Môže byť tehotná?

Príspevok v téme: Môže byť tehotná?
fakan

Dobrý deň , už vážne neviem kam sa obrátiť a veľmi mi to vŕta hlavou , dneska sme mali s priateľkou nechránený sex , ktorý ale trval len krátku dobu a k ejakulácii nedošlo , bol to pre nás oboch prvý sex a priateľke práve v ten deň skončila menštruácia , tímpádom by jej plodné dni mali začínať až následovný deň lenže menštruácia sa ťahala o 2 dni dlhšie ako zvyčajne. V našej situácii sa bojím tzv. kvapôčok lásky aj keď som sa pred pohlavným stykom bol vymočiť a bolo to moje prvé sexuálne uspokojenie v daný deň. Pohlavný styk bol prerušovaný a trval iba niekoľko minút. Chcel by som vedieť či je nejaké riziko , taktiež si urobila test ktorý višiel negatívne , no spravila si ho pár hodín po styku a niekde som čítal že by sa to malo až po týždni +- lenže to už bude na tabletku neskoro. Prosím o skorú odpoveď , vopred ďakujem.

Jan24

Vôbec sa nestresuj, preafektovaná nikiss bude asi členkou feministiek, keď dokáže toto napísať.
Ano z kvapôčok sa otehotnieť dá, ale len za okolností, že si pred tým ejakuloval a teda sa v tebe nachádzajú ešte spermie. Ak si predtým neejakuloval a bol si močiť ideálne tak 3x (ale aj 1 postačí) tak neexistuje žiadna šanca, že by bola tehotná, kvapky vtedy spermie NEOBSAHUJÚ.

Zuzka19856

Robiť tehotenský test pár hodín po styku je blbosť, tehotenský test reaguje na prítomnosť hCG hormónu v tele ženy, ktorý sa začne vylučovať až po uhniezdení oplodneného vajíčka. Čo može trvať aj niekoľko dní, nakoľko spermie v tele ženy vedia prežiť aj 7 dní.Pre spoľahlivosť výsledku by som ho robila až po vynechaní menštruácie.Údajne je dokázané, že kvapky lásky neobsahujú žiadne spermie, avšak možu sa do tejto tekutiny dostať, ak sa muž po ejakulácii predtým dostatočne neumyl a nevymočil.Ak sa vymočil, riziko je minimálne, podľa mňa tehotná nie je...

nikisss

všetci co tvrdíte že sa bez vystriekania do zeny pocas sexu neda otehotniet trepete, kludne sa dá, moji zlatí.... a dost lahko

fakan

Vďaka , viem mal som si vopred naštudovať základné veci no ako hovorím bol to pre nás oboch prvý styk , nespútaná vec bez akejkoľvek prípravy , skôr som sa obával údajných kvapôčok lásky , no ale ak je tak ako hovoríš , tak mi neostáva než dúfať

lilyianka

tak za prve, ak si sa do nej neurobil, nemoze byt tehotná, to by si vediet mohol .. za druhe, ak si robila hned test, ten jej nic neukaze, pretoze ak by ti aj chalani ubehli, este by sa neuhniezdili ..to nie je tak, ze proces trva pat sekund ..za tretie plodne dni nie su hned po menstruacii, ale v strede cyklu ked dochadza k ovulacii .. mal by si si nastudovat zakladne veci .. to ako nic v zlom ....
ps: test sa robi az po min. mesiaci a samozrejme, ak jej nepride dalsi menzes !