Pichanie v pravej časti brucha

Príspevok v téme: Pichanie v pravej časti brucha
qawert

Dobrý den, som muž a občas mávam pichanie v pravej časti brucha. Skor niekde nižšie občas sa mi zdá že až v okolí slepeho čreva. Prvý krát sa mi to stalo pred niekolkými rokmi cez vianoce - jedol som vela mastného a pil tvrdý alkohol. Aj teraz sa mi to stane ked pijem alkohol. Tak na jeden - dva dni. S trávením nemam žiadne problemy.

Lauraa17

Dobry deň, mam 20 rokov dve operácie brucha za sebou a zbytočne. Dvakrát ma otvárali nic nezistili a bolesť pretrvava stále. Bolesť mam na pravej strane brucha pri pupku ked som s tym prvýkrát prisla na pohotovosť otvorili ma s tym ze je to slepe crevo, slepe crevo bolo v poriadku ale aj tak my ho vybrali bolest trochu ustúpila ale nie na dlho prisla som na pohotovosť pred rokom s tou istou bolesťou drzali ma v nemocnici tyzden chodila som po vysetreniach nic mi nezistili bolest stale pretrvala a stale horsie vo februári tohto roku ma operovali zase otvorili ma no zase nic nenasli a.boleat pretrvava stale mam 7 mesiacov po druhej operacii a bolesti sa vracaju čo raz horsie. Prosim vas ak ste niekto zazili niečo take alebo mate podobné bolesti ozvite sa mi prosim budem vam vďačná.