Wobenzym - skúsenosti

Leona312

Wobenzym v rodině bereme pravidelně a nejlepší úspěch měl u manžela po operaci menisku a na imunitu v období chřipek v podstatě celou zimu. Doporučuji!

Faith Healer

Príspevky od tohto používateľa boli zablokované, na základe opakovaného porušovania pravidiel diskusie.

Defcon

A najlepsie je ked tito hltaci wobenzymu prehlasuju, ze ho beru dlhodobo, lebo to treba a kolko veci s nim vyliecili.... pritom vobec neberu do uvahy, ze tieto veci im vznikli pocas suplementacie wobenzymom. -))))

Faith Healer

Príspevky od tohto používateľa boli zablokované, na základe opakovaného porušovania pravidiel diskusie.

hirta

hedviga lenže rozprávať o prevencii niekomu, kto problémy nemá je úplne zbytočné, viem ako to bolo aj so mnou, že som to úplne ignorovala neriešila, že šak načo keď mi nič neni a potom keď prišli problémy potom som sa zbadala

hedviga1884

podla mna clovek sa zbada az ked ma zdravotne problemy, mali by sme mysliet mnohokrat aj na prevenciu pred problemami, lebo myslim, ze je jednoduchsie im predist jak ich liecit ;)

BJ_2

bacz vyprosujem si, aby si ma porovnaval s defconom, niesme rovnaki. Mam pravo branit sa, ked pisu nezmysly, zavadzaju a davaju linky na clanky, ktore prezentuju nezmysly. A tvrdia, ze enzymaterpia nefunguje, ked ludia maju ocividne ine skusenosti.
Proste co napise nejake zmagoreny lekar, to je pre nich biblia. Ale hlavne ze este aj lekari sa pru o to, co funguje a o co nie. Cize, proste ako sa im to paci, aby to bolo, take linky si najdu a potom to prezentuju ako pravdu. Proti tomu treba zakrocit.

Napriklad proti vyrokom, ze kvoli uzivaniu wobeznymu lenivie pankreas, tak to som uz fakt nemohol vydrzat.

Faith Healer

Príspevky od tohto používateľa boli zablokované, na základe opakovaného porušovania pravidiel diskusie.