Prekyslenie

GoFruit

Nestaci uzivat sodu bikarbonu tu len v akutnych pripadocj. Davat do tela take mnozstva sodika nie je vobec zdrave. Ked sa chces alkalinizovat treba jest co najviac surovej zeleniny, salatov, ovocia ale len zreleho a divych rastlin ako žihľava pupava... robit si z nich stavy a zelene smoothie. Akakolvek varena strava prekysluje ale najma zivocisna strava.

Rikard

vitavi

vyberiem z toho co sa ma týka:
nevysvetliteľne unavený, nepokojný
Travenie: grganie, zápcha (sem tam, napr. teraz je to OK), zubné kazy - tak ja uz mam viac zaplombovanych ako zdravych.
žltkasté očné bielka, napätie v svaloch alebo svalové kŕče, svrbenie pokožky,zápaly kože, vlasy matné, suché, s lupinami? - toto vsetko sedí.
A alergicky som na histamín - teda na potraviny ktore ho obsahuju.

takze aky je verdikt?:)

vitavi

Prekyselenie nemusíš zisťovať prístrojmi. Má veľa príznakov. Ak sa cítiš často nevysvetliteľne unavený, nepokojný,si často prechladnutý,
mávaš plesňové ochorenia na nohách, na nechtoch, v žalúdočno-črevnom trakte.
Mávaš problémy s trávením, napr. nadúvaním, grganím, zápchou, pálením záhy, zubné kazy alebo bolesti zubov, paradentózu,
zápach .
Mávaš občas poruchy spánku, budíš sa ráno nevyspatý?
Mávaš červenkasté alebo žltkasté očné bielka, napätie v svaloch alebo svalové kŕče, svrbenie pokožky,zápaly kože, vlasy matné, suché, s lupinami?
Máš krehké, popraskané nechty, stvrdnutú, popraskanú kožu?
Máš alergické reakcie, sennú nádchu?