Partneri
ZDRAVIE.sk Šport7.sk Rodinka.sk Klik-Klinik - online doktori
Internet.sk
Internet.sk ĽudiaĽuďom.sk Fony.sk ephoto.sk Dnes24.sk

20r a stale panic

Príspevok v téme: 20r a stale panic
MatusK

Zdravim, mam 20r, studujem na matfyze, pravidelne cvicim asi 5 rokov... Problem je v tom, ze mam uz 20r a stale som panic, dokonca som sa v zivote zo ziadnym dievcatom nebozkaval, gay urcite niesom :) Zacinam sa bat toho, ze dokonca zivota ostanem sam. Vcera sme boli s kamaratmi v BA na diske, a tancoval som s velmi peknym dievcatom, kecali sme spolu a uz ked sa schylovalo k bozku, vycuval som, a celu noc som sa tej babe vyhybal. Proste mam nejaky psychicky blok. Vedeli by ste mi s tym poradit? Mam vyhladat psychologa?

p.d.

Ja si myslim, ze chalani v inej teme uvazuju ovela lepsie:) Ano, treba chodit s vypulenym zaludom a ak to neide, tak to treba riesit. Toto treba riesit a nie nejake panenstvo:DDD

Vojtoo

pretoze mam velmi silny pocit, ze ked niekto musi kazdy mesiac (alebo tyzden?) aspon jednu babenku zbalit, tak si "nieco" musi dokazat, alebo "nieco" kompenzovat ?
alebo mi nieco zase "uslo" ?

Vojtoo

dpk1, ale ty by si mal byt psycholog, lebo vies odhalit povahu a ba dokonca i to, ze co robim(e?) v noci (placeme do vankusa :D )
no hej, mam na vyber z troch, vzdy dam do ineho :D co uz...
a dalsia haluz je, co je na tom zle, ak sa hentomu paci kazda druha na ulici?
mne nie, mne asi kazda desiata :D som narocnejsi :P
ale fakt ma udivuje, preco niekoho tak brutalne tlacis do prveho sexu.
sice uz si mi na toto odpovedal nizsie, ze pretoze sa pytal :D
ale cely prispevok tvoj henten, ako keby sa snazis mi nieco naznacit :D
dobre dobreeee, tak ak si teraz jednu z tych panien necham pre seba (a styri ti poslem), tak zajtra rano budeme kamosi?

hrac

to balenie teenok dobra rada :-) ja som to presne tak spravil v 19 ked mi to valanie doma zacalo vadit a chcel som nieco viac, sice hned zo sexu vysiel par rocny vztah, ale aj to boli super skusenosti... Nikdy by som nebol myslou tam kde som teraz a vidim to na kamosoch, ktori tak vtedy nespravili a stale basnia o tej pravej a to uz maju 23-24 a cakaju cele vikendy doma, ze u nich zaklope na dvere ta ich vysnivana... nie, ze by oslovili babu na ulici atd., to by nedokazali. Cim starsi tym im to viac lezie na hlavu ohladom bab...

dpk1

Ovecka, mas recht, davam si pohov :-) .

Nick Vojtoo, to ak vidim v dakom vlakne, tak poslednych par dni rovno preskakujem....neuveritelny troll, ktory nevie z praxe zo zivota absolutne nic, a radi frustrovanym, ci priam zufalym ludom jak najvacsi prebornik. Osobne takychto tarajov nemusim....nejde o to ze im nedoprajem vlastny nazor...len ma mierne irituje, ked hraju majstrov sveta v situaciach, kedy by mali byt ticho, kedze o danej tematike, zivotnej situacii realnenic nevedia.

No nic druha tretina uz davno bezi, ende tu. bye.

0vecka

ja som to nejako necital ale lost to je podobne ako si tu nedavno filozofoval o praci ze ako sa hlada dobry flek... a pritom si nezamestnany... cakas na tu pravu (pracu) ktora ti vydrzi dokonca zivota?

ale inak je mi to jedno len nechapem preco k takymto temam radia vzdy ludia co o tom prd vedia ale mozno ide o to ze vrana k vrane sada a takto sa vzajomne utesuju ze je to vsetko OK :)

zaujmave je ze takto filozofuju len panici ale nikdy sa nenajde niekto kto by napisal:
"no tak ja som to raz skusil s nejakou co sa mmi pacila ale nebolo to uplne idealne a potom som to do smrti lutoval"
:)

ale inak zelam vela stastia :) a tak podobne a DPK nechaj to uz tak nema to zmysel

dpk1

Orech, iba sa snazis podpichovat alebo si iba priemerne negramotny sedlak ktory si riadne nevie precitat ani len topic tejto temy? :-) :-) .

V kazdom pripade, ja mam aspon uprimnu snahu povzbudit 20 rocnych mladikov, ktori doma nezmyselne placu do vankusa lebo este neboli s babou a nenasli si zenu na cely zivot s ktorounchcu mat rodinu, a ponuknut im nazor a skusenost, ze prist o panictvo nie je ziadny ritual, toboz nie viazany na ich sny ohladom tych vytuzenych rodin....teda samozrejme ak neplanuju plodit potomka-ov priamo vramci ich odpanienia, hehe :-) .Informacia navyse pre teba: Kedze sa tu verejne stazuju a pytaju, a prislo mi ich luto, tak som si dovolil niekolko viet, zeby pre to lebo sa to tu nazyva forom? :-) .

Pre mna je zasa priam komicke a smejem sa na tom, ako a s cim spajas to, ci vobec a na com mne zalezi v spojitosti s tymto forom, ty telo-dusa :-) :-). Nechcem posobit, ze som sklzol do osobnych urazok, no si slabucky ako tri krat vyluhovany cajicek, teda to vrecusko, telodusa :-) :-) .

Orech

Dpk ako tebe strašné zalezi natom abyprišli o panictvo : D Je to až komické ako sa zato slovne biješ: D Prečo ti to tak vadí? To je ich telo aj duša nie tvoja. Ale zasmial som sa fajne :)

dpk1

kriste tu sa este stale mudruje a teoretizuje :-) :-) .

hehe som si vravel nedavno, ze nick Vojtoo to je iny vztahovy odbornik ala nick lost, priam jeho dvojicka. Tak uz sa to vysvetluje, ono je to jedna a ta ista osoba. Amen.

klavesnica a vsetci ostatni post 20 rocni ustrachani a nesmeli panicovia: Zacnite so sebou robit a to okamzite. Sport, cinky, balenie madych teeniek, zbieranie realnych skusenosti...proste zmuzte sa, robte nieco zo sebou. Mate poslednych par moznosti zvratit proces toho, ze sa z vas stanu totalny trtkovia a lostovia, ktori v 25tich ostali mentalne na urovni 17 rocnych chlapcov.

Prestante po veceroch plakat do vankusov s oplodnovakmi od Vasa Patejdla na usiach a rozmyslat a tuzit o zenskej na cely zivot a podobnych romantickych chujovinach ako daka ufnukana zenska, dokonca este aj tie sa spravaju "muznejsie" ako vy. Nestaci len to, ze sa vam paci kazda druha baba na ulici a snivat jak rojkovia...ty kokoos tu by som chcel to je kost. Halo, s5 na zem, s5 do sveta dnesnej teenage mladeze...vyhladavajte realne kontakty, vyzmykajte z vasej psychyky aj vonkajsieho fyzicna maximum jasne nie kazdy moze byt cassanova, einstein a brad pitt dohromady...ale kazdy moze na sebe popracovat a co to zlepsit. Popracujte na sebe, ziskate sebavedomie, zacnite chodit medzi mladych ludi, vymente internetove cocotske unreal chatovacky s pedofilmy vystupujucimi pod nickami neznamych mladych modeliek z duhej strany republiky za ked uz tak relane zoznamky, idealne ze relany teren tam vonku _ skola, diskoteka, kupko, park, koncerty atd atd..prestante snivat o modelkach, sustredte sa na fajn baby z ktorymi je sranda a pod....Mohol by som takto pokracovat do nemlatom.

Uz to tu od skusenych bolo viac krat spomenute...ak to znova presvihnete, tento rok a potom zasa dalsi....koledujete si to ze sa z vas stanu nepouzitelny yebkovia, ktori si v 28mich najdu nejaku julku a zvysok pribehu je niekde nizsie na zaciatku tohto vlakna.

Ak riesite vase panictvo a uzieraju vas obavy a pod...uvedomte si ze sa tocite v bludnom kruhuna riesite otazky okolo toho ako 15 rocny fagani tejto nasej uchvatnej novej generacie mladych. Situacia ma riesenie vid moj monolog vyssie, popripade ak nemate vyslovene moralne zabrany...su tu aj profesionalky, pri ktorych nemusite riesit klasicke stresy ci to budete vediet, ci mate dost dobru cicku tam dole a pod. somariny. Zistite o com sex je, co je to byt so zenou, zistite ze zasun nie je ziadna veda a ze k tomu netreba silounmocou lasku az za hrob...stale lepsie ako si honit ftaka pred monitorok...vtedy asi tiez pri tom netrepete nezmysli ojedinej zene na cely zivot a zalozeni rodiny.

Robte nieco so sebou, bo tie kazde druhe fesandy, po ktorych snivate chcu realnych mladych vyrovnanych muzov smacov a nie uplakane romanticke sracky...ci si fakt myslite ze takych by chceli za zivotnych partnerov a mat snnimi tu vasu vytuzenu rodinu? :-) :-) .

Vela stastia, mate na to, a prestante pocuvat tunajsich teoretikov filozofov, trtkov a feministky ktore by vymenili vsetko na svete za 30 rocneho panica s ponozkami v sandaloch a buzikapsou okolo trupu. Halooo...tam vonku je svet a posledne zvysky vasej teenage mladosti...nepreserte ju zavrety v kute pred monitorom ci kde to, pretoze vas to raz moze aj nemusi stat psychycke zdravie. Skoly, diskoteky, ten nezavazny slobodny lajf rannej dospelosti, ktory si ani neuvedomujete....to je len raz za zivot...az vam bude pred 30 a viac...bude uz vsetko inak...

Sevaste.

anjelik*

Skutočne nemáš ako argumentovať, pretože faktom zostáva, čo platí na jedného a chutí jednému, zákonite nemusí rovnako fungovať aj u druhého. :o) Tak škoda ti je filozofovať a podľa jednej reakcie zovšeobecňovať, že to platí univerzálne. :o) Ver, že keď sa raz ocitneš s nejakou kočičkou v posteli, ani ti len nenapadne dodržovať nejaký postup. To všetko príde až časom. ;o) Každá žena je úplne individuálna, tak operovať s nejakými skúsenosťami je viac menej zbytočné. Vždy sa budeš učiť novému manuálu. ;o)

Textová Inzercia

Fresh - pre zdravie zamestnancov.

Služba pre firmy, ktorým záleží na zdraví svojich zamestnancov. Objednajte hneď!

Máte problém s erekciou?

Erexus vyrieši váš problém! Náhrada liekov založená na prírodnej receptúre bez lekárskeho predpisu s extra silou!

Správca siete - SANDING

Správa firemných počitačov. Bratislava a okolie.

Zaujalo Ťa niečo? Zostaňme v kontakte!

Registruj sa na fóre a dostávaj emaily o nových príspevkoch v témach, ktoré Ťa zaujímajú.

Chcem sa registrovať

Prihlás sa k odberu noviniek a zaujímavých článkov

20r a stale panic - Fórum - ZDRAVIE.sk