.sk ĽudiaĽuďom.sk Fony.sk ephoto.sk Dnes24.sk

ako mám schudnút 5kg za 3 týždne? :)

Dominikkkk

Dobry den
mam 14 rokov a mam dost velke brucho snazim sa zchudnut uz 20 dni nejem ziadne sladkosti jem viacej zeleniny uz sa neprejedam a kazde rano behavam asi 3 kilometre potreboval by som poradit pretoze brucho sa mi nezmensilo.
prosim vas za kolko DNI schudnem kez uz 20 dni sa stravujem uplne zdravo a mam vela pohybu
dakujem vopred

kmotrička

Teraz voláš o pomoc všetkých tu, ale keď si sa nadžgávala do prasknutia, vtedy si pomoc nepotrebovala? Daj sa vypchať, buchta!

Sue..

baby, nic v zlom ale ja toto nepochopim...cely rok sa nevidite alebo co,ze pomaly v juni sa zbadate,ze vam treba schudnut 10 kg do leta...zdravou cestou to nepojde s tym ratajte..jedine super drasticke diety to mozno ano ale pocitajte s peknym jojo..ja byt na vasom mieste tak zacnem so zdravou,vyvazenou stravou a primeranym pohybom a radsej by som sa zmierila s tym,ze sice do leta nebude dole 10 kg ale mozno max.5kg ale potom nepriberiete dalsich xy naspat ...tak vela stastia

keituskaaaa

AHOJTE!! Aj ja potrebujem asi 10kg do jula schudnut!Prave som zacala 90dnovku a snad sa mi to podari.Budem brat aj tabletky a cvicit.Prida sa niekto ku mne>?Mam temu ZAcinam s 90dnovkou Od zajtra

Zaujalo Ťa niečo? Zostaňme v kontakte!

Registruj sa na fóre a dostávaj emaily o nových príspevkoch v témach, ktoré Ťa zaujímajú.

Chcem sa registrovať

Prihlás sa k odberu noviniek a zaujímavých článkov

ako mám schudnút 5kg za 3 týždne? :) - Fórum - ZDRAVIE.sk