Partneri
ZDRAVIE.sk Šport7.sk Rodinka.sk Klik-Klinik - online doktori
Internet.sk
Internet.sk ĽudiaĽuďom.sk Fony.sk ephoto.sk Dnes24.sk

Manžel riesi problemy s kamaratkou

Príspevok v téme: Manžel riesi problemy s kamaratkou
malifasa

Ahojte, potrebovala by som od vas radu, lebo uz som zufala... manzelovi som pred tyzdnou zistila, ze si pise so svojou kolegynou...pisu si na facebooku, sms, stretavaju na v praci na obede, trva to cca 2 mesiace... Zdovodnil mi to, ze jednoducho mali sme hadave obdobie a potreboval butlavu vrbu... Nikto sa svojou ucte na facebooku nic nevymazaval, teraz mal vsetky spravy vymazane, vytvorene filtre, aby som nevidela, ze sa stali priatelia, vsetko tip top skryte.. Nezvykla som ho kontrolovat, mozno fakt raz za rok.... teraz som vsak mala podozrenie, ze sa nieco deje, tak som pozrela a napriek opatreniam kt. mal, som zistila, co som hore popisala.... CCa 5 rokov dozadu, este ked sme neboli manzelia sme podobny problem prekonali- rozisli sme sa a o 4 mesiace sme sa dali dokopy... Verila som, ze toto sa nikdy viac opakovat uz nebude... zial mylila som sa.... Aktualne nie sme ani rok manzelia, ja mu vsak toto nemozem odpustit, jednoducho mu neverim a akokolvek chcem, neviem to.... rozpravali sme sa o tom, jeho argument je stale, ze ano spravil chybu, ale ona je kamaratka.... nie je ochotny si ju vymazat z facebooku, vymazat si jej cislo, pretoze hovori mi, ze ona je kamaratka, a preco by si ju mal mazat.... vraj aj jeho kamos mu povedal, ze chape ma, ale ja by som to tiez mohla pochopit.. tak potreboval butlavu vrbu... moj problem je, ja mu proste neverim, absolutne... uz raz som si toto prezila, tiez som mala tusenie, a stou babou si po nasom rozchode zacal, a teraz sa historia opakuje... Vraj si uvedomoval, ze robi zle, ale nic s tym nespravil.... Ked som mu toto zistila, kocku som mu vymazala z face, on si ju pridal naspat.....NEVIEM CO MAM ROBIT, JA MU NEVERIM, SNAZIM SA, ZE TO SKUSIM, ALE PROSTE NEMOZEM...on mi tvrdi, ze mna ma rad, ale proste mne hlavou vrta len to jedno dokola, co robi, s kym si pisal a rozne podobne myslienky a preco je taky problem sa prestat kontaktovat osobu ktoru pozna 2 mesiace ked mna to zranuje.... Na moj navrh, nech ideme od seba- toto razatne odmieta, ze sme manzelia... A teraz sa pytam, som ja ta blba ked to s nim nedokazem tahat dalej? On mal moju plnu doveru, ale tymto co spravil ju uplne stratil.... neviem co mam robit....

Vojtoo

hm, cize mozno mala len nie to najidealnejsie manzelstvo?
ci alkohol len? :)
lebo ked len alkohol dokaze TAKTO pohnut so zenou, tak to nas muzov caka teda fakt pekna ruzova buducnost :)

Klasik12321

nirv - taky neexistuje :)
vojtoo - ano bola vydata, mala dieta - este aj to som rozmyslal, ze ja mam velmi rad deti na vyblbnutie a parkrat sa stalo, ze ho doviedla do prace, cez prazdniny, ked ho nemala kam dat a ja som sa s nim obcas vyblbol - vtedy sa mi zdalo, ze tak divne na mna pozera, ale vysvetloval som si to tym, ze mnoho otcov sa s detmi nehra a tak jej to mozno iba prislo luto.

Vojtoo

Klasik12321, zaujimavy nazor :) resp. dobry.. a co myslis, co chela ta kolegyna? len ulet, ci dlhodobu vec ? mala ona niekoho ?

Klasik12321

Ja som mal tiez taku kolegynu-kamaratku, rozpravali sme sa o roznych veciach aj rodinnych. Manzelke som o tom moc nehovoril, nie preto, ze by som to chcel tajit, ale podla mna som nemal dovod - len sem tam, ak nahodou prisla do reci, tak som ju spomenul. Mimochodom celkom pekna baba. No az raz prisla sluzobna cesta, kde si trochu vypila a ponukla sa mi do postele - ostal som v takom soku, ze odvtedy odmietam bavit sa nejako sukromnejsie s akoukolvek zenou, lebo oni tak inak rozmyslaju ako my chlapi a dokazu sa namotat, ze to chlap ani nepostrehne. Neprajem nikomu ten pocit, ked sa vam potom ponukne a vam sa urobi v hrdle guca a neviete zrazu, co mate robit, ako jej povedat, ze ci jej sibe alebo co, lebo ju beriete iba ako kamaratku. Preto radim chlapom, ziadne kamaratstva s babami - aj od manzelkinych si treba drzat odstup, lebo v dnesnej dobe, ked je obrovsky problem vo vztahoch, tak sa snazia snad vsetky niekoho klofnut a najma ak vidia, ze ide o chlapa, ktory dokaze zit dlhe roky v usporiadanom manzelstve a lubi svoju zenu.

JankoD

malifasa:

Manželstvo je celoživotná veľká investícia, a ak sú pochybnosti, treba si investíciu preveriť. Ak by si mu to povedala dopredu, tak by zlepšil maskovanie a problém by mohol vzniknúť neskôr keď už budete mať deti a nebude to také ľahké ako dnes. Radšej potajomky daj USB keyloger. Budeš vedieť na čom si, budeš mať informácie na rozhodnutie, nebudeš tápať.

Myslím si že dosť informácii už máš, možno potrebuješ oporu, možno kámoša-bútľavú vrbu. :-D

Maoam

Vojtoo, bez deti a ak toho spolocneho majetku nie je nejak vela, rsp. su manzelia schopni a ochotni sa dohodnut na delbe, ta rozvedu do par minut. Ine je, ked je v hre dieta alebo viac deti, ale toto by nebol nejaky velky problem.
Jasne, ze je to tazke, blbe, zasa zacinat odznova, ale osobne som zastancom toho, ze radsej koniec s hrozou ako hroza bez konca.

Vojtoo

maoam, nechcem byt zakerny, ale v jednom mi toto forum fakt pomaha :D vzdy najdem / vidim niekoho, kto ma tazsi pripad/problem ako ja :)))
nechcelo by sa mi teraz riesit rozvodove konanie :))
ale tak.. je to smutne, ze na takomto padne vztah (a manzelstvo), ze jeden z nich nevie co chce a ide do toho.. (tj. v tomto pripade jej muz, i ked sudit takto naslepo je odvaha :D )

Maoam

no a zasa tu budem za rozbijacku manzelstiev :DD

uz len serpu mi treba s tym nazvom

Malifasa - vas vztah je podla mna v haji, no tak niekedy je fakt lepsie ist od seba,aj ked je to tazke, ale nemate deti - to je velke plus v tom celom

Textová Inzercia

Správca siete - SANDING

Správa firemných počitačov. Bratislava a okolie.

Zaujalo Ťa niečo? Zostaňme v kontakte!

Registruj sa na fóre a dostávaj emaily o nových príspevkoch v témach, ktoré Ťa zaujímajú.

Chcem sa registrovať

Prihlás sa k odberu noviniek a zaujímavých článkov

Manžel riesi problemy s kamaratkou - Fórum - ZDRAVIE.sk