20r a stale panic

Príspevok v téme: 20r a stale panic
MatusK

Zdravim, mam 20r, studujem na matfyze, pravidelne cvicim asi 5 rokov... Problem je v tom, ze mam uz 20r a stale som panic, dokonca som sa v zivote zo ziadnym dievcatom nebozkaval, gay urcite niesom :) Zacinam sa bat toho, ze dokonca zivota ostanem sam. Vcera sme boli s kamaratmi v BA na diske, a tancoval som s velmi peknym dievcatom, kecali sme spolu a uz ked sa schylovalo k bozku, vycuval som, a celu noc som sa tej babe vyhybal. Proste mam nejaky psychicky blok. Vedeli by ste mi s tym poradit? Mam vyhladat psychologa?

Vojtoo

sibe ti ? :D
mam 24 a som na tom rovnako :D
netrapi ma to..
nemusim zit podla tabuliek, ze co kedy ziskam, ziskam vtedy to, co aktualne potrebujem..

james bond

no neviem ja keby vycuvam od bozkavania sa s kočkou tak rozmyslam ci nie som gay, ale nie, nechaj tomu volny priebeh, len bud trocha akcnejsi

peppy

Ziadneho psychologa urcite nepotrebujes :D Si jednoducho len nesmely a neskuseny a mas strach pre teba z neznameho :) A to, ze mas 20r a si panic nie je ziadna choroba. Skus sa viac stretavat a komunikovat s dievcatami aby si si na ne ako keby zvykol. A nechod na nic zhurta. Vsetko pekne postupne. A uvidis, ze po case to bude lepsie:)