Partneri
ZDRAVIE.sk Šport7.sk Rodinka.sk Klik-Klinik - online doktori
Internet.sk
Internet.sk ĽudiaĽuďom.sk Fony.sk ephoto.sk Dnes24.sk

Mám manžela, deti....a aj tak je to na...na nič a neviem čo robiť

Príspevok v téme: Mám manžela, deti....a aj tak je to na...na nič a neviem čo robiť
(bez)nádejná

Neviem, či sa tu nájde niekto, kto by mi vedel pomôcť alebo poradiť, ale skúsim to.
Mám manžela, s ktorým sme takmer 5 rokov spolu, máme dve deti, z ktorých menšie nemá ani rok... Manžel chodí za prácou do zahraničia a vidíme sa možno 2 mesiace v roku..čo nieje veľa. Ale aj keď je doma tých pár dní, tak si nevie nájsť čas na rodinu...sú pre neho oveľa dôležitejšie veci - alkohol, kamaráti, ktorých sa nevie vzdať...je priam chorobne žiarlivý, aj keď neviem prečo. A sám mi bol neverný pri tom... Dosiaľ som mu to neodpustila. Stratila som kvôli nemu takmer všetkých svojich priateľov, svoje sny, ilúzie, záujmy, radosť zo života, chuť niečo dosiahnuť, vytvoriť niečo nové... Asi tak prvé dva roky manželstva boli ako také, no za posledný rok sa mi veľmi odcudzil, pretože sa zmenil úplne od základu... Cítim, že ho už nemilujem a je mi ľahostajný ako nikdy predtým... Nikto nevie, čo a ako cítim, pretože navonok fungujeme ako "normálni" manželia...veď aj on si myslí, že je to tak, no opak je pravdou. Neviem, ako mu to mám povedať, že mi už na ňom nezáleží, že ho už nemilujem a že udržiavať vzťah kvôli deťom nemá zmysel..

Agnes999

Vy sa vidate 2 mesiace v roku a aj to sa vacsinou kade-tade flaka? Ako prepac, ale vy uz davno nemate vztah. Manzelstvo mozno hej - na papieri ale vztah nie. A nemyslim si, ze ostatni si myslia, ze mate normalne manzelstvo, ked je z 12 mesiacov 10 prec, len debil by si myslel, ze to je normalne manzelstvo. Chces odist, si rozhodnuta, je to v tvojom pripade urcite jedina spravna volba. To manzelstvo ti nic nedava, len bere. Oznam mu to ako uznas za vhodne, ak je agresivny a bojis sa jeho reakcie, ked mu to povies z oci do oci, tak odid potajomky a nechaj mu odkaz.

(bez)nádejná

nefunguje..aspoň nie pre mňa. Veď keď sa ja k nemu neozvem, tak nemá ani snahu. Aspoň v tomto jednom midal za pravdu, že on nevie o čom sa má so mnou rozprávať

(bez)nádejná

Síl si myslím, že budem mať dosť, lebo viem, že to bude mať nejaký zmysel..Stačí si spomenúť len na slová, ktorými mi ublížil a odvahy budem mať ešte viac

lilyianka

hovoriť si môže čo chce, ty vidíš, že ten vzťah už nefunguje a fungovať nebude, že on nemá snahu sa zmeniť .... ak by mal, aspoň by ťa počúval, bol s tebou a deťmi, tešil by sa na vás a nie na svojich pijanských kamošov a šenk...

(bez)nádejná

Ako ho poznám, tak mi povie, že on sa snaží, že čo viac od neho chcem? Že chodí kvôli nám preč a ja si to neviem vážiť...ale je mi to už v podstate jedno

Slecna A.

suhlasim...To, ze je konecne doma po dlhom case neznamena, ze sa musi spravat ako odtrhnuty z retaze. Ak najdes v sebe dost sil, zbal sa, odid a nechaj mu na stole ziadost o rozvod...

lilyianka

pošleš mu rozvodové papiere a koniec .... keď on nemá zaujem, prečo by si ho mala mať ty? taký muž je ti len na príťaž

Textová Inzercia

Máte problém s erekciou?

Erexus vyrieši váš problém! Náhrada liekov založená na prírodnej receptúre bez lekárskeho predpisu s extra silou!

Správca siete - SANDING

Správa firemných počitačov. Bratislava a okolie.

Zaujalo Ťa niečo? Zostaňme v kontakte!

Registruj sa na fóre a dostávaj emaily o nových príspevkoch v témach, ktoré Ťa zaujímajú.

Chcem sa registrovať

Prihlás sa k odberu noviniek a zaujímavých článkov

Mám manžela, deti....a aj tak je to na...na nič a neviem čo robiť - Fórum - ZDRAVIE.sk