Partneri
ZDRAVIE.sk Šport7.sk Rodinka.sk Klik-Klinik - online doktori
Internet.sk
Internet.sk ĽudiaĽuďom.sk Fony.sk ephoto.sk Dnes24.sk

Katastrofálne vlasy

Príspevok v téme: Katastrofálne vlasy
simiimi

moje vlasy sú dlhé asi po lopatky, sú pár krát farbené, raz za týždeň žehlené, možno sú práve preto zničené, ale nejde o to. potrebujem poradiť buď nejaký prípravok, šampón, masku alebo hocičo iné, čo by moje vlasy zmenilo sú totižto strašné, nič sa s nimi nedá robiť jedine ich vyžehliť aj to nemôžem robiť často. Sú krepovité, elektrizujú sa .... Chcela by som mať tak jemné hladké vlasy ktoré aj keď dám do gumičky budú vyzerať super. Proste obyčajné rovné vlasy t3.gstatic.com .

Ak máte nejaké skúsenosti prosím poraďte mi, som už fakt zúfalá..
Ďakujem

teddybear

Ja používam masku na vlasy od garnier a už po prvom použití je tam obrovský rozdiel. Vlasy mám úplne hebké, vyživené a nelietajú a je to cenovo dostupné pre každého. Skús a uvidíš :) vrelo odporúčam.

sopranistka

Používám recept mojej babičky:
silný odvar z žihľavy - asi 2 velké polievkové lyžice, žltok, 2 pol.lyžice olivového oleja, š´táva z citróna to všetko premiešame a dáme na vlasy. Aplikujeme ako keby sme si farbili vlasy, to znamená tampony ku korienkom. Na takto potreté vlasy dáme igelit a na to ručník. Takto ošetrovať vlasy pravidelne 1 - 2 mesiace podľa potreby. Malo by sa to zlepšiť!!!

Severka

Mne sa vlasy lámu a štiepia a mám ich suché. Dávam si na ne jogurt a vajcia. A mám aj bio šampón. Ale ak máš problémy s hormónmi štítnej žľazy tak to je problém. Pri zníženej funkcii ich budem mať veľmi vysušené a budú vypadávať. A hlavnú úlohu hraje strava, tekutiny, stres, spánok, menštruácia všetko.

Teraz daj vlasom pokoj od chemickej farby, žehličke, gélom, šampónom čo majú veľa chemikálii a zvoľ nejaký prírodný bio šampón, skús použiť hennu ba aj nejakú bezfarebnú, olejčeky na vlasy prírodnej báze, a používaj veľmi veľa masiek na vlasy ale tých domácich. Stravuj sa zdravo, do svojho jedálnička priraď to čo vlasy potrebujú veľa vitamínov a minerálov, esenciálne mastné kyseliny, vitamín E a D a poprípade si kup aj revalid výživa pre vlasy. A keď nič nepomôže tak treba to riešiť s lekárom.

Vlasy napovedia o našom zdravotnom stave. Ale za pokus všetko stoji.

Sisi092

ja som zacala brat ten forcapil je to nechutne blueh... no doberiem... neviem co je so mnou ja vlasy ani nefenujem nezehlim ale padaju nenormalne, sampon pouzivam nizoral plus daky na lupiny lebo mam hrozne aj tie, ale vlasy mi vzdy kus padali ale teraz hroza bojím sa velmi :( aj som zakladala forum.. znicene nie su ale su odveci splasnute...

babetka22

skús začať od korienkov, napr forcapil vitamíny a potom skús zábaly na mastnej báze a kvalitné tužidlo na objem

1544j4j5j52f

Držím ti palce v starostlivosti o vlásky:) Viem aký je to pocit neustále bojovať s "divnými" vlasmi :D

***Wellia***

Brazilsky keratin ti vzehli kadernicka do vlasov a vysledok je okamzity:) A potom 3-6 mesiacov(podla toho ako casto si umyvas vlasy) ti vlasy vydrzia nadherne leskle a hebke.. potom staci chodit uz na keratin stale menej a menej casto, po pol roku, neskor po roku..lebo ti to vlasy "vpiju" a uz nebudu take suche...a netreba ich ani zehlit..je to ozdravna kura a rovne vlasy su vedlajsim efektom. Je to sice trochu nakladnejsie, ale neskutocne to stoji za to:-)

Zaujalo Ťa niečo? Zostaňme v kontakte!

Registruj sa na fóre a dostávaj emaily o nových príspevkoch v témach, ktoré Ťa zaujímajú.

Chcem sa registrovať

Prihlás sa k odberu noviniek a zaujímavých článkov

Katastrofálne vlasy - Fórum - ZDRAVIE.sk