Partneri
ZDRAVIE.sk Šport7.sk Rodinka.sk Klik-Klinik - online doktori
Internet.sk
Internet.sk ĽudiaĽuďom.sk Fony.sk ephoto.sk Dnes24.sk

Extremne sucha pokozka

nicolette

Ako bolo spomenuté, dôležitý je pitný režim a pokožku hydratovať prípravkami na to určenými. Ja používam BIO kokosový olej (panenský, za studena lisovaný), kúpiš napr. aj v DM-ke. Má naozaj všestranné použitie a mne vyhovuje.

bluemoon

krem a telove mlieko si nekupuj v obyc obchode ale v lekarni hydratacny krem.mala by si upravit pitny rezim a viac ovocia.a navstivila by som koznu lekarku ci to nie je priznakom inej diagnozy ci nemas iny problem v pozadi.a cmulaj panthenol tabletky 3x 2tab pantenol.

Emilim

Mne takisto vysusuje pokozku, telove mlieka nepouzivam, lebo ma po nich vsetko svrbi, mam aj od koznej kremy, ale nepomahaju ani tie. Teraz mam na pravej ruke tak velmi popraskane 3 prsty az do krvi. Ledva sa mi jedno zahoji a uz mam dalsie dve praskliny. A j ma to boli. Zle sa mi s tou rukou pracuje. Mam to az take ocerene a iba na pravej ruke, aj mi trpnu prsty, hoci mam na nej operovany karpalny tunel. Z coho mi to tak praska na tych prstoch.

Janulinečkaa

ahoj, ani krém všetko nevyrieši... suchosť pokožky môže spôsobovať aj zlý pitný režim .. skús si prečítať tento článok, možno ti pomôže nájsť príčinu problému a vyriešiť ju -odkaz odstránený-

Zaujalo Ťa niečo? Zostaňme v kontakte!

Registruj sa na fóre a dostávaj emaily o nových príspevkoch v témach, ktoré Ťa zaujímajú.

Chcem sa registrovať

Prihlás sa k odberu noviniek a zaujímavých článkov

Extremne sucha pokozka - Fórum - ZDRAVIE.sk