Partneri
ZDRAVIE.sk Šport7.sk Rodinka.sk Klik-Klinik - online doktori
Internet.sk
Internet.sk ĽudiaĽuďom.sk Fony.sk ephoto.sk Dnes24.sk

Ako na bradavice Verruca Vulgaris

Príspevok v téme: Ako na bradavice Verruca Vulgaris
kirsten234

Zdravím objavili sa mi na laktoch a pod prsníkom nepríjemné začervenané/ šupajuce sa ložíská . Moja kožná ma poslala k chirurgovi na výrez , patologický nález ukázal , že ide o bradavice Verruca Vulgaris , ale kožná ma začala liečiť na psoriazu alebo ekzém . Predpísala mi masť elocom , ktorú som používala , ložisko pod prsníkom zmizlo a už sa neukázalo ( klop,klop ) ale na lakte to vobec nezabralo i ked som si dokupila iné prípravky na na psorku/ekzém nič nepomohlo. Myslím , že možno ide o tie bradavice . Moja otázka znie , ako sa dá zbaviť bradavíc ? Dajaký prípravok z lekárne abo babský recept ? Za Vaše rady predom ďakujem :)

Vesna

Bradavice v drvivej väčšine prípadov spôsobuje vírusová infekcia. Súčasne s nejakým mechanickým spôsobom ich odstránenia je absolútne nevyhnutné podporiť ničenie vírusu zvnútra tela. Vírusy nevedia žiť v zásaditom prostredí, preto treba vnútorné prostredie tela udržať v zásaditom stave. Jesť zásadotvorené potraviny a piť úplne čistú vodu.

Vulgaris

Verrucu som mal priamo na pate a dost velke cca 3x3 cm.

SKusal som vsetky mozne dostupne sprostosti od vodiciek po cajiky,masticky,cesnak a vsetky recepty vobec nic nezabralo mam pocit ze sa bradavica stala este odolnejsie.

Po tom vsetko som sa rozhodol si ju daj vyreraz stalo sa tak vyrezali mi riadny kus masa no nez sa mi rana stihla krasne zahojit bradavica sa objavila spat a bola este vacsia ako predtym cca 4x4cm po pol roku co som bral homeopatika v nadeji ze toto ju porazi som sa opat dal na tu istu bolestivu cestu a dal som si to opat vyreza mal som uz 5 stehov a este vacsi vyrez ako predtym. Stehy mi vcera vybrali no dufam ze ta svinucha sa uz nevrati.... Je to tazke ozaj ja som skusal colkovek no nic nepomohlo snad uz druhe vyrezanie zabere.....ak ano napisem tu o mesiac

Ratka

priateľ vyskúšal na bradavice Verrumal,
bradavice veľmi rýchlo zmizli. Ale myslím, že je len na lekársky predpis.

Zaujalo Ťa niečo? Zostaňme v kontakte!

Registruj sa na fóre a dostávaj emaily o nových príspevkoch v témach, ktoré Ťa zaujímajú.

Chcem sa registrovať

Prihlás sa k odberu noviniek a zaujímavých článkov

Ako na bradavice Verruca Vulgaris - Fórum - ZDRAVIE.sk