Wobenzym - skúsenosti

martinka090

Je to drahsia zalezitost, ale tak zdravie je pre mna teda najdolezitejsie, takze cena ma netrapi, ked viem, ze liek mi zabezpeci zdravie, ze sa budem dobre citit, tak si ho kupim stoj co stoj :)

AntohnyG

Wobenzym je veľký pomocník. Pri zlomenej nohe som mal problémy so zrastením. Po užívaní sa mi stav zlepšil a za 2 mesiace som bol fit. Je to ale poriadne drahý výživový doplnok. Preto som ho kupoval výhradne cez internet. Najlepšie z Pilulky.sk. Veľa som ušetril aj vďaka tomuto www.kodino.com Často sú tam zľavy práve na wobenzym, zentiva produkty a tak.

lantalia

Hedviga to je vyhoda toho nasho tela, ze kolko vladze tolko sa brani, ze sa snazi urobit vsetko preto aby nas ochranilo pred problemom. Aj napriklad pred nejakou chripkou alebo niecim takym.
Len casom ked je toho uz vela, tak same uz veru na to nestaci. Aspon moje to prestalo zvladat a musela som sa k tomu postavit celom a nasadila som si wobenzym, ktory obsahuje enzymy a tie mi pomohli aby bolo vsetko v poriadku ;)

hedviga1884

lantalia telo sa bude snazit bojovat aj vsetko, ale ked je dlho uzz skusane, vystavene roznym problemom okolo, tak vtedy to neda. Neni to jednoduche. Podla mna ak chceme byt zdravi tak proste sa musime o to aj pricinit :)

lantalia

Zlatusa toto suhlasim, preto si myslim, ze kazdy potrebuje podporit imunitu, v niektorych pripadoch je az jej liecba potrebna. No hlavne netreba tvrdohlavo si trvat na tom, ze moje telo si so vsetkym same poradi bez mojej pomoci :/

perla

Enzymy na imunitu su super, najma v tejto podobe, tiez mam s nimi skusenost a podla mna vedia pomoct pri mnohych problemoch, len dolezite je pravidelne ich uzivat!

Wobenzym

ja mam s wobenzymom velmi dobre skusenosti - iherb.co Uzivam ho dlhodobo na imunitu a velmi mi pomohol. Predtzm ako som ho zacala uzivat som bola chora kazdy mesiac. Teraz uz dlho nic

Wobenzym

ja mam s wobenzymom velmi dobre skusenosti - -odkaz odstránený- Uzivam ho dlhodobo na imunitu a velmi mi pomohol. Predtzm ako som ho zacala uzivat som bola chora kazdy mesiac. Teraz uz dlho nic

zlatusa

Danielka toto veru tak býva, keď je oslabená imunita, že stačí, že niekto má len nádchu alebo ho len niečo obchádza a na človeka sa to môže veľmi rýchlo nalepiť :/

danielka216

leona na imunitu ho uzivam aj ja a uz cca dva roky. Podla mna je to fajn. Pretoze odkedy ho beriem, co som si ho nasadila, tak moj zdravotny stav sa zlepsil a najma uz nebyvam chora, aj ked vedla mna niekto kychne alebo zakasle. Predtym ma to hned draplo, teraz sa uz toho bat nemusim ;)