Partneri
ZDRAVIE.sk Šport7.sk Rodinka.sk Klik-Klinik - online doktori
Internet.sk
Internet.sk ĽudiaĽuďom.sk Fony.sk ephoto.sk Dnes24.sk

Akutny zapal obliciek

Príspevok v téme: Akutny zapal obliciek
Booos

Ahojte, mam 21 a pred tyzdnom vo piatok som mal akutny zapal obliciek, ale taky, ze ma nic nebolelo, pri moceni tiez ziadne palenie ani nic, vraj nemusi vzdy boliet, iba som strasne vela a casto cikal, az na ultrazvuku mi radiolog povedal ze mam zapalene zberne kanaliky. V ten isty den som dal ranny moc na rozbor. Obvodna doktorka mi dala Suprax antibiotika. Nasledujucu stredu som mal vysledky z mocu, mal som ho v poriadku. Doktorka to uzavrela, ze je to ok, lebo ja sprosty som jej povedal ze uz je to ok. Sice uz som necural o zivot, ale prakticky to co vypijem do pol hodiny hned vycuram, cize ak si dam 2 dcl vody tak presne 2 dcl mocu vylucim. Za den tak asi 15-18 krat idem na wc a ten pomer prijatych tekutin a vylucenych je skoro 1:1. Vypijem tak nad 2 litre dokopy, cisto len vodu pijem, nejaky caj sa vyskytne.
Nemam cas to teraz riesit, mam skusky a popritom ine veci, fakt teraz nemam cas chodit po doktoroch.
Chcem len vediet ci to mozem aspon tyzden aj nieco odlozit, lebo viem ze ak je zapal obliciek nelieceny tak mozu odist oblicky a nerad by som to podcenil, ale tak ked ziadna, bolest, palenie a moc v poriadku, tak to asi nie je take surne...
Ak ste niekto mali podobny problem napiste...
Dakujem

RNG

Nuz to co sa opakuje zrejme nebolo doliecene . Atb su ucinne len na niektore bakterie,ani nie na vsetky, ale nie na kvasne kultury, mykozy, biofilmy, L-formy ani virusy. A tym, ze znicia probioticku floru davaju tymto inym, na ktore nezaberaju vlastne zelenu, kdeze nase probiootika nam vedia vyrobit az 70% vsetkych obrannych latok, tj viac, nez telo samotne a je obvykle velmi zly napad ich potlacit, alebo potom aspon znova nenasadit a rozmnozovat branim zmesi mikrovlaknin, kazdodenne cely zivot aspon 15 gramov.

Cindy35

no odporucam to nepodcenit, kolegyna to mala a odvtedy sa jej to opakuje, vzdy tak tyzden v nemocnici so 40tkami teplotami.
doliecit, zrejme atb treba este nasadit

RNG

U mmuzov podobny problem moze byt aj zo zapalu prostaty, kde prostata uzavrie/priskrti uretru/mocovod. U zien , kedze nemaju prostatu je mozne zablokovat tok mocu len v oblicke alebo movovode kamenami.
Daj si uropbit ultrazvukovy test a ked nechces ist na operaciu,tj nejedna sa o akutny problem, aspon pi silny caj z byliny chanca piedra, ktora vie rozpustit az s 94% uspechom za 2 mesiace kamene v oblickach alebo mocovom mechuri.

lejkaa

Ahojte.mam 17 rokov chcela by som sa spytar ci mal niekto nieco taketo podobne. Uz 3 den mam strasne bolesti v oblasti ladvin je to velmi velka a silna bolest posledny den to je uz na nevydrzanie,velmi vela toho vypijem za cely den ale napr. Si dam caj alebo inu tekutinubehom 3 minut am v ustach ako v sahare. Nechutimi ani pomaly jest stale som ospala unavena. S mocenim to bolo fajn ale teraz mi ani pomaly nejde vymocit. A zo spanim to je najhorsie neda sa ani tak ani tak a ziadej polohe zaspat. Prosim vas ak viete co by to mohlo byt odpiste mi Dakujem...

RNG

Ucinna latka v brusniciach je najma berberine. Davka 2 x 500 mg berberinu je ovela viac, nez obsahuju rozne brusnicove caje a doplnky.
Na hojenie ladvin je dobry aj caj z byliny chanca piedra a tiez hojive aloe vera, najma jeho forma mrazom vysusena/freeze dried, ako predava napr Swansonvitamins.com
Susenie mrazom zachova z aloe najviac vzacnych hojivych sacharidov a tiez enzymy, ktore sa v tekutych aloe vyrobkoch znicia konzervaciou.
Pomocne su rozne zelene, ako vnat petrzlenu, najma tzv "cinskeho petrzlenu", tj vnat koriandra, co je znama pod menom cilantro,
tiez stava z mladych trav, ako razna, jacmenna(barley grass) a ine zelene,
a samozrejme spirulina a chlorella.

rene1337

Urologicky caj s brusnicami nie dochuteny ale pravy,min 1.5litra kazdy den budes sice bezat casto na wc ale treba to torsku precistit a prirodne preliecit dalej nasad prirodny petzlen rozmelasprav si z toho dzus nasekaj a var to asi 10min nehaj ochladit a vypi aspon pol litra min 3dni takto fungujes neni to moc prijemne ale da sa to dat do poriadku do normy. Ziadne veci co zatazuju pecen oblicky a t a h crevo vyhybaj sa veciam co zatazuju oblicky mastne vyprazane a podobne nastuduj si to na nete mas tam vela stravovacich procedur zelninova je najkvalitnejsia vyrz a uvidis ze sa to napravi na noc by bolo dobre obviazat obvez okolo ladvin prehriat trosku pekny den

Zaujalo Ťa niečo? Zostaňme v kontakte!

Registruj sa na fóre a dostávaj emaily o nových príspevkoch v témach, ktoré Ťa zaujímajú.

Chcem sa registrovať

Prihlás sa k odberu noviniek a zaujímavých článkov

Akutny zapal obliciek - Fórum - ZDRAVIE.sk