Partneri
ZDRAVIE.sk Šport7.sk Rodinka.sk Klik-Klinik - online doktori
Internet.sk
Internet.sk ĽudiaĽuďom.sk Fony.sk ephoto.sk Dnes24.sk

Wobenzym - skúsenosti

Laurosik

BJ tvoj nazor ti neberiem, maj ho. Vobec to nie je hlupost. Pri zdravi som sa nikdy nepozerala na ceny a ani sa nebudem, zdravie je pre mna prvorade a preto tieto veci neriesim. Ucinky lieku a vysledky, to je to co mna zaujima, to je pre mna prioritou. Ale nebudem sa tu o tom s tebou dotazovat, lebo sa asi nikdy nezhodneme ;) Pre mna je Wobenzym vhodnou volbou, mam ho vyskusany, viem, ze mi prospieva, tak nevidim dovod na to aby som ho menila za nieco ine.

Angelika3

BJ má pravdu. Kebyže nejete same sprostosti, nemusíte sa dopovať drahými tabletami. Všetko tu na tejto zemi už máme v prírodnej forme. A tiež mám vlastnu skusenosť.

BJ_2

Ja enzymi odporucam tiez, len su pridrahe. A wobenzym je este asi 3x drahsi, nez je jeho skutocna hodnota. Nepozerat na cenu, len na to, ze ucinkuje, je blbost... kedze enzymov je cela kopa, a usetrene peniaze mozes pouzit na dalsie doplnky a tak ziskat este viac zdravia (ked ti uz tak ide o zdravie) Navyse, je to uzernictvo si pytat take ceny, ake si pytaju, za obycajny bromelain a proteolyticke enzymy.

Napriklad tieto maju takmer identicke zlozenie ako wobenzym, a su lacnejsie.
iherb:
/Doctor-s-Best-Best-Proteolytic-Enzymes-90-Enteric-Coated-Veggie-Caps/9941

perla

Z mojho pohladu je uplne zbytocne mu nieco pisat. Kazdy z nas mame v tomto smere vlastnu pravdu a najma vlastne skusenosti. Nech kazdy urobi ako uzna za vhodne. Osobne som ochotna tie peniaze za to dat, kedze mam Wobenzym vyskusany a viem, ze sa mi po jeho uzivani zdravotny stav dost vyrazne zlepsil. To je z mojho pohladu to najpodstatnejsie, aby prisiel nejaky vysledok, aby sme sa zbavili problemu, co nas trapi.

Laurosik

BJ pises, ze treba pouzit rozum, podla mna kazdy kto sa snazi takyto problem vyriesit, tak rozum pouziva. Skor ti co sa nesnazia problemu zbavit, vyliecit ho, ti by som povedala, ze ho nepouzivaju ;)

danielka216

@BJ_2 a este aj usetrite. Tu vobec nejde o to kolko enzymy stoja. Vec nad ktorou sa absolutne nezamyslam, ked viem aky ucinok na mna maju a ze mi pomohli sa z mnohych problemov vylizat. Nemam pocit, ze sa z enzymov robi superzazrak, ale sama som sa presvedcila o tom, ze su vhodne pri mnohych problemoch, co je veru maloco ;)

BJ_2

Vy z tych enzymov robite nejaky superzazrak... wobenzym je proste len bromelain, enzym z ananasu, a niektore pankreaticke enzymi, ako trypsin. Rutin dokonca ani nieje enzym, ale bioflavonoid, ktory sa nachadza naprikald v pohanke, alebo cervenom melone.

Proste si to kupte, ako cisto bromelain, pankreaticke enzymi si kupte zo swansonu 10x silnejsie, a rutin si kupte tiez ako samostatny doplnok. A za zvysok si kupte nejake sirokospektralne rastlinne enzymi... a este aj usetrite.

Treba pouzivat rozum...

nikola.stein

Martinka sú ľudia, ktorí si neuvedomujú, prečo sú niektoré lieky drahšie. Prečo je dávkovanie odporúčané také aké je. A takýmto ľuďom to ani nevysvetlíš. Aj mne by si to mohla vysvetľovať donekonečna a nechápala by som to. Ale teraz keď už to mám za sebou, myslím tým, že mám vyskúšanú liečbu enzýmami, tak to beriem inak.

Textová Inzercia

Máte problém s erekciou?

Erexus vyrieši váš problém! Náhrada liekov založená na prírodnej receptúre bez lekárskeho predpisu s extra silou!

Správca siete - SANDING

Správa firemných počitačov. Bratislava a okolie.

Zaujalo Ťa niečo? Zostaňme v kontakte!

Registruj sa na fóre a dostávaj emaily o nových príspevkoch v témach, ktoré Ťa zaujímajú.

Chcem sa registrovať

Prihlás sa k odberu noviniek a zaujímavých článkov

Wobenzym - skúsenosti - Fórum - ZDRAVIE.sk