Partneri
ZDRAVIE.sk Šport7.sk Rodinka.sk Klik-Klinik - online doktori
Internet.sk
Internet.sk ĽudiaĽuďom.sk Fony.sk ephoto.sk Dnes24.sk

Bolest zuba a vačok na dasne nad nim

Príspevok v téme: Bolest zuba a vačok na dasne nad nim
Lulita

trapi ma jeden zub, mam s nim problem uz mozno cez rok, je mrtvy, mam vyplnene nervove kanaliky, cize vytiahnute nervy, vypadla mi z neho plomba, isla som si dat zub zaplombovat, ale bolest, ani po precisteni a zaplombovani nepresla, dr. mi stale vravela, ze to ma len dasno boli, tak som zufalo cakala, kedy to prejde, ten zub ma boli uz pol roka, kazdy den pulzovanie, nemozem jest na tej strane, po pol roku sa mi teraz urobil vacok nad nim, resp. na konci zuba v priestore medzi nim a dalsim zubom, ten dalsi zub ma neboli, ten vacok vyzera ako hnisavy, stretli ste sa s tým niekto? uz sa odbit nenecham, budem pozadovat rtg, ved to nie je normalne, aby ma zub bolel taku dlhu dobu :( mozem mat zapalene vyplnene korenove kanaliky? dr. tvrdi, ze su vyplnene dobre podla posledneho rtg, ale kedze sa mi robi hnis, tak ten zapal niekde bude nie?

Lulita

no vsak to, dufam, ze existuju aj nejake lokalne, nemam chut jest atb :( no nic, snad do utorka sa dostanem k zubarke, len sa bojim, ze ten vedla zub tiez odumrel a bude treba tahat nervy, ten vacok mam medzi jednym a druhym

Barbora1987

Podľa opisu sa pravdepodobne jedná o zápal - pulzujúca bolesť a je možné, že budete potrebovať antibiotiká.
Kým sa zub ošetrí bolo by vhodné vyplakovať ústa ústnou vodou /Listerin,Colgate,Sensodyne alebo Corsodyl/, ten by mohol vačok zapôsobiť.

Textová Inzercia

Stop suchej a olupujúcej sa pokožke!

Vyskúšajte novú kozmetickú masť Psoricol s výťažkami z rastliny Yucca Shidigera.

Zaujalo Ťa niečo? Zostaňme v kontakte!

Registruj sa na fóre a dostávaj emaily o nových príspevkoch v témach, ktoré Ťa zaujímajú.

Chcem sa registrovať

Prihlás sa k odberu noviniek a zaujímavých článkov

Bolest zuba a vačok na dasne nad nim - Fórum - ZDRAVIE.sk