Partneri
ZDRAVIE.sk Šport7.sk Rodinka.sk Klik-Klinik - online doktori
Internet.sk
Internet.sk ĽudiaĽuďom.sk Fony.sk ephoto.sk Dnes24.sk

20r a stale panic

Príspevok v téme: 20r a stale panic
MatusK

Zdravim, mam 20r, studujem na matfyze, pravidelne cvicim asi 5 rokov... Problem je v tom, ze mam uz 20r a stale som panic, dokonca som sa v zivote zo ziadnym dievcatom nebozkaval, gay urcite niesom :) Zacinam sa bat toho, ze dokonca zivota ostanem sam. Vcera sme boli s kamaratmi v BA na diske, a tancoval som s velmi peknym dievcatom, kecali sme spolu a uz ked sa schylovalo k bozku, vycuval som, a celu noc som sa tej babe vyhybal. Proste mam nejaky psychicky blok. Vedeli by ste mi s tym poradit? Mam vyhladat psychologa?

orech

Ovečka prezraď nejaké tahy nech sa naučíme ako baliť ženské tak aby nevedeli že ich balíme. . Ty budeš asi casanova: D

Juraj12

20 a panic? no sup sup hladaj si rychlo nejaku. mozno ked chodis na matfyz ta pokladaju za geeka a s tebou nic mat radsej nechcu :D

0vecka

2 nirv tak to nefunguje... tak to funguje o zien lebo za nimi nejaky ten chalan pride ale co vsetko za tym je ze sa akoze nahodou stretnete o tom nemas ani sajnu...

nirv

Sex ma byť súčasťou nejakého kvalitného vzťahu, čiže darmo čakáte že sa nejaka kráska zjaví a zrazu bude vsetko super. Žite, majte koníčky, stretavajte sa s ľuďmi, komunikujte, spoznavajte a vytvarajte si vzťahy. Sex je až na vrchole.

xdanielax

hadky panicov.
Chlapi nelutujte sa, ale pracujte na SEBE, nie na tom, ako ziskat dievca. Ono to pride ked to prist ma.

orech

Jasne dpk ty vševed ja rozmýšľa na rozdiel od teba aj o iných vecia ch . Zatial čo ty furt len o sexe . A som z mesta nie sedliak . Tak si dajpohov ! Mám toho viac v hlave ako ty.

p.d.

Ale povedat som chcel nieco uplne ine. Prosim ta, chod za otcom, opytaj si od neho 100 eur a chod k socialnym pracovnickam a neries tu cmuloviny jak taky pubertiak.

Textová Inzercia

Zapper | Fscan - revolučné prístroje

Rieši príčinu väčšiny zdravotných problémov. Záruka kvality a profesionálna podpora zdarma. Môžete ho mať doma aj vy!

Investujte do svojho zdravia

Frekvenčná metóda - rýchla pomoc ku zdraviu! Na všetky vírusy, baktérie, pliesne a parazitov.

Fresh - pre zdravie zamestnancov.

Služba pre firmy, ktorým záleží na zdraví svojich zamestnancov. Objednajte hneď!

Máte problém s erekciou?

Erexus vyrieši váš problém! Náhrada liekov založená na prírodnej receptúre bez lekárskeho predpisu s extra silou!

Správca siete - SANDING

Správa firemných počitačov. Bratislava a okolie.