Katastrofálne vlasy

Príspevok v téme: Katastrofálne vlasy
simiimi

moje vlasy sú dlhé asi po lopatky, sú pár krát farbené, raz za týždeň žehlené, možno sú práve preto zničené, ale nejde o to. potrebujem poradiť buď nejaký prípravok, šampón, masku alebo hocičo iné, čo by moje vlasy zmenilo sú totižto strašné, nič sa s nimi nedá robiť jedine ich vyžehliť aj to nemôžem robiť často. Sú krepovité, elektrizujú sa .... Chcela by som mať tak jemné hladké vlasy ktoré aj keď dám do gumičky budú vyzerať super. Proste obyčajné rovné vlasy t3.gstatic.com .

Ak máte nejaké skúsenosti prosím poraďte mi, som už fakt zúfalá..
Ďakujem

simiimi

1544j4j5j52f tú masku s medom, olejom a žĺtkom si občas dávam aj ja .. a ten biely jogurt som ešte neskúšala takže to určite skúsim :) ĎAKUJEM ZA RADY :)

***Wellia***

Na suché a krepovité vlasy ti nepomôžu žiadne zázračné masky ani šampóny. Jediné čo ozaj pomôže je brazílsky keratín, ten totálne zmení kvalitu vlasov a budeš ich mať lesklé a rovné aj bez žehlenia.. ale určite si to nedávaj sama doma, bež do nejakého kaderníctva, kde to robia.

losinka745

suche vlasy nikdy nevyliecis daju sa len zamaskovat :/ mam taky isty problem, mam ich asi po ramena a pri korienkoch su mastn a dole stále strasne rozlietane a suche aj keby som ich neumyla tyzden stale budu suche :/ ak niekto viete nieco poradit tak budem vdacna

1544j4j5j52f

podľa mňa by si mohla vyskúšať masku GESTIL WONDER alebo Kallos PLACENTA...:)

Ale inak nečakaj že sa ti vlasy spravia po mesiaci, ja regenerujem už 8 mesiacov a stále nie sú tak ako by som chcela :/
Bohužiaľ, náprava zničených vlasov je beh na dlhú trať. Ak máš vlasy moc zničene, nepoteším ťa, ale asi tak 5 cm musí ísť dolu aby trošku ožili. Ale ak chceš mať silou mocou dlh vlasy a je ti ľúto každého centimetra tak sa snaž poničené konce aspoň PORIADNE regenerovať roznymi olejčekmi :)

A na záver ja si raz do týždňa robím masku \\\\\\\"čodomdal\\\\\\\" :D teda čo doma nájdem na ne naplacam :Dnajčastejšie to je žltok (ten je užasny vobec sa mi neštiepia končeky odkedy ho používam;)) a olivovy olej

ak maš doma med určite to k tomu pridaj ja ho bohužiaľ už nemám ale chystám a kúpiť je vraj užasný na lámavé vlasy:) alebo skús si na vlasy dať biely jogurt, zázračne ti zjemnejú a budú mäkučké

fizzy

Som na tom podobne..Minuly rok mi asi o polovicu zredli vlasy, čo je samo o sebe dosť zlé, no sú otrasné, mdlé, suché, mŕtve...NO keď si ich dva dni neumyjem, vyzerá to, že tých vlasov mám ešte menej...som zúfalá :