Manžel riesi problemy s kamaratkou

Príspevok v téme: Manžel riesi problemy s kamaratkou
malifasa

Ahojte, potrebovala by som od vas radu, lebo uz som zufala... manzelovi som pred tyzdnou zistila, ze si pise so svojou kolegynou...pisu si na facebooku, sms, stretavaju na v praci na obede, trva to cca 2 mesiace... Zdovodnil mi to, ze jednoducho mali sme hadave obdobie a potreboval butlavu vrbu... Nikto sa svojou ucte na facebooku nic nevymazaval, teraz mal vsetky spravy vymazane, vytvorene filtre, aby som nevidela, ze sa stali priatelia, vsetko tip top skryte.. Nezvykla som ho kontrolovat, mozno fakt raz za rok.... teraz som vsak mala podozrenie, ze sa nieco deje, tak som pozrela a napriek opatreniam kt. mal, som zistila, co som hore popisala.... CCa 5 rokov dozadu, este ked sme neboli manzelia sme podobny problem prekonali- rozisli sme sa a o 4 mesiace sme sa dali dokopy... Verila som, ze toto sa nikdy viac opakovat uz nebude... zial mylila som sa.... Aktualne nie sme ani rok manzelia, ja mu vsak toto nemozem odpustit, jednoducho mu neverim a akokolvek chcem, neviem to.... rozpravali sme sa o tom, jeho argument je stale, ze ano spravil chybu, ale ona je kamaratka.... nie je ochotny si ju vymazat z facebooku, vymazat si jej cislo, pretoze hovori mi, ze ona je kamaratka, a preco by si ju mal mazat.... vraj aj jeho kamos mu povedal, ze chape ma, ale ja by som to tiez mohla pochopit.. tak potreboval butlavu vrbu... moj problem je, ja mu proste neverim, absolutne... uz raz som si toto prezila, tiez som mala tusenie, a stou babou si po nasom rozchode zacal, a teraz sa historia opakuje... Vraj si uvedomoval, ze robi zle, ale nic s tym nespravil.... Ked som mu toto zistila, kocku som mu vymazala z face, on si ju pridal naspat.....NEVIEM CO MAM ROBIT, JA MU NEVERIM, SNAZIM SA, ZE TO SKUSIM, ALE PROSTE NEMOZEM...on mi tvrdi, ze mna ma rad, ale proste mne hlavou vrta len to jedno dokola, co robi, s kym si pisal a rozne podobne myslienky a preco je taky problem sa prestat kontaktovat osobu ktoru pozna 2 mesiace ked mna to zranuje.... Na moj navrh, nech ideme od seba- toto razatne odmieta, ze sme manzelia... A teraz sa pytam, som ja ta blba ked to s nim nedokazem tahat dalej? On mal moju plnu doveru, ale tymto co spravil ju uplne stratil.... neviem co mam robit....

ebi777777

vojto,,, je to zákon vzťahov,,,
normálna si nájde nenormálneho
nenormálna si nájde normálneho, a tak to ide
pekná si nájde škaredého alebo aj pekného hlupáka
škaredá si nájde pekného a dokonca inteligentného muža,, asi tak ;)

repka

aj ja si myslim co napisala ema..a nam je sice lahke ti hovorit utekaj a podobne, urcite to pre teba nie je lahke, ale podla mna sa on nikdy nezmeni... mne by taka kamaratka tiez vadila - keby to bola dlhorocna co sa poznaju neviem kolko rokov, ok, ale toto? netolerovala by som to vobec... a ako pises ze to uz urobil a potom s tou jednou uz aj nieco mal - ani ja by som mu neverila.. predstav si, ze by prisli deti, ty by si bola tehotna, on by si nasiel nejaku butlavu vrbu - a mozno by si nebola pre neho v tom obdobi atraktivna a vrba by plnila aj ine funkcie..atd... nemyslim si ani, ze problem je iba v tebe, ze ste nekomunikovali atd.. malo by to ist z oboch stran a ked je nejaky problem, tak ho riesit spolu - neviem si ani predstavit aby si sa cely zivot s nim musela stresovat, ze pride nejaka mensia kriza a nahodou ju nebudes okamzite riesit, komunikovat a on zasa pojde za inou... nirv ma scasti pravdu, ale na druhej strane na vztah su dvaja a aby si teraz ty bojovala a neviem co robila, ked on nedokaze len vymazat tu nepotrebnu zenu so svojho zivota, sadnut si a riesit a vyvadza ked ho o to poziadas tak to by som sa citila ako debil..

Vojtoo

suhlasim s nirv...
malifasa
vyhladaj "usb keylogger" (napr v porovnavacoch cien)
ak ma stolny PC, pichni o medzi USB a klavesnicu..
nemam s tym skusenosti, ale malo by to fungovat, uvidis len to, co pise on, nie to co pise niekto iny a prijme to..
a raz a (navzdy?) zistis ze ci si paranoidna, alebo nie :)
ono mala by sa dat zevraj sloboda vo vztahu, ale ked tam neni dovera,tak to je v prdeli...

ema123

Tak toto nie je dobré. Žiadna žena ešte nedokázala zmeniť muža. Vieš si predstaviť, že sa podobné veci budú diať celý život? Ak ešte nemáte deti, tak s rodinou ešte počkaj a rieš túto krízu. Osobne by som radšej utekala z kratšej cesty.

ebi777777

si písala, že ste mali hádavé obdobie, už sa to vyriešilo? či to trvá naďalej, a dôsledok je to, že tvoj muž začal "cúvať"...

malifasa

nemyslim, si ze sa nevieme porozpravat, skor ja mu hovorim, ze nema cas na mna, a ze by som sa chcela s nim len tak rozpravat... nirv radis, daj mu najavo ze ti na tom vztahu zalezi... moj problem je, ze ja mu neverim, neverim co mi hovori, lebo po kazdom rozhovore prida novu pikosku, nevysolil mi pravdu hned... najskor si s nou pisal, lebo je chora, potom ze on sa potreboval vykecat, pricom ma milion kamosiek a kamosov, potom ze jej radil v jej vztahu, potom ze ma chape, potom ze co je na tom, je to kamoska... Ja neviem teda ci som fakt blba, nevedela som o nej, ze existuje, zacal sa s nom intenzivte rozpravat nedavno, daj jej facebook kontakt, vymenili si telefonne cisla... tak bola velka aktvivita z oboch stran, a nie nahodna komunikacia s dlhorocnou kamoskou... a ked sa spytam ci by sa mi pacilo, co si pisali, povedal ze nie.... uplne narovinu mi povedze, co by ste robili.... pre mna je zenaty muz, a proste toto sa nerobi... nemame 15 rokov, so mnou chce rodinu a na druhej strane potrebuje stale nove butlave vrby???

nirv

Btw, väčšine žien neimponuje muž, ktorý ma problémy s manželkou a žaluje sa na nu. Čiže pokiaľ to nie je zufalka, ktora ho s radosťou polutuje, ale naozaj mu kamarátsky radí, tak nie je problémom ona.