Partneri
ZDRAVIE.sk Šport7.sk Rodinka.sk Klik-Klinik - online doktori
Internet.sk
Internet.sk ĽudiaĽuďom.sk Fony.sk ephoto.sk Dnes24.sk

20r a stale panic

Príspevok v téme: 20r a stale panic
MatusK

Zdravim, mam 20r, studujem na matfyze, pravidelne cvicim asi 5 rokov... Problem je v tom, ze mam uz 20r a stale som panic, dokonca som sa v zivote zo ziadnym dievcatom nebozkaval, gay urcite niesom :) Zacinam sa bat toho, ze dokonca zivota ostanem sam. Vcera sme boli s kamaratmi v BA na diske, a tancoval som s velmi peknym dievcatom, kecali sme spolu a uz ked sa schylovalo k bozku, vycuval som, a celu noc som sa tej babe vyhybal. Proste mam nejaky psychicky blok. Vedeli by ste mi s tym poradit? Mam vyhladat psychologa?

pilulka

Nieco na povzdvihnutie sebavedomia vsetkym este tzv. poctivym chalanom a babam. Je statisticky dokazane podla viacerych prieskumov v Europe a USA, ze inteligentnejsi ludia zacinaju so sexualnym zivotom ovela neskor. Co mozem potvrdit aj ja zo strednej, kde viacere slepice z mojej triedy trkali, ale v hlave im hrkotalo. Tie ucenlivejsie zacali mat vztahy az po skole a niektore su pannymi doteraz a to mam 30 rokov. A nebadam na nich, ze by sa tym najako trapili. Ziju si svoje zivoty a venuju sa svojim zalubam. Takze chlapci hlavu hore! Nechajte tomu volny priebeh a do nicoho sa nenutte. Vsetko co sa robi nasilu sa robi zle.

Lima

No cize aj sibat v podstate z toho. Pozri ja som skoro tak isto na tom a to som o rok starsia. Sex som aky taky mala, ak sa to da tak nazvat :D Mna skor serie, ze preco si nemozem najst niekoho na vztah, aj ked tu bolo nieco potencionalne. Ale mala som aj ten blok. Teraz som slubila osudu, ze ked mi prihodi dakoho do cesty, ze sa budem spravat ako dospely clovek a nebudem si z toho robit tazku hlavu(aj ked to bude tazke) bud ma vysmeje, ze som nemala este nic vazne, a v podstate ziadne skusenosti, alebo to vyjde. Pozri ked chces len sex, to nie je ziaden problem, ked chces daco ine, tam problem moze byt. Vies co ma ukludnuje este v tom, ze aj ked mnoho ludi ma v mojom veku kopu sexualnych aj vztahovych zazitkov a ja nic, ze nie som este tak zufala, lebo keby som, mohla by som j**t od rana do vecera. Tak vidis este mi nesibe z toho sexu, i ked troska ano :) Ale tak zdravo asi jak kazdemu aj kto ma sex.

btw: asi verim na osud ze niekomu je velmi vtipne, co zazivame :P

Lima

Mas dobry nabeh, ze ti bude z toho pomaly sibat :) ked mas moznost vyspi sa s dakou holkou, mozno z toho bude aj daky vztha, mozno len sex s kamoskou. Inak si na dobrej ceste, ze sa ti budu snivat kazdy vecer eroticke sny jak totalnemu nadrzancovi :D

hesso7

nirv- a co ja s tym? ja tu len pisem ze v dnesnej dobe ostane panicom len ten kto nim ostat chce.. kto chce sukat, ten suka

0vecka

2 orech super si frajer a strasne si ma zosmiesnil :) ja byvam so svojou zenskou takze si dovolim tvrdit ze o tychto veciach viem o nieco viac ako 30 rocny panic...

Textová Inzercia

Zapper | Fscan - revolučné prístroje

Rieši príčinu väčšiny zdravotných problémov. Záruka kvality a profesionálna podpora zdarma. Môžete ho mať doma aj vy!

Investujte do svojho zdravia

Frekvenčná metóda - rýchla pomoc ku zdraviu! Na všetky vírusy, baktérie, pliesne a parazitov.

Fresh - pre zdravie zamestnancov.

Služba pre firmy, ktorým záleží na zdraví svojich zamestnancov. Objednajte hneď!

Máte problém s erekciou?

Erexus vyrieši váš problém! Náhrada liekov založená na prírodnej receptúre bez lekárskeho predpisu s extra silou!

Správca siete - SANDING

Správa firemných počitačov. Bratislava a okolie.