Mešká mi menštruácia...

Príspevok v téme: Mešká mi menštruácia...
123456789

Ahojte dievčatá, mám taký problém prišlo obdobie skúšok a ja som strašne vystresovaná a už mi vyše týždňa mešká menštruácia a z toho som ešte viac vystresovaná...dnes mi dokonca z toho stresu bolo až zle od žalúdka... a už som si robila aj 2 testy obe boli negatívne a nikdy sme nemali sex bez kondómu a ani sa do mna frajer nikdy neurobil...stále to bolo mimo mňa a s konómom...ale ja mam aj tak strašné stresy aj keď neviem akým zázrakom by som mohla byť ťehotná...ale neviem sa upokojiť...je mi z toho zle a menštruácia nie a nie prísť...stresujem najmä kôli tomu že pred tým som mala pravidelné najprv každých 30 dní potom sa to upravilo na 28 ale teraz zrazu..no možno tou zmenou počasia a stresom...čo mám robiť...:( ide víkend ani na gynekológiu skočiť nemôžem aby som sa upokojila :(

lilyianka

vojtoo, v tomto s tebou suhlasim, pretoze ludia si sami vsugeruju, ze im "liek" pomaha a pritom ziadny byt nemusi .... ved skoro vsetko je o nasej psychike ...

Vojtoo

lilyianka
ak ludia prekusnu stratu niecoho, tak myslim ze nejaka psych porucha je popritom malina :D cize podla mna chemia/chemicke oblbovaky su defacto len placebo...
to si mozem naklicit slnecnicu a povedat, ze to je zazracny liek :D 99% ludi by na to naletelo :)

lilyianka

ja este deti nemam, ale co keby si teda skusila psychologa ..nie je to len o tom, ze potrebujes s niekym rozpravat, nech si vypocuje tvoje ponosy a skusi ti nejak pomoct ..ved to psychologovia robia .. teda ja mam kamosa psychologa, ale to je mozno ine .... viem, ze psychiatri velmi radi vzdy predpisu nejake oblbovaky, ale tak niektori ludia by bez toho nevedeli normalne fungovat si myslim ... aj ked neviem, kedze ja som tam nikdy nebola, nikdy som ziadny taky problem nemala, resp vzdy som si vsetko vedela vyriesit sama so sebou ...

123456789

vek si cirka trafil...ja viem ze mam malo skusenosti a ze mozno moj zivot neije taky hrozny ako si to v hlave predstavujem...ale to dolezite je v mojej hlave a tam trpim strasne...

Vojtoo

musis byt este teenager, ked takto zmyslas :) alebo early 20's
ale moja mama kontrolovala plyn aj ked mala 30-35 :)
potom sme kupili elektricke platne :)
naucis sa s tym zit, len chci :)
nenapisem ako, lebo to je individualne a myslim, ze je lepsie, ked na to prides sama ako sa riadit radami a potom mat nekonecny kruh viescoho :)
ale nie si divna, len ta zivot este nauci :) ver mi, prave som z neho zmaturoval :) presne tak ako ty som sa citil.. PRESNE TAK isto.. te pocit istoty atd :D i ked jasom flegmatik, mozno ty mas smolu ze si opak :)

123456789

lilyianka psychiatri su svine... nadrbu do teba to svinstvo... mala som zopar skusenosti...podla mna by polovicu z nich mali zavriet...a hlavne ako sa spravaju k detom...vypocuju si subjektívny názor ich rodiča a dieťa ich nezaujíma...ak máš deti a miluješ ich... neposielaj ich ku psychiatrovi...

a Vojto k tej potrebe istoty... v mojom zivote som nikdy neprekonala ten pocit potreby istoty... ja msuim kontrolovat niekedy aj vsetky dvere na aute ci su zamknute...ked ma to napadne musim skontrolovat svetla v byte ci plyn...je to nejaka diagnoza proste neviem ako sa to vola presne ale je to vo mne...co nie je 100 tak ma to trapi...mna by trapilo aj keby som videla starenku v autobuse stat 10 metrov odomna a okolo mna sami mladí ľudia a ja by som sa nepostavila tak by ma zralo svedomie pol dna ze aka som bola...ja musim robit vsetko 100% každému pomoct, skontrolovat vsetko milion krat a stale sa daco najde co ma bude žrať ...preto ma stve toto s tým meškaním...neviem si to dať preč z hlavy

123456789

moj priatel je najlepsi clovek na svete...dobrosrdecny a obetavy...len sa bojim ze tak dobremu cloveku ublizim...lebo on si to nezasluzi... ja som nevyspitatelná... a nechcem aby trpel koli mne...ja by som mu priala take ktoré by ho netrápilo ...ja sa snazim zmenit pracujem na tom ako mozem...ale neviem viac ako to mam zmenit dokonca sa modlim a ano verim v Boha... ale vzdy sa nieco pokazi vzdy stale...

lilyianka

tak ono je velmi jednoduche partnera takto totalne dodeptat, ze aj ked si je on 100% isty, ze nic, tak zenska ho dokaze oblbnut ... cize sa necudujem, ze aj on bol uz vystresovany .... a ked mas vsetky tie problemy nerozmyslala si nad nejakym psychiatrom .. mozno by sa ti ulavilo, ked to nevies ovladat sama ...