Partneri
ZDRAVIE.sk Šport7.sk Rodinka.sk Klik-Klinik - online doktori
Internet.sk
Internet.sk ĽudiaĽuďom.sk Fony.sk ephoto.sk Dnes24.sk

Boli vyplnanie zubnych kanalikov?

mia52

no ako vidim,každy vraví inak :D tak sa radšej spytam doktorky,či to bude boleť, i ked oni vzdy tvrdia, že nie a potom to dopadne všelijak, dakujem za odpovede:)

MyNervA

Nerv má svoj význam, informuje o svojom okolí, nechaj ho tam kde je. Ak ťa bolí zub, tak vytrhni zub. Viem že zubárka nezarobí na tvojom mučení a lepení výplní, ale o ten zub prídeš nakoniec tak či tak.

dpk1

kedze kanalik, ktory ti ide vyplnat je zbaveny nervu....nema ta co boliet....nerv je predsa vytiahnuty, cize tvoja otazka si logicky odporuje ;). maximalne co ti este moze byt mierne neprijemne je, ak bude pred vyplnanim znova kanalik cistit takym drotenym pilnickom...ale ze by ta to nejak malo bolet....to nie...vravim nerv je prec.

neboj, urcite uz to teraz bude bez bolesti :).

dorota11

mne vyplnovali kanaliky pred par tyzdnami a mala som s tym teda strašne problémy :-( asi je to u každeho individualne a hlavne ide o zub-v akom je stave ale určite odporučam dat si injekciu a hlavne nech ti to spravi čo najrýchlejšie...mne to robili necelu hodinu (4kanaliky) a o par dni potom som skoro vobec nemohla otvorit usta,zasekol sa mi čelustny klb z toho dlheho otvorenia ust co som mala pri vyplnovani a trvalo mi mesiac kym som znovu mohla usta normalne otvorit a poriadne sa najest...som šťastna že to mam za sebou

Lulita

ked uz nemas nervy, tak nebudes citit nic, ja mam teraz zapal v zube, mam dojem, ze bude potrebne vybrat nervy aj z druheho zuba, ked si predstavim, ze ked mi to robili, bola som u zubara 3 hodiny, s vyberom nervov plus vyplnanie kanalikov

alibi

podla mna je to individualne. mna to u zubara velmi boli vzdy si davam injekciu. ale poznam ludi, ktorych to neboli vobec. ked ti to zacne robit uvidis ako sa citis a potom ti to moze umrtvit. hlavne sa neboj, nie je to nic hrozne.

mia52

takze bez injekcie to boli? to som chcela vediet,pretoze davat si injekciu pri kazdej navsteve je celkom financne naročne..

alibii

odporucam dat si to umrtvit, potom necitis vobec nic. bez umrtvenia ma to bolelo, ale hned mi pichla lokalku a bolo po probleme.

Textová Inzercia

Zapper | Fscan - revolučné prístroje

Rieši príčinu väčšiny zdravotných problémov. Záruka kvality a profesionálna podpora zdarma. Môžete ho mať doma aj vy!

Investujte do svojho zdravia

Frekvenčná metóda - rýchla pomoc ku zdraviu! Na všetky vírusy, baktérie, pliesne a parazitov.

Fresh - pre zdravie zamestnancov.

Služba pre firmy, ktorým záleží na zdraví svojich zamestnancov. Objednajte hneď!

Máte problém s erekciou?

Erexus vyrieši váš problém! Náhrada liekov založená na prírodnej receptúre bez lekárskeho predpisu s extra silou!

Správca siete - SANDING

Správa firemných počitačov. Bratislava a okolie.