Partneri
ZDRAVIE.sk Šport7.sk Rodinka.sk Klik-Klinik - online doktori
Internet.sk
Internet.sk ĽudiaĽuďom.sk Fony.sk ephoto.sk Dnes24.sk

Wobenzym - skúsenosti

MiHEna

Ja mám s wobenzymom velmi dobru skusenost. Pomohol mi pri oslabenej imunite a pri problemoch s opakovanym zapaloch mocovych ciest.

martinka090

mirka keby ten problem bol, z Wobenzymu, z enzymov, tak by sa u teba prejavil uz vtedy, ked si ho uzivala pri mykozach. Skor sa skus zamysliet nad tym, co ine ti mohlo tieto problemy sposobit. Co si jedla a podobne. Tiez ho uzivam, sice teraz beriem uz len ako prevenciu ale ako som nizsie pisala, chystam sa davku zvysit, aby som leto prezila bez mykozy :)

perla

Mirka nejde mi do hlavy, ze predtym si nemala problem a brala si zvysene davky a ziadne zaludocne problemy sa u teba neprejavili a naraz teraz. Osobne by som problem hladala niekde inde, nemyslim si, ze toto ti sposobili enzymy. A najma nie po prvom dni uzivania.

mirka101

Ahojte, tak mne wobenzym pomohol s mykozami. Brala som asi prvy tyzden 10x3, potom 3x3 a asi po dobu 4 mesiace. Nooo teraz mam zdravotny problem a tak som sa rozhodla, ze skusim wobenzym snad mi pomoze. Dala som si prvu davku po 5 tabletiek v piatok a cely vikend som riesila traviace problemy...cize tolko k tomu...

Ano pisu, ze treba znizit davku na 3x3 ale po vikende... si na to viac netrufam :-/

Soj_V

Moja dcéra ho užívala na odporučenie lekára pri celkovo oslabenej imunite a problémoch s lymfatickými uzlinami. Užívala ho vyše 2 rokov, výsledky boli viditeľné takmer po 2 mesiacoch. Prestala ho užívať v septembri 2015, lebo už mala tráviace problémy, ktoré zostali dodnes. Imunita je opäť oslabená, tráviace problémy pretrvávajú, ale už novú kúru nezačneme.

Ondrejak

S Wobenzymem mám zkušenosti bohaté, jelikož aktivně sportuji. Teď zrovna ho sice užívám jen kvůli chřipce, ale nespočetněkrát mi pomohl po úrazu.

vladkousko

BJ liečba týmto liekom stojí človeka presne toľko koľko si jeho stav vyžaduje. To znamená, že aký problém ho trápi. Pretože podľa toho potom má určenú v príbalovom letáku dennú dávku a tie sa menia v závislosti od zdravotných problémov. Ale myslím, že na peniaze by sa pri zdraví nejako myslieť nemalo.

martinka090

BJ kolko mas na mysli ako dlho, alebo kolko tabliet denne? Osobne ho beriem uz pomaly rok. Zacala som ho brat, ked sa u mna objavil problem s mykozou a nevedela som sa ho zbavit. Zahajila som liecbu 2x8 tabliet denne po dobu dva a pol mesiaca alebo tak nejako, potom uz som citila zlepsenie, tak davku som znizila, ale planujem ju pred letom zvysit aby som sa mykoze tento rok uz vyhla :) pytas sa kolko penazi mesacne ma to stoji, stoji ma to tolko kolko som ochotna do svojho zdravia dat ;) pri zdravi nehladim na peniaze

Textová Inzercia

Stop suchej a olupujúcej sa pokožke!

Vyskúšajte novú kozmetickú masť Psoricol s výťažkami z rastliny Yucca Shidigera.

Zaujalo Ťa niečo? Zostaňme v kontakte!

Registruj sa na fóre a dostávaj emaily o nových príspevkoch v témach, ktoré Ťa zaujímajú.

Chcem sa registrovať

Prihlás sa k odberu noviniek a zaujímavých článkov

Wobenzym - skúsenosti - Fórum - ZDRAVIE.sk