Čo robit? Priateľa ťahala na WC..

Príspevok v téme: Čo robit? Priateľa ťahala na WC..
Kimmy

ahojte,

včera sa mi stala taká vec a ja fakt neviem ako sa zachovať, bola by som vďačná, keby ste sem napísali váš názor.
Takže včera sme boli s priateľom vonku. On so svojimi kamarátmi a ja so svojimi kamarátkami. (Niesme žiadny pubertiaci) Stretli sme sa až na diskotéke kde sa stala tá vec s ktorou si neviem dať rady. Už asi okolo záverečnej som bola na WC-ku, upravovala som sa v zrkadle a zrazu sa otvorili dvere. Vchádzala nejaká baba a držala za ruku môjho priateľa!! Ja som ostala v takom šoku, že som sa len pozerala. Teraz keď si to tak spätne premietam, najradšej by som jej vyšklbala vlasy ale tak aspoň som si zachovala úroveň a nerobila scény.. On síce veľmi nevyzeral že by na to WCko išiel dobrovoľne ale aj tak som z toho v šoku. Keď som sa ho spýtala čo to malo znamenať, povedal mi, že netuší kto to je, videl ju prvýkrát ani sa s ňou predtým nebavil, ona mu povedala že sa jej páči a ťahala ho na to WC-ko, ale že on jej povedal či jej nešibe že má frajerku. Ja som teraz taká nasratá a ešte k tomu aj ponížená. Ešte to ako vyzerala proste celé zle, nejde mi to do hlavy že s hentakou by išiel..Takže som išla k rodičom, on je u seba doma a úplne mi je zle z toho.

***Wellia***

Prepac, ale je to idiot.
Keby nechcel ist s nou, jednoducho by tej opitej krave dal RAZNE najavo, ze nema zaujem. Existuje milion sposobov ako sa v sekunde zbavit neziaducej spolocnosti. To, ze si ich nenacapala uz priamo na wc, ho nijak neospravedlnuje. Nie je to vina tej opitej cuzy, ved ona tam bola zrejme sama a pacit sa jej mohol Je to jeho vina ze ju nevedel odpalkovat.
Zasnem...

lilyianka

snáď tvoj priateľ má niečo sily v sebe, aby sa dokázal ubrániť nejakej slečne, ktorá ho proti jeho vôli má ťahať na wecko ... inak je to divné .. veĎ si predstav, že by sa to stalo tebe, ide ťa nejaký chalan chytať a niekam ťahať a ty nechceš, čo urobíš? no ja prinajmenšom zvýšim hlas a začnem sa trhať ....

Kimmy

Len sa mi nechce veriť, že by bol až TAKÝ debil, že keď vie že na tej diskotéke som aj ja - vôbec neni tá diskotéka veľká, že by išiel s nejakou a ešte k tomu s hentakou:-/

alibi

a tvoj frajer trpi svalovou distrofiou a nevie sa ubranit zene? ak nie tak je to proste neverny sviniar a sama velmi dobre vies co mas urobit.

Kimmy

On nebol na wecku. Dotyčná otvorila dvere na to wcko, on bol ešte vonku v takej chodbe a ja sa naňho pozerám zo zrkadla(lebo je hned vedľa dverí), tak sa jej hned vytrhol..akože ja som ostala v takom šoku že toto snáď nie. Vôbec som nevedela ako ma zareagovať..Jedine čo som si všimla, že ako keby ho ťahala, proste to nevyzeralo že by išiel dobrovoľne, ale tak čo je nesvôjprávny že sa nevie zbaviť jednej opitej ťavy?

Makaková

Fuha,no to je dosť blbá situácia..tak za prvé ako ked už sa nechal vtiahnuť na to wcko asi mu to až tak neprijemné neprišlo a asi sa moc nebránil..keby sa ma nejaký chalan dotkne ,nebodaj niekam chce vtiahnuť zrejme by som za ním necupkala ale snažila sa vytrhnuť..to je jedna vec,ale možno to tomu tvojmu len neskôr zapaluje,možno by ju poslal doprdele už na tom wc.... teraz ťažko zistiť čo by sa stalo,su dve možnosti..pokračuj dalej vo vzťahu a vyčkaj na dalšiu takuto nachytávku(alebo ju sama priprav) ,vtedy to si aspoň overíš kde je pravda..alebo uver tomu čo ti vraví..možno je to naozaj hlupa nahoda,alebo je to další z tých čo lahko podlahnu diskotekovej cundre ..